Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

soanpe
28. črc 2010

@blanka.k s tím přebíjením okolních barev taky zápasím 😠 máme barevné stěny, fasádu okr, do toho zelená zahrada... no mazec

pipiii
28. črc 2010

@blanka.k a vlasky mu jdou do zrz? nebo je to jen odraz od nejake barvy?

blanka.k
28. črc 2010

@pipiii mě se to líbí jak kdy a na jaké fotce...třeba když ho fotím trochu aranžovaně (třeba s mužem), tak raději mám ty vyblité sépia barvy, ale tohle byla taková momentka, tak tam to mám radši takto barevné...akortá furt bojuju, že na každé fotce má malý jinou barvu pleti,sanžím se to nějak sjednotit, ale moc to nejde, když tu je vše kromě stropu barevné 😀 Takže stačí trochu jinak natočit blesk a ty odrazy od těch barevných ploch jsou hrozný 😅 Budu dávat vše do čb a bude 😅

blanka.k
28. črc 2010

@pipiii no je to trochu "obarveno" víc než je má, jak píšeš, jak to fotím doma v tom žlutozeleným prostředí, tak to hází tenhle odstín + ješt něco udělá přidání kontrastu,ale proti světlu ty jeho vlasy mají fakt takový zrzavý odlesk (já byla asi do 2 let zrzka 😅 )

blanka.k
28. črc 2010

Tady je to vidět, i jak ten obrys hlavy je dozelena 😅 Včera tu byla návštěva, co má doma myslivce a prý že to by se mu líbilo, taková křiklavě zelená. Já objednala 30m různých látek, aby mi mama z toho ušila věci a na fotce vypadaly krémově, já to rozbalila a tam syté "jak kráva"... Ale chysám se malýho fitit v prásdné bíle vymalované místnosti. prootže ty ossttaní fotky v albu s manželem sjou zase focený ve žluté místnosti, pod žlutým stropem, to jeous taky hronzý barvy bez úpravy 😢

blanka.k
28. črc 2010

ježíš já píšu jak Číňan, dělá u toho zase 100 jiných věcí a ještě napíšu takovu hrubku 😀 😀 😀 😀 😀

blanka.k
28. črc 2010

tady jsem vyhrabala fotku,, všechny tyhle co jsem dnes dávala byly focený v rozmení asi 2 hodin, stejné světlo, nastavení foťáku, blesku,....a tady jsou barvy docela ok, tady byla okolo "jen" zelená stěna 😉

blanka.k
28. črc 2010

Sakryš, ta fotka je nějaká vyblitá 😀 já už jsem asi zdeformovaná z těch barev 😀

pehaka
28. črc 2010

@blanka.k mě se ty tvoje fotky děsně líbí právě kvůli těm sytým barvám dodává to fotečkám šmrnc.. 😀
@pipiii jako nááááááááááááááááááádhera..kamarádka kočka a především fotografka šikulka krásné místo!!! směkám pipi
molicová - koukala jsem na FB - krása moc se mi líbí!!!! 🙂 a vůbec ten tvůj styl focení nádhera..🙂
jinak ostatním moc děkuji za vaše názory - snažím se teď fotit každý den a myslím že je to lepčí 😀 no jo učenej z nebe nespadl 🙂 🙂 🙂
dávám sem pár fotek lehce jsem je upravila, ale nevím jestli je to ono....

soanpe
28. črc 2010

@pipiii pro tebe.

