Pediatr v Brně Bystrci a okolí, máte tip?

katkad85
24. dub 2017

Zdravím,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo reference na paní doktorku Janu Hudečkovou z Kohoutovic. Líbí se mi vybavenost její ordinace podle webu, ale nikde jsem nenašla žádné osobní zkušenosti. Případně máte nějaký tip na jiného pediatra z okolí Bystrce? Spíše ale mladší ročník.
Děkuji za pomoc

adypro
24. dub 2017

My chodíme k dr. Kachlíkové do Ořechova, ale ordinuje i v Bystrci. Přešli jsme k ní, dojíždíme, jsme spokojení s přístupem, ořechovská ordinace je teda vybavená perfektně, co Bystrc nevím.

katkad85
autor
24. dub 2017

moc děkuji za doporučení, paní Kachlíková má super reference jen bere nové pacienty do Ořechova v Brně má plno bohužel ☹

hankaros
24. dub 2017

K dr. Hudečkové chodíme
Není tam.nijak extra dlouho, proto na ni nejsou reference. Má dvacetiletou zkušenost z pediatrie v bohunicke nemocnici a stále tam slouží. Očkování není problém odložit/rozložit, při problémech poradí i telefonicky, když je potřeba. Má tuším i homeopatickou poradnu. Zatím jsme spokojeni - avšak dosud jsme neřešili díkybohu nic zásadního.

katkad85
autor
25. dub 2017

moc děkuji, to jsem ráda, že je taková všestraná, určitě se jí ozvu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru