Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

wwercaa
30. črc 2010

ta první fotka tam být nemela no neva 😀

lulii
30. črc 2010

@wwercaa díky, máš nádherné fotky, fakt že jo 😉 A picasa 3 je lepší? Tak myslíš, že si jí mám stáhnout?

molicova
30. črc 2010

@lulii to dělám ve photoshopu 🙂 nevim, jak to tady snadněni popsat ☹ je to těžké vysvětlit do několika slov, dělá se to, že si otevřeš nový soubor, vložíš do něj fotky které chceš a pak je umístíš, tak jak potřebuješ 😀
jinak je fakt, že to sem nepatří, ale to, že nesmim dávat fotky mě našvalo. zažádala jsem o stažení toho odkazu co jsem sem dala. chtěla jsem se svojí radostí s někym podělit, ale asi tyto stránky k tomu nejsou. takže to nebudu dál řešit, dostanu opět nějakou dutku a pohrození, že ať to už nedělá, takže se budu muset, ale dopídit jaké fotky sem můžu dávat. viděla jsem plno alb s dětmi, které ani nepatří do rodiny té dané osoby a mají je tam, ale to je evidentně v pořádku. no uvidím co se z toho vyvrbí 🙂
@wwercaa kráááásné fotečky 🙂

blanka.k
30. črc 2010

@wwercaa super fotky, no u Hluboké jsem se pokochala, to je něco pro mě 😀

@molicova co na to říct 😅

lulii
30. črc 2010

@molicova děkuju, asi to zkusím, ale nejdřív musím někde stáhnout photoshop, to jsem zvědavá, jestli se mi to podaří. Děkuju za radu 😉

Jinak mě teda pěkně štvou, protože ty fotky, co sem dáváte jsou krásný a nechápu, že to, že jsou profi, proč je jako špatně. To máte fotit škaredě, když to umíte hezky 😲 😠 😠 😠 ? To je opravdu "magořina". Budu vám držet palce, holky 😉

lulii
30. črc 2010

Jé holky a ještě poslední věc, chtěla bych nějaký rámeček kolem fotek, nevíte kde jsou použitelný a hezký?

blanka.k
30. črc 2010

Škoda, že nejsem v Praze, je opět krásný výstava fotek, párkrát jsem na ní byla, tak třeba to někoho naláká:
http://www.olympic.cz/cz/novinky/1728/vystava-s... 😉

siby
30. črc 2010

@molicova Míšo a oni ti zakázali, aby jsi dávala fotky třeba zvířátek sem do diskuze nebo se nesmíš udělat album se zvířátkama? To kdyby Tomík na nějaké fotečce se zvířátkem byl, tak je to v pořádku? Nějak mi to hlava nebere.

molicova
30. črc 2010

@siby já už popravdě nevim co smim a co ne ☹ prostě jsem se teď rozhodla a tentokrát to dodržim, že alba totálně promažu a budu sem dávat jen jak tomínek roste, nemám zapotřebí aby na mě někdo špinil, protože dlouho se nic nedělo, takže mě musel někdo udat, tak to nemám vážně za potřebí. je mi to fuk už se s tim nehodlám trápit, ať administrátoři udělaj co myslej, že je správně a já se budu modlit, aby mi tu aspoň ten účet nechali ☹

siby
30. črc 2010

@molicova no úplně chápu, že jsi naštvaná, ale je to fakt škoda, protože na tvoje alba je radost se dívat a vždycky si řikám, co takový prcek dokáže vždycky vymyslet 🙂

soanpe
30. črc 2010

No tak koukám,že naše moli někomu leží v žaludku. 😖
po shlédnutí několika alb na MK je evidentní, že se tu neměří stejným metrem. stačí zalistovat a v albech se najdou fotokoláže se zvířátky ze ZOO, evidetntě bezdětné maminky (aspon se tak prezentují) mají v albu několik cizích dětí.
a upřímně, raději se podívám na hezké fotky ,které jsou autentické, než na fotky prezentujíci "budoucí výbavičku pro mimíska" stažené z různých webů
to si můžu rovnou otevřít stránky nějakého e-shopu 😝

siby
30. črc 2010

@soanpe zas ber to také z ohledu těch maminek, které miminko ještě nemají a už se na ně těší a chtějí se pochlubit, co si už koupili. Což je bohužel zatím i můj případ. Ale co jsem tak koukala, tak se divím, že nikomu nevadí, že tam budoucí maminky ukazují, co si koupí, ale je tam i internetová stránka. Třeba n a beremku tyhle fotky zásadně admin mazal.

