Kam zapsat dítě, které potřebuje zhubnout? Brno

sashenka1
30. črc 2017

Ahoj, mám osmiletou dceru, která by potřebovala zhubnout, chtěla bych ji proto zapsat na nějaký kroužek. Baví ji tancování, ale spíš něco rychlého, kde by se vyřádila.Případně nějaký sport, který by provozovala několikrát do týdne, ale ne závodně. Máte prosím někdo nějaké tipy??? Jsme z Brna. Děkuji 🙂 Alexandra

lovely_creature
31. črc 2017

U osmiletého dítěte nejde ani tak o konkrétní sport, jako spíš o vytvoření návyku na pohyb. Takže at si sama najde něco co se jí bude líbit, kde si najde kamarády a bude se těšit. jinak z toho bude jen protivná povinnost a pohyb se jí zprotivý.
Její kamarádky něco dělají ?

sashenka1
autor
31. črc 2017

@lovely_creature Díky za odpověď, všechno je to pravda 🙂 Zatím chodila do taneční přípravky, rok do baletu a pak dva roky na tancování ve škole, ale to bylo dost o ničem, tak bych ráda něco rychlejšího, u čeho by se vyblbla...Její kamarádka chodí plavat, tak možná tam by to šlo, ale jak říkám, strašně ji baví tanec a nic moc jsem nenašla....

lovely_creature
31. črc 2017

@sashenka1 mě teda mrzí, že jsem jediná , kdo se ozval...
Sama prcka zatím čekám, tak konkrétně nporadím, promin...

Jen taková myšlenka.. když bude chodit na tanec.. bude "cvičit" jen v tu dobu co bude na hodině.. když si najde koníček co ji baví i mimo bude ho moct dělat i mimo korigované lekce...

sashenka1
autor
1. srp 2017

@lovely_creature To je fakt...máš nějaký nápad? Každopádně moc děkuju za rady🙂

lovely_creature
2. srp 2017

napadá mě skaut, junák, parkour gymnastika... cvičíš i ty ? pokud ne tak je to proti tomu co "nutíš dělat dítě... je párová gymnastika, s přítelem jsme se tím bavili a tobě s dítětem to pujde....

https://www.youtube.com/watch?v=TMZIcPqrySE


základní pozice... s návodem.. krásný cvičení i pro tebe...