Rosnička - pokračující kurz, má cenu?

krmv
25. črc 2014

ma cenu platit za pokracujici kurz s klubem rosnicka.jeden mame za sdbou a resime zda dalsi bude nejakym prinosem pro dite.

veruska007
25. črc 2014

@krmv Tak jestli si to můžete finančně dovolit, Tebe i dítko to baví, tak jo. Ale aby se naučilo plavat, tak to by tam muselo chodit cca tři roky. Já u nejstaršího ve dvou letech přesedlala na PŠ Krokodýl na Ponávce, tam se děti vcelku naučily plavat... ale stejně jsem si nakonec koupila pěnové pomůcky a chodím s dětmi plavat sama.
Obecně mi přijde, že až tak do 6 let jsou ty kurzy zaměřené spíše na hrátky ve vodě než na to naučit se plavat... a dát 2000,- za pět půlhodinových lekcí plavání mi přijde příliš.
Ráda chodím plavat s dětmi na bazén na Družstevní, hloubka do 1,5m, takže já dosáhnu v klidu, pěnové pomůcky půjčují zdarma a za cenu jedné lekce tam můžeme strávit ve vodě celá rodina celý den.

krmv
autor
25. črc 2014

@veruska007 já si také myslím, že bude spíše více hrátek a baví nás to, ale taky řešíme tu cenu. 8lekcí za 2000kč, tak uvidime. a na družstevní, tam je kde bazén prosím. děkuji

krmv
autor
25. črc 2014

@krmv a které pěnové pomůcky jsou asi nejlepsí podle vás, kdyz uz víte co a jak

veruska007
26. črc 2014

@krmv Řečkovice. A plavání časově neomezené, takže si můžu klidně hodinu sušit vlasy a nahánět děti po šatnách a v pohodě. Je to menší, ale čisťouné a když se zadaří, je tam i málo lidí. Jen odpoledne ve všední dny je to během roku horší, většina časů je zarezervovaná. Ale dopoledne nebo o víkendu v pohodě.

My máme pěnové desky, co je lze použít i jako rukávky a potom takového motýlka, se kterým drží balanc nebo se s tím dá splývat. Super je i takový snad 1m velký člobrda, s tím kluci taky rádi plavali.

krmv
autor
27. črc 2014

@veruska007 nemuzu te poprosit o odkaz.ja na te adrese nasla jem nejaky plavecky klub.tak mrknu na nejake penove pomucky,ale kdyz re tam daji pujcit.

veruska007
27. črc 2014

www.druzstevni.cz
plavecka škola je tam taky, Rybka. Ale je to jen jedna z instituci v arealu, plave se tam normalne i bez plavecke skoly 😉