Samolepky Albert - Prázdniny v jednom kole, sbíráte?

myskasej
25. čer 2014

Sbíráte samolepky? Knížka vypadá dobře.

sisidani
2. črc 2014

Ahoj, tak taky jsme ve středu začaly s holkama s akcí. Už máme i pár samolepek navíc.
Doufám, že aspoň pár dáme. Už teď máme několik navíc. 23, 24, 27,33,41, 44,59,68, 87, 97,98,101,110,119.

pebecka
2. črc 2014

@sisidani kdybys je i prodávala, tak bych mela zajem. navíc mam jen jednu a tu mas koukam taky uz 2x ;)

sisidani
2. črc 2014

No já bych spíš zatím měnila, máme málo a to ještě tady ty stejné 😉 . Prodávat určitě ne , nechci vydělávat na samolepkách.

svha
2. črc 2014

@pebecka jsem se dívala, že 76 mám dvakrát, ale ještě tam několikrát půjdu a pak bych asi měnila 🙂 zatím to asi moc nemá cenu navíc jsem rozhodila sítě 🙂 a snad pro mě bude mít samolepky více lidí, co tam nakupují pravidelně - rodina a kamarádky, ale určitě sem pak dám vědět, co budu mít navíc

svha
2. črc 2014

@sisidani cítím to podobně 🙂

svha
2. črc 2014

@sisidani cítím to podobně 🙂

myskasej
autor
2. črc 2014

@pebecka A umíte počítat ? V jednom balíčku jsou 4 samolepky 🙂 . Navíc jsou za výrobky. Sice jsou dražší, ale i tak se dají koupit, když by mě šlo o samolepky. A určitě není pro obchodní řetězce důležité, kolik by prodaly nálepek, kartiček ap. , ale jde jim o tržby.

pebecka
2. črc 2014

@myskasej ja to nepocitala ale prevzala z prispevku nade mnou ;) a teprve pak mi doslo co jsem napsala, kdyz uz to neslo opravit 🙂.
Chapu ze tim chteji navysit trzby ale je ta akce je silene kratka aby se to dalo rozumne nasbirat :(

zuhur
3. črc 2014

@pebecka samolepky se dají získat i za některé druhy zboží, ale je fakt, že je to náročný.

pebecka
3. črc 2014

@zuhur a kde se da zjistit předem, za které zboží to je? ale rekla bych, ze to stejne davaji za takove zboží, které clovek doma "fakt nutne potřebuje" :D

svha
3. črc 2014

@pebecka mají to vždy v letáku a teď to měli třeba za čokolády Studentská pečeť, budeme přát, sice jsou to ty dlouhé, ale vzala jsem dvě a bylo o dva balíčky více 😉

pebecka
3. črc 2014

@svha a jooooooo uz to v tom letaku vidim ;)

zuhur
3. črc 2014

@svha @pebecka taky jsem dnes jednu Milku koupili. A upřímně - já jsem doslova "držka". Posledně jsem si povídala s pokladní, že jsem nakonec nafasovala jeden balíček navíc a paní za námi nám věnovala svoje 😀
Syn bude zřejmě po mně, dnes jsme narazili u Alberta na známou a on hlásí: "Maminko, řekni tetě, že sbíráme samolepky." Nafasovali jsme i jejich balíček 😅
Jinak často je to opravdu za to nezbytně "nutné" zboží.

pebecka
3. črc 2014

@zuhur ja tam minule narazila na dost nepříjemnou pokladni a bohužel jsem nemela tolik stesti, ani pan za nami se netvaril, ze by mel dobry den 😀 a do třetice, známého mam jen jednoho, co chodi do alberta

zuhur
3. črc 2014

@pebecka co máš z toho - já jsem měla ještě dvě kamarádky co nám slíbily, že budou sbírat (mají malé děti) a nakonec se jim knížečka zalíbila a sbírají taky 😀
Na pokladní jsem měla fakt štěstí 🙂
Tak si musíte udělat zásoby čokolády 😉

pebecka
3. črc 2014

@zuhur na cokoladu uz nesmim koukat ani v letaku, zrovna jsem v kvetnovkach zveřejnila, jak se kojenim "hubne" :(, jsem ted tlustsi nez když jsem prisla z porodnice. takze zacnu asi prave tou cokoladou, ledovou kavou a podobnými mnamkami :D. to spis manzel bude uhermelinovany :D

zuhur
3. črc 2014

@pebecka já nemám teď leták doma, takže nevím ani na co ta akce je, ale hermelín bych si mohla koupit - ten mám taky moc ráda.

pebecka
3. črc 2014

@zuhur http://www.albert.cz/aktualni-letaky
on je ten hermos jen v hypermarketu

zuhur
3. črc 2014

@pebecka tak to mám problém - máme tu jen ten malý Albert

svha
4. črc 2014

@zuhur
@pebecka jdete na to krásně sportovně, to mám ráda, přeji, ať posbíráte, co je třeba, mě už sem tam z toho bolí hlava 😀

pebecka
4. črc 2014

holky mam jednu cichovou a zrovna kozu domaci - fuuuuuuuuj to je smrad 😀

pebecka
5. črc 2014

Mnazel nakoupil v albertu za 185kc a spokojene odesel od pokladny. Ja ho malem zabila ;) (a k tomu jeste nekoupil hermeliny, protoze byl linej hledat)

svha
6. črc 2014

@pebecka manžel v tomto směru ma chuť zabít mě 🙂

jeanette73
6. črc 2014

Ahoj vám všem, máme nějaké samolepky z Alberta navíc a rádi je vyměníme za zvířátka z akce "Postav si svou ZOO"; samolepky máme 3,7,9,16,22,23,35,47,80,83,84,93,2x95,96,107.
Tak dejte vědět, když budete mít zájem 🙂

sisidani
7. črc 2014

@jeanette73 Dobrý den a jaké zvířátka sháníte?
Třeba ještě máme 😉 .

jeanette73
7. črc 2014

Dobrý den,
sháním ještě tato zvířátka: žirafa, kůň, zebra, ara, levhart, oryx, lemur, orlosup, panda. Nejraději bych měnila v poměru 2:1, tj. za dvě samolepky jedno zvířátko, pokud byste souhlasila.
Předem děkuji za Vaši odpověď.
Martina

@sisidani
@sisidani

jahudka.1
7. črc 2014

Mám navíc samolepky: 3,12,13,19,27,38,45,51,51,58,58,61,81,112,117,117! A chybí nám jich vážně moc😀

sisidani
7. črc 2014

@jeanette73 jejda, tak takové zvířátka nemám.

pebecka
8. črc 2014

@jahudka.1 ja bych s tebou vymenila 🙂, potrebuji 12,13,27,51 a 112. když mi napises mail, poslu ti excel, co mam navíc. moc se mi to nechce vypisovat

pebecka
8. črc 2014

jinak jsem "ušetřila" a vydrazila samolepky na aukru a samolepek uz mam většinu 🙂 a dost na vymenu, kdo by chtel