pipiii
28. črc 2010

@pehaka jeee diky moooc!!!!!!!! hele Sebik je uzasnej!!!takovou dobu jsme ho nevidela, uplne jsem byla v soku kdyz jsme ho videla, je proste uzasnej!!! ty vlasky jsou dokonaly a kukadla 🙂

soanpe
28. črc 2010

nevím,jestli ten rozdíl poznáš.ty jsi na výraznější barvy 🙂

pipiii
28. črc 2010

@soanpe uz jsme ti poslala muj navrch an skype 🙂

blanka.k
28. črc 2010

@pehaka ta s těma kapičkama je super, ta by mohhla vypadat dobře čb 😉
Jinak se musím pochlubit, doma jsem nadhodila téma fotogr.pozadí, ne že bych se musela ptát, my si hezky finančně jedeme i v manželství každý single, ale spíš že to bude zabírat místo, tak žádný problém, prý si je můžu koupit 😝 tak jdu kupovat 😀

blanka.k
28. črc 2010

Tak pozadí objednáno, akorát to posílá každý týden či 14 dní, takže kdoví, kdy to dorazí... 😅 a teďsjem ještě objednala na to i držák, než to někde zahakovat kdoví kde....M. si stejně do budoucího dětského pokoje navratl velikou konstrukci s box.pytlem, tak já si dám na druhou pozadí 😀 😝 chudák Tom, buse s náma do maturity spát v ložnici, prootže pokojík mu obsadíme my 😀

pipiii
29. črc 2010

nejake fotecky z venku s kamoskou a jeji Terezkou

pipiii
29. črc 2010

@pipiii tyy jo zrovna to portretni Terezky je dokonale ostra a co to tady je.... 😠 🤐

mes
29. črc 2010

Holky musím vám něco ukázat..málem jsem umřela smíchy..nechápu to vůbec..podívejte se na jednu "profifotografku" co si nechává platit za focení!! Má tam i ceník!!!!!
http://tehu.galerie.cz/

ferinka
29. črc 2010

@pipiii jeeee ty uplakané,chudinka malá,ale krásné fotečky 😎

mes
29. črc 2010

@pipiii nádhera!

mes
29. črc 2010

@pehaka bomba! Ty budeš mega šikulka!! Ta s tou sprchou je božííí 😉

ferinka
29. črc 2010

@mes to si děláš prd..... na to že umím kulový,tak bych to snad zvládla i líp,kdo jí za to může platit??? 😅
Holky švagrová je v 8 měsíci a mě je trapný jí říkat,ať mi udělá pokusnýho králíka na focení... 😅 😀 😀 😀

pipiii
29. črc 2010

ty fotecky jsou priserny ale ja jsme to uz zhledla predevcirem..fakt hnus sedivej!

mes
29. črc 2010

@ferinka proč?? já jsem taky zmermomocnila švagrovku..ale jen na 2 minuty a mimoušková už je na světě, tak se těším, až jí vyfotím..🙂
Ta fotografka to je hukot co? Podívej se třeba na fotky svatby..já čůrala smíchy

pipiii
29. črc 2010

@ferinka vubec jako! ja rikam take znamym🙂 jsou vsichni radi 😀 take budu fotit tehuli 🙂

holky diky za pochvalu

pipiii
29. črc 2010

jak ma amalka tu pusinku dolu, tak to je proste jeji typicky simulovani uz od narozeni 😀

nikulka83
29. črc 2010

@mes : no tak na tohle se nedá reagovat.. To je mazec... 😀 😀 😀 😀 Jako ty efekty nemaj chybu!!! 🤐 😀 😀 😀
@ferinka : Feri, neblbni a nabídni se... Každá zkušenost dobrá..
@pipiii : krásný!

ferinka
29. črc 2010

Ale když budou hnusný tak tu bude fakt trapný 😀 😀 😀

pipiii
29. črc 2010

@nikulka83 diky, ja se tesim az tu kamosku budu fotit na te svatbe, tyhle poloakty nebo jak to nazvat ma jako prekvapko a jeste neco dofotime je s ni sranda u foceni to mam rada 🙂

pipiii
29. črc 2010

@ferinka jo to jsme si take rikala, nesmis se bat pac hnusny proste nebudou..co amm rikat ja?? ji budu fotit celou svatbu, jineho fotaka nakonec nemaji!! 😀 pac uz jsou vsichni obsazeny 😀 husty ze a az posreu obrad tak budu uplne v prdeli 😀