Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

molicova
31. kvě 2010

@blanka.k ty jsou úžasní 😀

k.ate
31. kvě 2010

Tak jsem udělala osudovou chybu a ty čočky jsem včera neobjednala a manža si to rozmyslel, achjoooooo ☹ tak já si měsíc počkám do narozek a pak to snad projde 😀

blani - možná bych je někdy zkusila v reálu, dkyby ti to nevadilo 🙂 Ale ted jsem zjistila, že jsem skoro přechodila angínu, takže mám penicilin a musím sedět doma na zadku, abych byla v sobotu OK na svatbu mýho bráchy 😕 jinak fotečky jsou parádní 🙂

nikulka83
31. kvě 2010

Já dneska objednala knížku... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32487680
Tak snad mi to něco dá 🙂

nebe
autor
31. kvě 2010

niki jakou me se tam nic neukazalo:(

murynka
31. kvě 2010

niky mě také ne ☹

molicova
31. kvě 2010

@nikulka83 Veru, ta je parádní, ale musela jsem si ji zobrazit v tvém albíčku 🙂 ta se bude Filípkovi moc líbit 🙂

soanpe
31. kvě 2010

dobrý večer 🙂

dnes jsem nafotila pár fotek http://sedmikraska1.rajce.idnes.cz/Sochy_z_pisku/

jaa
31. kvě 2010

Tak jsem holky zkusilatu úpravu v Picasu 3.Tak tady je rozdíl... 🙂 První je neupravená a druhá jo..

jaa
31. kvě 2010

Tak jsem zvědavá na názor zkušených fotografek...Díky🙂Děkuji za případné rady,co ubrat a co dodat... 😉

nikulka83
1. čer 2010
nebe
autor
1. čer 2010

Jaa - myslim že rozdíl je znatelny:D nikulko: to pak musis napsat jaka ta knižke je kdyz tak si ji taky zakoupim🙂

nikulka83
1. čer 2010

@nebe : měla by být super, hl. tohle 5. vydání.. Na MMB jsem sehnala novou za 290 Kč, což je super...

Trochu jsem si dopo hrála s fotečkama, tak přikládam...

kozinka
1. čer 2010

Jééé vás musím dočíst 🙂 tolik krásných nových foteček 🙂 jsem jen tak zběžně jukla... ale večer si na vás udělám čas a dočtu 🙂
Jinak jsem šťastná jak blech, dneska mi psala kamarádka redaktorka místních novin (seznámili jsme se při psaní jednoho článku, protože jsem z jedné skupiny, co bojujeme proti Aids...) ví, že ráda fotím, tak se ptala, jestli nemám náhodou fotečky z povodní co teď u nás řádily (jsem z Karviné) tak jsem říkala, že jasně (byla jsem v oba kritické dny vše nafotit...) takže budou mé fotečky otisklé v novinách, s mým jménem a ještě pár kuren za to bude 🙂 a už mám domluvenou spolupráci s nimi 🙂)
Jsem se o to musela s někým podělit 🙂))

kozinka
1. čer 2010

tady je ukázka z povodní: http://www.stream.cz/video/231/471090-olse-a-pe... je to videjko z fotek

kozinka
1. čer 2010

a tady ukázka fotek.. neupravené jen orámované a přidané logo....

nebe
autor
1. čer 2010

Kozinka: tak to gratuluji:DDDD. Nikulko krásné to upravuješ v čem????

blanka.k
1. čer 2010

@soanpe krásné, kdepak jsi to fotila?

@nikulka83 fotky super, a ta kniha, nebylo původní vydání s nějakou starou ženskou na titulce?

