Tanečky od 3 let v Praze. Víte o kroužku?

petulak
9. čer 2011

Milé maminky pomozte mi prosím.Malé budou za 2 měsíce 3 roky měly jsme 3 kroužky a všechny nám samozřejmě končí ☹ .Hrozně mě to mrzí protože mě to bavilo 😀 ,cvičeníje jediné v čem malá pokračuje beze mě,ale na keramiku kde jsem tvořila skoro jenom já jí dávat nebudu 😒 a na plavání samotnou se bojím ☹ to budem chodit plavat sami spolu.Ale pořád vymýšlím co teda může jít dělat sama.Poradte jaké kroužky navštěvují vaše děti popřípadě jestli nevíte o nějakém kroužku třeba tanečky v Praze 2,3,9,10 bydlíme na 3 😀 😀 díky

benjik
10. čer 2011

@petulak co dance perfect v Praze? jen je to trošku dražší. taky tam chci tak za rok dcerku dát.

petulak
autor
12. čer 2011

@benjik neznám copak to je?Není to náhodou na Míráku?

petulak
autor
12. čer 2011

@benjik už jsem to našla a byla na tom snad hodinu je to hezke asi tam budu volat myslím,že to maj i hezky udělané s tou zkušební hoinou pokud jsem to teda dobře pochopila ted jen ještě jak tam maj plno.Děkuji 😀

benjik
12. čer 2011

@petulak ted v červnu by s nad měli být zas nábor y a od září začne kurz,je to tam stejně jak ve škole na pololetí. Jo je to moc nádherné,my tam chtěli dát dcerku už ted ve dvou letech,ale nejsme z prahy a ty cesty busem,ted když ji lezou další zuby - šílený. Takže až za rok,to ty peníze klidně obětuji. Líbí se mi jak je to profesionální,žádný kroužek,který si založí nějaká maminka,ale opravdu vystudovaní lektoři.

petulak
autor
13. čer 2011

@benjik tak za ty peníze už předpokládám,že je to kurz jakoby na vážno 😀 budu tam dneska volat tak jsem zvědavá co se dozvím 😀 hlavně aby tam vůbec chtěla být zatím všechny kroužky jsme byly spolu a najednou jí někam dovezu a odejdu to bude šok,ale asi možná spíž pro mě než pro ní ☹

kristi
13. čer 2011

my do Dance perfect chodime uz druhym rokem 😉

benjik
13. čer 2011

@petulak neboj,ze začátku tam s ní být můžeš,zeptej se @kristi co a jak ,na její doporučení jsem si právě tuto školu vybrala.

petulak
autor
16. čer 2011

@benjik příští týden jdem na ukázkovou lekci tak jsem zvědavá jaké to bude.Snad to najdu děkuju za tip 😀

petulak
autor
16. čer 2011

@kristi ahoj takže od 2 let?Já tam zatím volala a po telefonu moc příjemná komunikace tak uvidím tu ukázkovou lekci.Jen doufám,že tam trefím 😀 Už jste přestěhovaný? 😉 Se sem tam na nějakém foru tady sejdem

kristi
16. čer 2011

@petulak ahoj, jj.....chodime tak od tech 2 a kousek, nejdriv vubec nechtela, pak docela chodila, ale ne v sukni a ted ma vylozene tancovaci sukynku a asi ji to bavi.... 🙂 ze me dobry

petulak
autor
17. čer 2011

@kristi no já jsem zvědavá na tu ukázkovou lekci 😀

kacenkaja
21. čer 2011

Ahoj, koukni na www.ulita.cz Tam mají kroužky i pro předškoláky, od září budou mít nově podle tématu - třeba Svět zvířat - budou tam cvičit, hrát hry, zpívat, malovat, skoro všechno. To je pro tyhle malé děti super. 🙂

petulak
autor
24. čer 2011

ukázková lekce super ted ještě zkloubit čas a snad to klapne. 😀

@kacenkaja už na to jukám děkuju

petule12
26. srp 2013

obnovuji diskuzi, máte někdo zkušenost s taneční školou Contemporary na Mírárku? Přemýšlím o nějakých tanečních pro 3 letou dcerku. Díky

luisianna
19. bře 2014

Ahoj, dětský folklórní soubor Valášek hledá KLUKY od 3-4 let do souboru. Upozorňuji, že to ale obnáší velkou časovou náročnost zvláště pro maminky (vození, vyzvedávání). Zkoušky jsou 3x týdně 15:45-18h v KD Ládví na Praze 8, a to bez přítomnosti rodičů. Nutná jistá samostatnost a odolnost dítěte, velká škola života 😉 Děti jsou vedeny, aby si pomáhaly, starší pomáhají mladším s oblékáním atd. Ideální např. pro sourozence. Ráda poskytnu další info. Klidně pište nebo napište telefon a zavolám, vysvětlím 😉

katrin8888
18. kvě 2014

@luisianna
Dobrý den, máme moc šikovnou dcerku( až v září ji budou 3roky), krásně zpívá a hledáme, kam jí dát. Do Valášku chodil i manžel, tak na něj myslíme, ale podle nefunkčních webovek máme pocit,že již neexistuje. Pokud tomu tak není, rádi bychom se dozvěděli více. Jsme oba profesionální muzikanti a dcerka to (Bohužel?) zdědila...

petulak
autor
25. čer 2014

@petule12 chodila jsem tam s dcerkou ale do krouzku jsme chodily jen dve maminky ja s dverkou a druha maminka s klukama dvojcatama.Nekolikrat se nam stalo ze jsme tam byly samotne a dceru to vubec nebavilo.Nakonec jsme tam prestaly taky chodit ale krouzek byl zaplaceny ani nenavrhly vraceni penez.Tak nevim za me nic moc

luisianna
16. črc 2014

@katrin8888 Konkurz do Valášku bude určitě první týden v září. V posledním rozpise bylo napsáno 4.9.2014, pravděpodobně v 16h. Když tak sledujte web www.fsvalasek.cz nebo zavolejte do kanceláře, kontakt je na webu, měl by fungovat. Nevím ale, jestli se teď přes léto dovoláte, ale zkusit to můžete 🙂 Kluky vezmou určitě, holky si prozkouší a uvidí.

beshka
11. zář 2014

@katrin8888
Tak za nas muzu doporucit Maleho muzikanta, hodne se tam zpivalo, tancovalo a byly k tomu i hezke pisnicky. Juknete na www.malymuzikant.cz. Chodili jsme na Praze 4 a moc spokojeni 🙂.

bachovy_esence_poradna
30. dub 2016

taky teď hledám, máte prosím někdo zkušenost se ZUŠ u Spojovací? konkrétně s jejich pobočkou u Olšanského náměstí, taneční obor?
dcerce je 6 a ze školky přinesla papír, že ji vytipovali jako talentovanou na hudební obor

doubrafka
17. říj 2016

Malá od ségry chodí do studijka na Fugnerově náměstí v Praze