Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

nebe
autor
9. čer 2010

Holkyyyy prosím mrkněte na muj dotaz na 51 straně pleaseeeeeeeeeeeeeee

pipiii
9. čer 2010

nebe, holky to kupuji bud v Ikee nebo na aukru 🙂 ale vic nevim 😀
@nikulka83 krasne fotecky!!!! tesim se az nafotim kamosky holcinu 🙂 😵

mes
9. čer 2010

@nebe to by mě taky zajímalo... 😉

nebe
autor
9. čer 2010

@mes No tak snad nam nekdo poví o tom vic🙂
@pipiii Je od vas daleko Nová harfa?

pipiii
9. čer 2010

@nebe nevim kde to je ale je to pry na pres celou prahu od nas..podle manzela 😀

nebe
autor
9. čer 2010

@pipiii Aha ja tam jezdim za kamoskou, tak me to jen napadlo, ja v praze netrefim🙂 takze to je paséé🙂

jaa
9. čer 2010

@mes To se mi tam dělá také..Ale ve výsledku je fotka ok...
Dneska jsem si vzala ven dcery Panosonic LUMIX..Takže je vidět,že už nestíhá,ani ten..Polovina fotek je nezaostřených... 😠 A,některé jakoby do modra..Nejlépe vyšly portréty🙂

pipiii
9. čer 2010

@jaa tyyy brdo, ty mas 4 deti, tak to te obdivuju 😵 😵 😵 fotecky moc pekny, my mame take kompakt Panasonic Lumix

mes
9. čer 2010

@jaa No u mě ne..já to musím upravit..prostě jsou ty fotky jak potažené šedou vrstvou ☹

mes
9. čer 2010

@pipiii teď jsem chtěla napsat úplně to samé jako ty - jaa obdivuji tě hluboce 😉

pipiii
9. čer 2010

@mes moc se na vas s amalkou tesime!!!! jukni do ip, zachvili ti neco pisnu

mes
9. čer 2010

@pipiii budeme vypadat jako dvě fotografky maniačky 😀 😀 😀 😀

nebe
autor
9. čer 2010

@mes
@pipiii jooo to znam taky vzdycky na mě každy hledi jak na blazna a vzdycky se ptaj proč delam tolik fotek ale vysvetlovat ze ne kazda se povede je zbytecne🙂 A kam jdete?🙂

mes
9. čer 2010

@nebe pipoušek přijede za náma 😉

jaa
9. čer 2010

A ještě zbytek,co se nechtěl nahrát..
A,jak je vidět..Tak neznamená,čím víc pix.tím lépe...Pan.Lumix má víc,než můj Olympus a fotky mám lepší z Olympusu.. 😅

jaa
9. čer 2010

Pořád to zlobí..Docela mě to mrzí..venku nefotí nic moc..Doma s bleskem,ale super... 😒
@pipiii No,právě z Olympusu jsou ok,ale z PL,nic moc..A děti???je jedno ,kolik jich je...Hlavně,že mají,co potřebují a chtějí🙂))A dokonce s nima sama letím do Řecka na dovču🙂))Nepřijde mi,že jich je víc....🙂)Hold někdo musí zachranovat porodnost🙂))za jiné🙂))Přece nedopustím,aby tu bylo více přistěhovalců,než nás🙂

soanpe
9. čer 2010

@nikulka83
tak tohle jsou nejhezčí fotky, co jsem dnes viděla 😵
ostatní snad prominou 😅

nebe
autor
9. čer 2010

@jaa To sice jo ale ja si neumim predstavit 4x rodit a uz vubec ne prožívat ten strach jestli to bude zdrave nebo ne🙂 Mas muj obdiv

jaa
9. čer 2010

@nebe Ono,když nemáš jen jedno,tak ti to vůbec nepřijde..Takové věci jsem si nikdy nepřipouštěla... 😉 A rodila jsem jen 3x..Ta poslední byla velká a už se jaksi nevešla.... 😀

ronecek
9. čer 2010

@jaa Nádherné fotečky. Malá je úžasná. 🙂 S těma dětičkama Tě teda taky obdivuju. ☹ Já jsem ráda zatím za toho našeho jednoho uměláčka. 😉 Doufejme, že ještě druhé se nám zadaří. 😒

