Sokol pro batolata. Od kolika let?

mikulka
6. srp 2010

Holky, kluk je narozený v říjnu, to mu budou 2 roky. Ráda bych s ním chodila do Sokola. Nevíte, od kdy je to možné a jak to probíhá s tak malým dítětem?

moravanka
6. srp 2010

Muj tatka vede Sokol (nejmensi deti) v breclavi, deti ma od 3 let. Rodice jsou tam s detmi a pomahaji s naradim a vubec celkove. Deti cvici na zinenkach, lavickach, s balonky. Plati se nejaky rocni poplatek, nevim kolik presne, ale je to hodne malo. A na konci roku maji taborak a prazdniny.

mikulka
autor
7. srp 2010

@moravanka jééé, až od tří let? A nevíš, jestli někde třeba neberou už mladší děcka?

petka80
7. srp 2010

U nás je taky Sokol a jsou tam kurzy cvičení dětí s rodiči už od 2 let. Trvá to hodinu, je to takové cvičení s písničkama, říkankama, plus např. se učí válet sudy, dělat kotrmelce, lézt na žebřiny, atd. Ale podle mě záleží na konkrétní cvičitelce, pro jak malé děti to má uzpůsobené, tak asi nezbývá než si to zjistit přímo v místě.

mikulka
autor
7. srp 2010

@petka80 aha, díky, tak je to tak, že každý sokol to má jinak podle toho, jaké mají cvičitelky.
ŠKoda, že stránky Sokola jsou tak oproštěné od informací. 😠

niki2
7. srp 2010

Mikulka, ja chodila se starsim do Sokola na Smichov, bohuzel mi tam nechteli vzit mladsiho i kdybych tam byla s nim, protoze mu chybelo pul roku do 3 let 😒 A on by tam hrozne moc chtel delat to co starsi bracha 😎 Ale maji tam cviceni pro rodice s detma, to jsem tedy nezkousela, ja chtela mit ty hodiny najednou, ne postupne....

niki2
7. srp 2010

http://www.tjsis.cz/sokol/rozvrhy.html, ted koukam, ze maji to cviceni pro predskolaky co jsme chodili psano jako predskolaci - zakyne, tomu nerozumim...

mikulka
autor
11. srp 2010

Holky, a kolik se platí za Sokol?

miona
14. srp 2010

My tu máme Sokol už od 1 roku..chodili jsme a bylo to bezva. Roční poplatek byl rozdělený na členský + za to cvičení..bylo to myslím zhruba 900 Kč/rok.

neu.sona
14. srp 2010

a odkud jsi miona?

mikulka
autor
14. srp 2010

Tak jsem se ptala u nás v okolí a cvičí se od 2 let, tak jsem ráda!

@miona to je dobrá cena. 🙂

miona
15. srp 2010

Neu Pha 16
mikulka, taky se mi zdá, když si vezmu že cvičení s dětma v MC na jeden semestr je kolem tisícovky...tak Sokol jednoznačně vede 🙂

mikulka
autor
15. srp 2010

@miona my chodili do yamahy, písničky, tanečky pro nejmenší, atam to stálo na 4 měsíce 1200,-! Uvažovala jsem, že bych zase chodila do yamahy, tedy tam i do Sokola, ale nevím.
Sokol třeba bude stačit, vždycky mi byl sympatický, já sama jsem tam chodila od 4 let a moje babička byla sokolka a chodila tam cvičit ještě v 90 letech. 😉

moravanka
17. srp 2010

V Breclavi 150 korun rocne!!! Zrovna jsem se ptala tatky. 100 korun clensky prispevek, 50 oddilovy. Jinak nic! Ma deti od 3 let.

vvvecna
17. srp 2010

a nevíte jak v pardubicích?

pebecka
27. únor 2013

@mikulka my zacali chodit hned v roce, jak zacal chodit. ale maminky si tam berou se starsimi sourozenci i lezouci miminka a nikomu tam nevadi, jen se samozrejme neucastni opici drahy.
na zacatku se privitame rikankami, pak si deti cvici s rodici na naradich nebo jen litaji s hokejkou za mickama. neni to nijak organizovane, ale deti se tam vyblbnou. maji i koutek, kde muzou procvicovat jemnou motoriku.
stoji to u nas na Praze 9 300 kc na rok + 30 kc za kazdou hodinu