Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

soanpe
22. čer 2010

nedalo mi to ,musela jsem vylízt z metra a něco nafotit.jak už nejsme v paneláku,tak se mi nikam nechce a pobýváme na zahradě 🙂

blanka.k
22. čer 2010

@siby - já mám blesk Metz 48 a jsem max.spokojená, vyjde taky levněji než originál
tady je se sm.číslem 58 http://www.megapixel.cz/metz-blesk-mb-58-af-1-p...
a tady 48 http://www.megapixel.cz/metz-blesk-mb-48-af-1-p... 😉

ferinka
22. čer 2010

TAk jsme se prošli na houby a i nco našli ,ale mrchy se maskovaly a nešly moc fotit ,takže nic moc 😀 😀

soanpe
22. čer 2010

@ferinka jé já bych šla taky na houby. poslední dva roky jsem nebyla a ani přítel nic nenašel 😒 a já bych si tak dala polívku s houbama.ach jo
ta se šnekem je dobrá. jen bych ji dala kontrast,tím by se i malinko ztmavila a možná pak jas

ferinka
22. čer 2010

Já to nijak neupravovala,vše je jak to vyprdne foťák,zatím se seznamuju s ním,pak přijde řada na pc program 😀 😀 😀

blanka.k
22. čer 2010

@pipiii
@soanpe - holky, myslíte, že by bylo možné to objednat na adresu jedné z vás, že byste si to pak v Práglu předaly a rozdělily poštovné? já bych to zapltaila dohromady ze svého účtu a poprosila ho, aby to poslal na jinou adresu než mám uvedenou při registraci...jak se domluvíme, nebo jiný návrh? 😉

blanka.k
22. čer 2010

@ferinka co to toho šneka napadlo? kam to leze? 😀

ferinka
22. čer 2010

@blanka.k nevím,ale kdo ví,jestli žil,byl jakýsi přischlý 😅 😔 😀 😀 😀 No co,ale fotka docela pěkná,rozjetýho obřího hada jsem si odpustila fotit 😀 😀 😀

pipiii
22. čer 2010

@blanka.k balni, ke me radsi nic neposilat, mame novostavby a orad je tu bordel s adresama, pac ulice mame chvili a nekdy neco dorazi 😖 😠 takze k andy??? a kolik by me to cca stalo (vc. postovneho?)

blanka.k
22. čer 2010

musíšmi říct, jaký chceš ty čočky a filtry a na jaký průměr filtru. Když se dnes domluvíme, a do půlnoci pošlu peníze, zíttra je tam má, do pátku by to mohlo být u vás 😉

pipiii
22. čer 2010

chjo ja pisu jak ..chro chro 😀😀😀

pipiii
22. čer 2010

juj, ja chtela navrhnout az po vyplate... jsme socky 😀😀😀

pipiii
22. čer 2010

ja vubec nevim jaky mam prumer :-O jezis :-O kde to najdu? chtela bych tu sepii a UV filtr

ferinka
22. čer 2010

@pipiii ta si jak já,já odklepla aukci na 55 a až pak zjistila že ty čísla jsou různý a mám 58,viď Blani 😅 😀 😀 😀 Ale on je ochotný a telátku to v poho vymění a ani nemusím aukci rušit 😝 😀 😀 😀

molicova
22. čer 2010

@soanpe tak to je přesně to co hledám 🙂 takže kdyžtak ve čtvrtek 🙂

pipiii
22. čer 2010

@ferinka a kde to zjistim jaky mam 😀😀😀

pipiii
22. čer 2010

joo tak nejsem blba, uz jsme to nasla mam 58

soanpe
22. čer 2010

@pipiii @blanka.k klidně se to může poslat ke mně. obyčejné poštovné pak bude max 50,- 😉

ferinka
22. čer 2010

@pipiii no vidíš,holka šikovná,já to taky našla,ale pozdě 😀 😀 😀

blanka.k
22. čer 2010

@pipiii UV filtr? Myslíš ten ochranný, abys neměla poškrábaný objektiv?

blanka.k
22. čer 2010

@pipiii já mu ty peníze teď klidně převedu, ať vám to dojde co nejdřív a pak mi to povýplatě můžeš poslat 😉

pipiii
22. čer 2010

blani, fakt???? jezis to bys byla mega zlata!!!! vim ze je tohle internet a nemusela by jsi verit ze treba vubec existuju 😀😀😀 ja myslela ze je jeden UV fitr...😀 jezis ja jsme maslo :-d

murynka
22. čer 2010

míša fakt existuje 😀 😀 😀 😀 potvrzuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

blanka.k
22. čer 2010

@pipiii To s tím UV filtrem nějak nechápu... 😅 Chceš to jako ochtanu objektivu? nemáš ICQ, že bychm se domluvily tam?

pipiii
22. čer 2010

jezis ja myslim slunecni clonu!!!! ty vado, ja jsme nejak uplne mimo 😀

pipiii
22. čer 2010

@blanka.k mas skype???? tam jsme porad ted

blanka.k
22. čer 2010

@pipiii skype nemam :( A koukal ses, jestli tu clonu ma v nabidce?

soanpe
22. čer 2010

@pipiii je ochranný filrt,je čirý bez ovlivnění obrazu
UV zamezuje průchodu UV paprsku,na horách to může způsobit neostrost
a sluneční clona je takovej ten trychtýř kolem oblektivu 😉

pipiii
22. čer 2010

@soanpe nemam ani jedno, tak jestli mi neco poradite, potrebuji neco kdyz fotim na slunicku, aby to tlumilo slunicko.
@blanka.k nekoukala, mas odkaz?

blanka.k
22. čer 2010

@soanpe máš UV fitlr? Funguje? Já právě četlana diskuzích, že ty UV jsou naprd, že nefungují, že jsou dorbý akorát na tu ochranu. Tak jsem si ho koupila (na starý objektiv), teď jsem si objednala ten co má přímo nazvaný "ochranný"

@pipiii http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=... , jdu to projít, jestli nemá 😉