nebe
autor
9. čer 2010

@jaa nechapu jako ze sla cisarem? To mi prijde horsi nez porod🙂

jaa
9. čer 2010

@ronecek Většinou po Um pak vyjde přirozeně🙂))Jinak naše holky byly všechny klidné a Nella je torpédo... 😅 😅 😅 Asi si budu muset koupit obojek... 😀 😀 😀 Jinak fotky jsou hezčí z toho Olympu o pár stránek dopředu... 😉 Malá je hodně snědá,takže jsou ty fotky trošku jiné,než když je dítko bílé... 🙂

jaa
9. čer 2010

@nebe JJ.Akutní a dost komplikovaný..Málem jsem jim tam zůstala.... ☹ ☹ ☹

jaa
9. čer 2010

@jaa Oni i totiž zanedbali UTZ a jaksi pozapomněli na to,že mám placentu u vchodu....No a pak šla placenta spolu s malou ven a trhala se...Pak se roztrhla i děloha a já málem vykrvácela..Sc trvá kolem 30 minut a já tam byla 2,5 hodiny a probrala jsem se až za 20hodin.... ☹

ronecek
9. čer 2010

@jaa No uvidíme. Ale mám neprůchodné vejcovody, jeden úplně a druhý z části. Takže nevím, nevím. Ale doktorka to taky říkala, že není nikde psáno, abychom druhé neměli normální cestou. 🙂 Já bych na toho našeho rošťáčka taky potřebovala obojek. Dokonce mi ho i známá doporučila. Ani jsem nevěděla, že něco takového existuje. 😉 Máme taky Olympus mju 700. Je sice obyčejný, ale nefotí tak špatně. 🙂

jaa
9. čer 2010

@ronecek My máme fotáků hodně..MM má u sebe ,protože jezdí mimo rep.ještě takový obyč Olymp..možná i ten typ,co píšeš ty a fotí taky pěkně...
Jinak mm sestřenice nemohla mít také dlouho děti a nakonec skončili na Um...Pak si mysleli,že už nic nebude a hle....otěhotněla,když bylo té první 7týdnů🙂)))

ronecek
9. čer 2010

@jaa To sis teda pěkně ten porod užila. Hlavně, že je vše OK. Mě se zase těhotenstvím vyhoupl z nízkého tlaku tlak 170 na 120. Takže jsem si proležela v nemocnici jak na špalkách, tak s kapačkama a lékama proti vysokému tlaku. ☹ Nic mi ale nepomáhala, tak mi v 37 tt porod vyvolali. Během půl hodiny jsem chytla šílené bolesti, začala jsem krvácet. Placenta šla dřív než plod, takže akutní císař mě neminul. Díky hypestimuláku, který jsem chytla po umělém se mi udělala tříselný kýla, tak jsem před měsícem a něco byla na laparce s kýlou. ☹

ronecek
9. čer 2010

@jaa Ty brďo, tak to je docela síla. To vlastně otěhotněla hnedka po šestinedělí. Někdo má štěstíčko. 🙂

jaa
9. čer 2010

@ronecek takže jsi si taky pěkně užila,vid? ☹ Já nebyla ok cca půl roku a pořád mám ještě nějaké problémy....Půl rok jsem brala léky,aby se mi vůbec srovnala krev,protože jsem 4tý den zkolabovala....A pak půl roku pořád něco...Noc ,co noc jsem měla děsné návaly a byla úplně durch a pořád se tak divně potími na rtech a lepím,jakobych měla tělo namazané voskem...Musím zase na krev,aby mrkli,jak to vypadá a nechat si udělat hormony,protože v nich mám děsný bordel..Ale pořád kojím..tak nevím,co mi dá...

jaa
9. čer 2010

Já prostě nechápu,jak si někdo může nechat děla SC na přání....Nemluvě o tom,že tak 5cm ☹ nad jizvou mám mrtvou tkán.. 😠 A to jsem byla za 2hodky otevřená k porodu..A jim blbonům nedošlo,že je divné,že mi malá nesestupuje dolů... 😲 😲 😲 Až,když přišlo dalších 5 dr a viděli,co se děje,tak začali jednat....