Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

molicova
17. čer 2010

@soanpe no tak to Tomík jak s čím, ale jablíčko papá kultivovaně 🙂 ale o ostatním jídel se to říce opravdu nedá 😀 takže neboj, ale jsou ještě malý, maj na to nárok, být jak čuníci 🙂

mes
17. čer 2010

@molicova já vůbec nestíhala přes den odpovědět..musím si to ještě jednou přečíst..jsi straně hodná..a já moc děkuju za tu IP 😵 😵 😵 Krásné fotečky!

@obla vzhledem k tomu, že nemáš fotky nijak upravené, tak je hodnotím jako výborné 😵
@soanpe já bych si tak chtěla ty tvé fotečky prohlídnout blíž..tady to rozlišení je naprd 😝
@xmerssy krásné fotky..přijdou mi povedené moc🙂 U nás bylo nádherně..u vás asi moc ne, co? 😕

molicova
17. čer 2010

@mes ne, ja jsem se jen ptala jeslti to došlo 🙂 je to fakt hodně, možná je to i zmatený 🙂 ale ve výsledku prostě píšu, že to byla jedna z nejbáječnějších dovolených 🙂 a jinak moc díky za pochvalu 🙂

murynka
17. čer 2010

@soanpe nádhera krásná sofí i hřiště 🙂 🙂

@molicova jak jinak než krásnééé 😀 😵

@mes četla jsi to o té čočce???

murynka
17. čer 2010

@molicova kdepak jste byli??

mes
17. čer 2010

@murynka zlatí díky..já jsem plašan..vařím tu kafe..jím a píšu zároveň..abych pravdu řekla, netuším jakej mám objektiv 😀 😀 😀 😀 ale díííík 😀

mes
17. čer 2010

@murynka já mám 18 - 105 mm to asi nebude sedět co?

murynka
17. čer 2010

@mes ne ne průměr to máš na tom objektvivu napsané 😉

molicova
17. čer 2010

@murynka moc děkuji 🙂 to je na houpačce na zahrádce 🙂 takže doma 🙂

murynka
17. čer 2010

@molicova já myslela že jste někde byli že jsi psala nejbáječnější dovolená 😀 😀 😀

molicova
17. čer 2010

@murynka no to bylo pro mes 🙂 ptala se jak jsme zvladli loni s Tomaskem dovcu u more, tak jsem na to reagovala 😀 pardon, dělám zmatky 😀

murynka
17. čer 2010

@molicova no a na to se ptám také? 😎 😎 😀 😀 jak jste to zvládly??my se chystáme konec září také právě

murynka
17. čer 2010

konec srpna 😀 😀 bože 🤐

soanpe
17. čer 2010

@mes http://sedmikraska1.rajce.idnes.cz/ ale taky je to v menším rozlišení

molicova
17. čer 2010

@murynka jo takhle 🙂 no právě, že uplně úžasně 🙂 Tomínkovi bylo necelých 10 měsíců a jeli jsme do Itálie. Cesta trvala 11 honin a malej to z 90% prospal🙂 a tam sice bylo vedro a to zvládal taky úžasně, moře ho oslovilo hned poprvé, písek se také zalíbil hnedka, večerní ponocování na promenádě absolutně žádný problém 🙂 takže opravdu dovolená snů 🙂

molicova
17. čer 2010

@murynka jo my jedeme taky koncem srpna 🙂

murynka
17. čer 2010

@molicova to jsme ráda že to píšeš 😉 😉 ani nevíš jak malej je narozen 29.10 naše 2.11 to je o kousek naší bude také 10 měs trochu se toho bojím 😒 ale když čtu jak to ty děti zvládají tak se těším 😵 😵 už ti capkal???

murynka
17. čer 2010

@molicova km se chstáte letos?

mes
17. čer 2010

@murynka já to na foŤáku napsaný nemám 😕

molicova
17. čer 2010

@murynka písnu ti to do IP, tady to asi každýho zajímat nebude 🙂

murynka
17. čer 2010

@mes tak to změř já nevím 😀 😀 😀 prost na té čočce vedl emám napsaný průměr

murynka
17. čer 2010

@molicova o.k 😎

mes
17. čer 2010

@soanpe týý jo..je to krása..zajímavé, jsou ostré a takové měkké..to dělá asi ten objektiv, že🙂 Jsi dobrá..kočí 😵

soanpe
17. čer 2010

@mes na objektivu ,když koukáš přímo ,máš napsaný průměr. 😉

soanpe
17. čer 2010

@mes 🙂 dík až se tu červenám samou chválou 😉
mně se hrozně líbily ty fotky s tvojí maminkou

soanpe
17. čer 2010

@mes
jj, objektiv dělá hodně. ale hrozně moc bych ctěla nějakou sigmu nebo něco 18-70(90) s konstantní světelností tak 2,8 😵
ale to je hudba budoucnosti.ted potřebuju větší brašnu 😀

mes
17. čer 2010

@soanpe jééé děkujuuu 😵

K tomu průměru..já tam holky mám jen na krytce objektivu napsáno 67mm ale nikde jinde nic..jak zjistím, jestli je to průměr toho předku nebo zadku? Jsem dežo co? Ale já fakt začínám 😕 😅

mes
17. čer 2010

@soanpe ty fotíš canonem? Mi odborníci na fotoradce.cz doporučovali sigmu 17 - 70 MAKRO VR se super světelností..ale já se zamilovala do nikonu..takže tak 😵

murynka
17. čer 2010

@mes tak máš 67 jako blanka 😉 😉 tak to musíš mít jinou ččoku napiš blance.k IP ona ti poradí 🙂

soanpe
17. čer 2010

@mes
jj tak to máš 67mm, a je to teda vopruz,protože tyhle větší průměry maj vše dražší 😠
já canonem fotila už před 15lety.měla jsem eos 500 na filmy. jsem na něj zvyklá. hlavně já mám malý ruce a líp se mi drží a prostě jsem konzerva 😀 jo a rozhodlo i český menu 😉