Plavání kojenců v Rosničce v Brně, máte zkušenost?

nikik25
22. srp 2012

Ahoj maminky,
máte zkušenost s tímto plaveckým kroužkem vy nebo někdo z vašeho okolí? www.plavani-rosnicka.cz
Případně kde jinde jste byli spokojené? Jde mi o plavání 6ti měsíčních dětí.
Díky Jana 🙂

veruska007
24. srp 2012

Bydleli jsme v Černých Polích, chodili jsme do Plaváčků, Filie a Krokodýla. Krokodýl byl nej, ale je až od dvou let. Pro miminka mi přišli nejlepší Plaváčci. V Rosničce jsem nebyla.

loketka2
29. čer 2013

Jé vidím, že tohle téma není již moc aktuální nicméně. s malým jsem do rosničky chodila, ted už nám zkončil třetí kurz. Jsou tam příjejmné lektorky, super teplota vody, jen ta cena je vysoká.

honzik11
25. srp 2013

Nemyslím si, že to má nějaký význam, který si dítě bude pamatovat. Je to spíše o tom být si s dítětem nablízku a dělat s ním nějakou aktivitu.
My jsme do toho šli když byla akce na plavání miminek od VZP, tak jedna lekce vyšla asi na dvacku. 🙂
Jinak organizace byla mizerná a za plnou cenu bych to nekoupil. Na http://www.bobecek.cz/2013/07/napady-a-aktivity... se píše i o tom, když dítě učí plavat rodič.

sinopea
21. srp 2017

Obnovujem toto téma - prosím o zkušenosti s touto plaveckým kroužkem 🙂. Co se týka vybavení - majú tam prebalovací pulty atd? Děkuji