blanka.k
30. črc 2010

@siby tady se to taky maže, ale přece jen tady je víc alb, fotek, tak toho mají admini hodně 😅

molicova
30. črc 2010

takže milé děvčata, koník je plný bonzáků a udavačů a teď se budu hodně přemlouvat, jestli tady zůstanu ☹ takže fotky dávat protože jsem zkusila fotit profi, takže nevim co dělat ☹

molicova
30. črc 2010

@soanpe máš pravdu, ležela jsem někomu v žaludku, nebo spíš ještě ležim, takže album zatim nechám a ty jakoby profit fotky z procházky jsem smazala a budu sem tedy dávat jen Tomíka 🙂 jinak odkaz jsem nechala stáhnout, takže já už raději nic radit a prezentovat nebudu a budu spokojená 🙂

siby
30. črc 2010

@blanka.k aha vidíš, tak to jsem nevěděla 🙂
@molicova myslíš, že tě opravdu někdo prásknul? Oni adminové procházejí diskuse a kontrolují odkazy, které se sem dávají

molicova
30. črc 2010

@siby ne já to vim, napsal mi to admin 🙂 takže to mám podložené, to jsem si nevymyslela 😠

siby
30. črc 2010

@molicova no tak to je fakt síla 😠 , člověk by ani neřekl, co dokáže lidská závist. To mě mrzí ☹

molicova
30. črc 2010

@siby ☹ už je to fuk, teď to mam v pořádku a musim si na to dávat bacha ☹ tak snad je ten dotyčný spokojený a je klid 🙂

soanpe
30. črc 2010

@siby v pohodě 😉 já jsem leta obchodovala s modními doplnky a textilem,takže jsem deformovaná 😀 prostě chci říct, že to oblečení atd. na Sofí jsem neměla potřebu tahy holkám ukazovat,protože mi to připomínalo práci 😀 )))

soanpe
30. črc 2010

@wwercaa některé fotky z obilí jsou fakt povedené

ferinka
30. črc 2010

@molicova to si děláš srandu,že nějaká kr..... jako napsala,že se dáváš moc hezké fotky a to není dobrý - ať už jdou fakt do řiti,tohle jsou fakt šílený stránky ☹

molicova
30. črc 2010

@ferinka no je, ale co nadělám, jsme malí páni ☹ no uvidíme, teď jsem to smazala a už nebudu dávat fotky snad radši ani sem ☹ mám z toho fakt strach, že mě smažou ☹

siby
30. črc 2010

@molicova vem si, že to by vás museli ale smazat všechny, každá se tady chce pochlubit, jaké se jí podařilo makro, zvířátka, stavby i cizí lidé...

gisminka
30. črc 2010

@molicova tak to je síla. Chápu, že se jim třeba nelíbí adresa tvých stránek jako reklama na tvé podnikání, ale jaká je proboha definice profi fotky v albu? 😠 Všechny tvé fotky vypadají profi i ty s Tomáškem 😉
@wwercaa krásné fotky 🙂

soanpe
30. črc 2010

@gisminka přeně si mi vzala slova z pusy o tom,jak definovat slovo profi 😅

mes
30. črc 2010

@molicova Obávám se, že za to můžu já, protože jsem nic netuše napsala k ní do alba, že fotíš podobně jako má ona ty fotky..MOC MĚ TO MRZÍ MOLI..FAKT!!! Já nic netušila..hrozně se omlouvám..nemyslala jsem tím nic zlého...prostě jsem jen chtěla napsat, že jsi moc šikovná..a že když ona tak chválí tu svou fotografku ze Slovenska, tak že i u nás máme podobně dobré fotografy..né li lepší..netušila jsem s kým si zahrávám 😢

mes
30. črc 2010

@molicova ale neříkala jsem nic o profifocení ani stránkách..to fakt ne...já jsem úplně zoufalá, já jsem vůbec netušila co způsobím..fakt věř mi moli..já jsem tě chtěla jen pochválit ☹ ☹ ☹

molicova
30. črc 2010

@mes mesinko, vůbce to neřeš, já spíš teď řeší otázku, že zakázali vkládat i fotky Tomáše, když bodou vypada profi, takže nevim ke komu se mam odvolat, že prostě takhle fotim, ja to prostě jinak neumim 😠

mes
30. črc 2010

@molicova Tak na to ti můžu napsat jen jediné..a to by mi příspěvek vymazali protože by porušoval pravidla 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Můžete mi někdo vysvětlit kde je pak hranice?? Jak někdo pozná profi fotku od neprofi??
Jaký je rozdíl mezi tím když někdo vloží své profesionální fotografie a nenapíše to tam a když někdo vloží fotografie od nějakého profesionála???? Vždyť jsou jich plná alba! A co třeba fotky jiných profifotografek - a že tu jsou..ty nevadí??