Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

soanpe
20. čer 2010

@xmerssy je golfky cybex máme taky ale topaz, protože sofí přece jen už víc běhá. neměnila bych je z anic na světě.

zase se tu objevilo spoustu novejch fotek a hromadně komentuju, krásné 🙂
jsme si řekla, že celý víkend nesáhnu na pc a porušila jsem to

nebe
autor
20. čer 2010

@nikulka83 v čem upravuješ že mas tak pastelové barvy? a kde jste sehnali tu kšiltovku?🙂

nikulka83
20. čer 2010

Ahoj holky,

tak my se včera ve čtvrk na 5 rozhodli, že pojedeme na procházku na Kozel 🙂 Takže jsem si zase krásně zafotila.. Všechny fotky mam na Facebooku, sem dam výběr... 🙂 Hlavně kytičky se tam krásně fotily.. 😉

nikulka83
20. čer 2010

@nebe : Corel Paint Shop Pro.. Trochu jsem si s nima pohrála - přibarvení, kontrast, stíny.. 😉 Kšiltovku máme z jednoho krámečku v Rokycanech - je to zn. Pico 🙂

wwercaa
20. čer 2010

@nikulka83 to jsou úúúúúžasnééééééééé fotky 🙂 nejvíc se mi líbí ta ručička v té vodě, ta je boží a ty fotky s Filípkem na trávě taky supeeeer, vlastně všechny jsou perfektní 🙂 🙂 ty brdo, ty jsi tak profi fotografka, nemam slov 😵 😵 a ty kachny 😀 ty nějak pozovaly, modelky 😀 🙂 na Kozel se chystáme už věčnost, mám ráda prochajdy v té zahradě a kolem řeky 🙂

blanka.k
20. čer 2010

@nikulka83 - nádhera 😉 Ty kačeny se fakt fotí jak na povel 😀

nikulka83
20. čer 2010

@wwercaa, my ještě v 16.15 nevěděli, kam pojedeme.. a pak to vyhrál Kozel 🙂 Je to tam super, hlavně teď, když kvetou růže.. Nádherně to tam voní...
Kachny neměly chybu, šly furt za náma a snědly Fífovi sušenky 🙂

murynka
20. čer 2010

ahojky

@xmerssy ty fotečky jsou ÚŽASNÉÉÉÉÉ ty mraky bomba 😵 😵 😵 😵 a malej je užasnej!!!! 🙂 🙂
@wwercaa krásný koník kytičky i malinkej a gratulace k zoubkům 🙂 😵 😵 už to bude zubáček 😀 😀
@molicova hezký začátek albíčka jen tak dál 🙂 🙂

@blanka.k tak at na netu najdeš hodně štěstíčka...

murynka
20. čer 2010

@nikulka83 krásné ta ručička se ti fakt povedla kvítka jsou nádherná a vy také 😵 😵 sluší vám to moc..a kachny nemají chybu 😀 😀 dokonalé!!!!

wwercaa
20. čer 2010

@nikulka83 tak to je dobrý, rychlej povedenej výletek 🙂 já se tam chystám taky už jakou dobu, ale můj nechce, jeho to tam nebaví, ale me s fotáčkem v ruce jo 😀 ......jo ty kachny jsou tam na lidi zvyklý, jak zvířata v zoo 😀

wwercaa
20. čer 2010

@murynka děkuju, tak furt se snažím s tím fotáčkem něco povykouzlit, taky občas nastavuji to iso, musím se začat taky snažit dostat se do toho, aby jsem durt nefotila jenom na automat 😀 😉 jj, konečne nejsme bezzubí 😀 🙂

zachvilku razíme na prochajdu, jenom na sebe hodím make-up, začala jsem užívat HA a šíleně se mi dělají vyrážky, vypadám jak blb, hold hormony 😀 😝 😠 😝

blanka.k
20. čer 2010

Tak jsem si postahovala pár alb, já mám 2 favority a muž 1, tak který (všechna jsou na A4 fotky a většina 60stran)

bajunka
20. čer 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28544744&tab=3
jenze je to to vkladani podfolii
http://www.fandy.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ...
http://www.fandy.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ...
tohle se mi moc libi jako svatební a jeste semi libi ze je to na cernem papire,za 4rokyjsem se k tomu abych udelala album jeste nedostala jen upravit fotky a nechat vytisknout, no a jeste bych chtela neco jako rodine album taky s cernym papirem a velky format hodne listu no a neco neutralniho jako imitace kuze nebo tak neco
http://www.fandy.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ... tohle je bilej papir no uvidime

bajunka
20. čer 2010

@blanka.k mě se libí to bíle s mašličkou

blanka.k
20. čer 2010

@bajunka - z fandy.cz (nebo spíš když ještě fungovali na koeximpo.cz) jsem obnjednávala svoje svatební Henzo, chtěla jsem vínové,a mám přesně jak píšeš, černé listy, 80stran, 30x33 cm, koženskový obal ...tady jsem vyhrabala nějakou historickou fotku, je to prostě tohle, ale jiný formát a černé listy, měli i čistě bílý obal 😉 (tak možná zkusit jiný web)
http://www.fandy.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ...

