Rotaviry 2. vlna. Myslíte, že může přijít?

arwen666
30. bře 2022

Ahoj holky syn 3 roky dostal před 14 dny rotaivry od čtvrtku do neděle byl v nemocnici ted už je to 10 den od poslední řídké stolice myslíte že může ještě přijít ta druhá vlna? Dneska mi o tom říkala kamarádka a mi to pořád vrta hlavou 🙈

arwen666
autor
30. bře 2022

@arwen666 dneska mi říkal že ho holí bříško ale včera ho hlídala babička a měl prý jedl hodne věci dohromady tak doufám že to je jen z toho🙏

katherine177
30. bře 2022

@arwen666 nemyslím si ,dcera měla ve 2,5 letech 1x v životě ,také ležela v nemocnici ,pak už nikdy .

paja123kluci
30. bře 2022

My jsme je měli doma také , cca 6 lety syn a od něj jsme to chytli dokonce i já a mladší 2,5 roky syn vseci 10 dní na infekcnim oddělení v létě starší na kapačkach páč Dr nevěděla že to jsou rotaviry litala ve školce i salmonela . Přesně si to nepamatuju už to nějaký rok je. Znova už jsme to neprodělali. Pamatuji si jen že prujmy trvaly strašně dlouho než se přidalo i zvracení a pak už jsme jeli...
Manžel měl velký úkol, vše řádně desinfikovat ,uklidit vysavovat co si tak vzpomínám , včetně matrací peřiny sluníčko pomohlo... Přeji brzké uzdravení