Sport pro kluka, 4 roky. Máte zkušenost?

niki2
28. čer 2008

Mate zkusenosti se sportovanim 4 letych deti - kluku? Zadna profesionalni priprava, ale potrebujeme nasemu neznicitelnemu rostakovi trochu vybit energii. Nejlepe v Praze 6 nebo 5.

petraluk
30. čer 2008

Já vim, že to není levný jako třeba šachy, ale myslim, že třeba koupit novou loď a tu taky nemáš na 10 let, vyjde dráž 😉

U nás je hokejová škola od 3. třídy, takže tam se za ty poplatky dost ušetří, ale výstroj už si pochopitelně platit musíš. Do tý doby se dá hrát jen za klub a tam ti jí pujčí. Ale třeba brusle musí mít každý svoje 🙂

On žádný sport nejde dělat bez posilování. Já když plavala, tak jsem trávila 3 hodiny denně v bazénu, ale další 2 v tělocvičně 🙂 A tréninky byli od 6 ráno. Brrr, teď už bych takhle časně do tý studený vody nevlezla ani za nic 😝

Z fotbalu jsou zase no do "O" čímž ta páteř trpí taky 🙂

majina
30. čer 2008

No jak se říká.... všeho moc škodí! 😀

jako jasný že hokej není nejdražší ale pro někoho je hodně dát i 1500 za keramiku ☹

nobody
30. čer 2008

fuj, zas ty f jedničky 😀

můžete spadnout i ze schodů, tak ať dělá, co ho baví ... zeptej se ho 😀

nebo ať dělá bábovičky 😀

s.arik
30. čer 2008

nobody, a co ten tvůj skvělý odkaz Pohyb... motion... 😀 to je přece sport pro městské dítě...a zadarmo 😀

nobody
30. čer 2008

no jo, ale v tom věku v žádným případě

s.arik
30. čer 2008

a ty jako myslíš že ten prcek měl víc než 5 let? já bych mu tipla mezi 3-5 roky 😕

nobody
30. čer 2008

já jsem myslel parkour se vším všudy .. ale takový základy klidně ... 🙂

s.arik
1. črc 2008

to jsou profíci 🙂 běhají po zdech jak mouchy 😀

nedávno jsem viděla americkou romantickou komedii o roztleskávačkách, která se mi pokoušela namluvit, že tohle umí každá druhá americká středoškolačka 😀 ty holky dělaly násobné salta bez mrknutí....no asi to není tak nemožné, s trochou cviku.

ostatně jednoduché salto do žíněnky umělo 98% dětí, na tréninku v lyžařském kroužku...měli jsme asi 5-6 let.
není to tak těžké, jak to vypadá 🙂 škoda že ve škole jsme pak v tělocviku dělali maximálně volejbal 😝 v důsledku čehož bych dnes neudělala ani hvězdu ☹

nobody
1. črc 2008

no neměl jsem na mysli zrovna salta ... obyč. dopředu, vzad .. to jsou základy gymnastiky ..ale je tam dost těžkých prvků jiných

no o volecu radši nemluvím 🙂

s.arik
1. črc 2008

no jo, uznávám, není to ideální sport pro 4leté děcko, abychom se vrátili k tématu 😀

já bych byla pro fotbal, basket, plavání, nebo klidně turistický kroužek (tam se zabaví pohybově i intelektuálně...morseovka a tak 🙂 )

mamkamarketa
29. črc 2012

Obnovuji tema 🙂
Poradte sport pro 3,5 leteho. Moc ho bavi kopat do mice, ale nevim jestli neni na to moc maly?
Budu rada za zkusenosti s konkretnima mistama 😉
Pokud mozno centrum prahy, smichov, dejvice

ludva
30. črc 2012

@mamkamarketa Proč malý? Zkus najít nějaký fotbálek pro mrňata, né hned velký klub, kde na kluky trenéři ječí 😉 Jde o to aby děti sport bavil 😉 Můj kluk chodí na atletiku, ta je všestranná a zahrají si i ten fotbálek 😉 Chtěla bych od září zkusit atletiku i u našeho tříleťáka 🙂 Baví ho závodit, skákat do písku, běhat... uvidíme, jestli ho to chytne 😉

mamkamarketa
31. črc 2012

@ludva no prave bych chtela. Aby ho to bavilo. Nejradsi bych naky osobni doporuceni.
Atletika by ho asi nebavila. I kdyz mozna se mylim.... Vubec nevim kdo takovy krouzky pro prcky porada. MDD?
Ja fakt nevim 😅

ludva
31. črc 2012

@mamkamarketa Bohužel, jsem z druhého konce Prahy, takže osobní zkušenost neporadím..... DDM, MC nebo jestli nemá školka nějaké pohybové aktivity? Pro holčičky v tomhle věku je toho hafo.... A co zkusit stránky Prahy 5, 6?

denisia
26. zář 2012

Moj chodi na judo pre deti, zacal par mesiacov pred 4. narodeninami a miluje to ... Energiu si tam vybije paradne, vedie ich sympaticky chlapik formou, ktora sa paci i maminam 🙂 Mozem fakt odporucat ... My sme z P7, ale urco je nejaky klub i v inych castiach Prahy ...

martinka79
4. kvě 2013

holky přihlásila jsme našeho tvora na fotbla.jelikož je sportovně založený. cvičíme od mala v sokole. a hareje florbal a fotbal jen rekreačně doma, tak jsme to zkusila v klubu. v úterý jde poprvé. dcera dělá Teakwondo, a koně..... a ač se to nezdá taky to není nic levného... ale pro jejich spokojenost a naučení se zoodpovědnosti, je to fajn.... ovšem my jako rodiče jsme otroci a taxikáři.... 🙂

jennyska
18. bře 2014

Ahoj @martinka79 @denisia @ludva @mamkamarketa @s.arik @nobody @majina @petraluk @niki2 a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Sporty pro děti https://www.modrykonik.cz/sportovni-hry-pro-deti/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti se Sporte, pro děti (jaký jste vybraly pro své dítě, co ho bavilo/nebalo...) pomůžete další spoustě maminek, které si právě prochází stejným obdobím se svými nejmenšími a zde na koníku hledají Vaše rady, tipy a zkušenosti, které určitě ocení! Ve Wiki mají na místě jak obecné informace o této tématice, tak také Vaše příběhy.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

abdikate
5. lis 2019
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Byla prosim i neco vsestraneho, konkretne Praha. Syn ma 5 let a bavi ho pokazde neco jineho, takze nechci zbytecne ho davat na konkrteni sport aby mi po tydnu rekl ze ho to nebavi.

klarunkapus
9. lis 2019
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

Ano jsou i vsestrane krouzky, konkretne me v Praze napada sport kids, naji zajimavy vyber sportu, krouzku.

abdikate
17. lis 2019
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Jo taaak, no dekuji to by bylo super kdyby si tam neco vybral.

zuzimuk
22. lis 2019
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

A co vse v tom vsestranym zrkouzku děcka vyzkousi?

abdikate
25. lis 2019
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Docela dost kolo, lyže, gymnastika, plavání, tenis, horolezecká stěna, a je toho jeste vice sport-kids.cz/krouzky-a-sportovni-kurzy/

zelenaesmolda
25. lis 2019

@abdikate
gymnastika je strasna drina