Šplíchoni v Albertu, vyměníte je za Mimoně?

penelopaw
3. črc 2017

Maminky, sbíráte někdo s dětmi šplíchoně v Albertovi? Chtěla jsem jich pár pořídit chlapečkovi, protože má rád mimoně, ale zatím to není závislost. Do Alberta pravidelně nechodíme a nemá cenu sbírat celou sadu. Za nákup jsem sice nějaké dostala, ale zrovna ne ty "mimoňské" (jednorožce, modrou zbraň, celožlutého mimoně s fotoaparátem) - pokud by někdo z Vás sbíral, vyměníte je s námi za mimoně? 🙂

ditta01
1. srp 2017

@lisey dobrý den mám navíc splichone s velkou pistoli vyměnila bych za holčičku na prasatku máte zájem?☺

lisey
2. srp 2017

@ditta01 Zdravím, jasně, napište prosím zprávu, nejsem teď skoro na netu, ale co nejdříve odpovím, holčičku dávám bokem🙂

penelopaw
autor
3. srp 2017

Nabízím komukoli, kdo shání, mimoně - dvouokého vězně s pilníkem. Máme dvojmo ještě některé další figurky, ale ty jsou zatím rezervované a čekám, až se zájemci ozvou.

penelopaw
autor
3. srp 2017

Na kase mi říkali, že AKCE BYLA PRODLOUŽENA DO 15.8. A zatím stále platí to, že za 200,- člověk dostane 2 body namísto jednoho. Paní na pokladně mi také říkala, že ZLEVNILI KELÍMKY S FIGURKAMI (aktuálně snad za 20,-, ale nemám to ověřené z prodejny, protože kelímky jsme nesbírali).

Doba trvání akce byla prodloužena neofiko, dostali to jen interním pokynem na prodejny, ale nikde to nehlásali (v letáku apod.). Nevím, jak jinde, ale v Liberci mají prý figurek i kelímků ještě mraky 🙂.

effoska
3. srp 2017

Dobrý den. Ti co jsou na fotografii nabízíme na výměnu. Sháníme dvouokého vězně. Pište na e-mail : effoska@seznam.cz

akum
7. srp 2017

Dobrý den, nabízím žlutého Mimoně s foťákem a prosím sháním jednorožce. Předem moc děkuji za nabídku výměny.

lisey
7. srp 2017

Ženy, tak kromě Mimoně s kytkou už máme všechny, ještě i dost na výměnu. Nemáte náhodou některá toho s kytkou??? Platím zlatem🙂 Předem díky

lucykal
7. srp 2017

@lisey mám odkud jste?

lisey
7. srp 2017

@lucykal Svitavy. Zaplatím poštu a můžu poslat nějaké další Mimoně....🙂)
)

lucykal
7. srp 2017

@lisey děkuji já žádné nesháním.🙂

lucykal
7. srp 2017

@lisey
zítra strčím do obálky a zjištím poštu

lisey
8. srp 2017

@lucykal Super, jste zlatá, dejte vědět, pošlu na účet. Já dnes posílala jednoho obyčejně za normální A známku🙂 Napište pak prosím zprávu s č. účtu, napsala bych adresu,, díky

lisey
11. srp 2017

@lucykal Prosím máte toho s kytkou ještě pro mě? Nepřišla mi žádná zpráva....Dejte prosím vědět, stále ho sháním...
Případně pro ostatní, mám tyto navíc, vyměním za toho s kytkou🙂 Dcerka fňuká a nutně potřebuje komplet sbírku, to je fakt mánie toto....grrrr.

penelopaw
autor
14. srp 2017

My máme navíc 1 šplíchoně se žlutou pistolkou a 1 s černou zbraní. Sháníme modrou pistoli 🙂.

kelllys
16. srp 2017

Sháním splichone mame pouze prasátko žlutého pistoli a s černou pístolkou toho mame i na výměnu potřebovali by jsme odkoupit ten zbytek nemáte někdo nejlépe najednou. Předem děkuji za nabidky

penelopaw
autor
16. srp 2017

Navíc máme ještě šplíchoně s černou zbraní.

penelopaw
autor
16. srp 2017
kelllys
20. srp 2017

@lisey nemáte navíc oba vezme, koně,s kytkou, žlutou pistolí a toho co MÁ jen tak ruce?odkoupila bych, moc jsme naspirat nestihli a navíc mame jen s černou pistoli

0077ivicek
24. srp 2017

@kelllys
Ještě nejake potrebujete? Ivka

penelopaw
autor
25. srp 2017

My máme ještě navíc mimoně s černou pistolí. Věnuji za poštovné 🙂.

kelllys
25. srp 2017

@0077ivicek ještě všechny co jsem psala bohužel se nikdo neozval 😯