@kozinka teda pěkně to u vás teklo 😨

@jaa - rosíl je vidět, ještě ubrat žluté, aby byla toršku růžovější a super 😉

Ten náš tygr nejde fotit, využila jsem včera, že u přebalování neřval, tak jsem mu čapla nohy, ale po minutě se začal bránit, takže fotek je jen pár, já bych si ho hrozně chtěla už vyfotit na čenrým pozadí nějak hezky, s bleskem, ale když nespí, tak řve 😅 😔

molicova
1. čer 2010

Ahoj holky, fotečky jsou super, také jsem něco vytvořila, tak to sem hodím 🙂

molicova
1. čer 2010

@jaa jo to má Blanka pravdu 🙂 jinak je to moc krásná fotečka🙂

@blanka.k jinak nožičky jsou překrásný 🙂 zkusím vyfotit nožičky toho našeho rošťáčka 🙂

blanka.k
1. čer 2010

@molicova - ty jeho kukadla jsou super. Myslím, že budeš s focením nohou úspěšnější než já 😀 Já napřed fotila a pak se koukla na displej a na další pokus Tom neměl náladu ☹ A ostřit na kopající dítě jednou rukou a druhou ho držet zatím nějak nezvládám...proč nemůže být chvilku v klidu 😀 (to bych po něm asi chtěla moc, co? 😀 )
A jak jste se tu bvaily o těch vlč.mácích, tak jsem dnes koukala při kočárkování, viděla jsem jich plno, ale jak na potvrou vždyky za plotem na zahrádkách a pak u jedné zastávky, jenže to na mě pak lidi koukají jak na vola, odtsavím kočárek, vytáhnu foťák, kleknu si v sukni na zem , prdel vystrčím a fotím cosi u země 😀 Ideál vyjet na pole za barák, tak maximálně blbě koukají bažanti a zajíci 😀

jaa
1. čer 2010

@blanka.k Jenže ona je dost snědá,tak bílá být nemůže.. 😔 Když uberu tu žlutou,tak nebude mít svou přirozenou barvu...Tak nevím...Je to naše cikáně... 🙂 Když mrkneš do alba,tak uvidíš,jak je tmavá... 😉

blanka.k
1. čer 2010

@jaa

ferinka
1. čer 2010

Blani,říkala jsem si,kdy se tu ukážeš 😀 No já už mám půlku na foťáček našetřenou,tak snad do prázdnin bude 😀 😀

jaa
1. čer 2010

@blanka.k co si s ní provedla 😅 Tady je ještě zlutější.... 😀 Takhle žlutá už není...

blanka.k
1. čer 2010

@ferinka Kačko ,ahoj. 😉 Tak to je super, já mám kolikrát taky chuť ještě nakupovat, po jiných komplet foťácích radši nepokukuju 🤐 Ten můj mi musí pár let vydržet 😀 Nebo musím vyhrát ve sportce, dědit po nějakém utajeném strýčkovi z Emeriky...ještě bych se mohla vžýhodně vdát, ale to už by bylo složitější. Kdo by mě chtěl, s dítětem s 2 smradlavýma fretkama? 😀

jaa
1. čer 2010

Zkusím ještě ubrat sytost barev..Ale ne moc..protože není bílá.... 😉

blanka.k
1. čer 2010

@jaa no jo, máš pravdu, já jsem si totiž dala notes abych mohla jednou rukou držet malýmu dudlík a koukám na ten monitor z blbýho úhlu, měla být jiná, světješí 😀 Tak já si jdu k tomu zase lehnout to oblíbené polohy 😀 To je "výhoda" novýho monitoru ☹

jaa
1. čer 2010

@blanka.k zkus ji upravit...nebo vyber z alba jinou... 😉

blanka.k
1. čer 2010

tohle snad vyjde líp 😀 Akorát nevím, jak moc má ve skutečnosti modrý oči, ty mi vycházely nějak fialově, tak jsem je trochu "zmodrala" 😅 Já jsem upravovala zas všechny fotky z porodnice, malej byl tááák hrozně žlutej od žloutenky a pak se na ně pár lidí kouklo a říkalo mi, že je malej fakt hodně žlutej (a tokoukali už na ty upravený fotky 😅 ), talže my zase doma máme Číňánka 😀

ferinka
1. čer 2010

@blanka.k no já právě chci koupit vše naráz tak šetřím a šetřím a makám do sedření 😅