bajunka
20. čer 2010

Ted me jeste napadlo nechat si nekde udelat, ja si davala delat svatebni knihu na vzkazy tak jde jsem tiskla diplomku,ale asi by to nebylo moc levny :(
http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=...

blanka.k
20. čer 2010

@bajunka Já to se svatebním albem už chtěla udělat tak, že si koupím nějakou bez ohledu na obal a mamka mi na to ušije nový "obal" z látky svat.šatů a bude 😅
Třeba u tohoto modrého alba uvažuju, že si nechám zalaminovat 3 malý fotky (4x4cm) a ty nalepím na ten obal oboustrannou lepící páskou, takže držet to bude a odolné to bude taky díky laminaci...a udělám si z toho vlastně dětské a vím, že tohle album hodně vydrží 😉
http://www.fandy.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ...

blanka.k
20. čer 2010

jé, teď dávají na Barranovdově pohádku natočenou na Bouzově, to si zase zavpomínám, to bude doják 😀

bajunka
20. čer 2010

@blanka.k to není vubec špatny nápad, mě se právě často líbí nějaké album(desky) a pak zjistim, že je to to zasouvaci 😒 ....a co nostalgie s Bouzovem, tys tam bydlela? Muj manza tam nekolik let jako decko bydlel, pak se odstehovali do Šumperka, no a ja jsem Brňanda, ale před 4 lety jsem šla s manžou kvuli praci do Litoměřice no a pak za dva roky sem do Šumperka a časem hodlame přesídlit do Olmiku,aby jsme to meli na pul cesty mezi oběma rodinama a taky pro mě pak jednou lepší šance najít práci....

blanka.k
20. čer 2010

@bajunka - jsem se na B. vdávala. S M.pocházíme pár km odtud 😉 Takže už se školou jsem tak jezdívali na výlety, takže teď slintám u TV, ještě je ta pohádka natáčená v Lysicích, ty jsem taky navštívila hodněkrát (babička těžce nesla, že svatba nebude tam 😀 ). jsem si říkala, že na výročí pojedeme na Bouzov...tak první výročí já jela na exkurzi po církevních památkách na Poličsku (to bylo fotek 😀 ) a druhé bylo před pár dny, takže prd :( Ale dá se tam za poplatek fotit, tak se chystám, že M. bude venku hlídat malýho a já si udělám návštěvu 😀

blanka.k
20. čer 2010

Hlavně s emi teď nesmí vzbudit dítě, chci ho pak vyfotit s M., ale nechci propásnout pohádku....to by bylo dilema..fotit nebo koukat na moje oblíbené hrady a zámky 😀 😀 😀 Ale už kvičí, tak asi moc dlouho nevydrží v postýlce 😠

ferinka
20. čer 2010

Tak tady dneska hnus počasí,tak jsem nové pokusy nezkoušela 😀 Svrběly mě prsty začít do něj dloubat a pokusit se udělat to přenastavení aby to nebylo vybledlé,ale fakt se pořád bojím že to předělám a pak to bude naprosto nepoužitelné 😀 Kdo máte 450 neporadíte co tam přeměnit ať to nemusím až tak v pc měnit,ať to leze trochu barevnější??? 😀

soanpe
20. čer 2010

@ferinka dnes bylo super počasí na focení.ty mraky 😵 a hlavně fotky nejsou přepálený silným sluncem 😉
jen tady jsem měla problém s tím,že děda je tmavej a sofí světlá a foták si s tím moc neuměl poradit-takže budu muset pořešit,jak to upravit,aby děda nebyl spečenej dočerna a sofí bílá a téměř bez vlasů 😀
tady na těcj fotkách to je ok,ale jiný jsou děs. ta na prolejzačce je bez úpravy,takže si nelam hlavu,že ti lezou šedé fotky

ferinka
20. čer 2010

Tady ale pořád krápalo a tak 😖

soanpe
20. čer 2010

@ferinka aha 😖 to je pak blbý.a hlavně,když ti kapne na čočky 😠

blanka.k
20. čer 2010
blanka.k
20. čer 2010

tuhle sem taky dám, i když trocha cenzury 😀

soanpe
20. čer 2010

@blanka.k jé ty jsou kráááásný 🙂
u tý cenzurovaný jsem se pobavila 😀
sakra,mě štve,že jsem neměla zrcadlovku dříve.

soanpe
20. čer 2010

@nikulka83 nádherný záběry.fakt. máš dobrý oko 🙂
já dnes měla problém u fotek s dědou,že mi zanikala kresba v obličeji.bud je dobrej jeden,nebo druhej.nebo mě štve,když mi v bílejch nebo tmavejch plochách začnou mizet detaily 😠

blanka.k
20. čer 2010

@soanpe - tak ještě jedna cenzurovaná 😀