Tvoření s dětmi

weri1
5. bře 2012

možná tady taková diskuse je....a někdo mě na ni možná odkáže ....ale většinou jsou diskuse staré a nechce se mi je obnovovat

uvítám nápady co děláte s dětma...různá tvořeníčka, hry atd....děkuji 🙂

lolelole
5. bře 2012

@weri1 ahojky, zkus se mrknout do albíček @lura - má tam hromadu inspirace, určitě nalezneš něco co spolu s prckem můžete vytvořit 😉 my zatím jenom patláme prstovými barvami 😀

weri1
autor
6. bře 2012

@lolelole děkuji

jainy007
7. bře 2012

My taky patláme barvičkama na prstíky, Honzík už je dokonce i kombinuje se štětcem, ale mně už to moc nebaví, pořád vytahovat starý ubrus, nosit vodu, kterou stejně rozlije...U nás jsou ve městě dětské dílničky v buxíku, určitě v Praze taky něco takového máte...nebo moc rád pomáhá vařit, dává mi do hrnce brambory (se šplouchancema samozřejmě, jinak by ho to dlouho nebavilo, takže pak vytíráme kuchyň), staví Lego, posílá mi z klouzačky autíčka...no a zvládl by i jiné věci, kdyby se mamince víc chtělo 😀 Takže jsem na další nápady/návrhy taky zvědavá 🙂

emkous
7. bře 2012

Ahoj, u nás je teďka hit pečení. Děláme takový ty litý rychlobuchty - odměřujeme do hrnečku, pak sypeme/lijeme do mísy a mícháme... dál už ho to nebaví, ani to nejí, ale pořád chce "pé" (=péct) 🙂

jainy007
7. bře 2012

@emkous jj, musim potvrdit, to maly miluje taky 🙂 A dokonce to nekdy i ji 🙂)
Taky zacina s pexesem a co ma nejradsi - nuzky. Ty mu samozrejme nepujcuju, ale nekdy jen tak strihame letaky spolu, bavi ho, jak se jeden kus zmensuje na ty pidikousky, co nastriha...nebo taky s derovackou ho bavi, delat minikolecka, pak je vysype a vysava malym prirucnim vysavacem...