Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

jaa
27. čer 2010

@blanka.k šikula.... 🙂

mes
27. čer 2010

@wwercaa máky jsou krásný, pavučinky taky..ale ty kytky..to je nááááářeeeez! 😵

@soanpe naprosto boží pole a božské fotky!

mes
27. čer 2010

@jaa to je krásný čumáček🙂

jaa
27. čer 2010

@mes super,krása....V jakém programu uravuješ ty???

jaa
27. čer 2010

@mes máš makro čočku,nebo je to,co dá foták?,

mes
27. čer 2010

jaa - makročočky🙂 a všecky na sobě🙂 - já upravuju v picasa 3 😵 nic jinýho jsem ještě nestáhla..je tam toho málo...ale mně to stačí 😀 já si většinou jen hraju světlo a stín..málo kdy používám kontrast 😉

mes
27. čer 2010

Holky..jak mám udělat koláž? Jako máte třeba v albech - tři fotečky vedle sebe nebo tak??? 😕 V čem to děláte?? 😕

blanka.k
27. čer 2010

@mes týýý brďo, nádherné makro, ta bervenost se mi líbí, to je přsně můj šálek kávy 😉 Koláže dělám v Corel Draw
@jaa malá má nádherná kukadla 😉

jaa
27. čer 2010

@mes Díky🙂))
@blanka.k Holky díky🙂)))

mes
27. čer 2010

@blanka.k jééé děkujuu..snad ty koláže zvládnu...těch fotek je tak mega moc..to je hrůůůza 😀

kozinka
27. čer 2010

@mes nádherné barvičky 😵 taky budu muset nafoti nějaké makro 🙂 už jsem dlouho nefotila 🙂
Jinak děkuji za názor 😉 sbírám teď fakt všude, ať vím, čemu se vyvarovat a co vylepšit....

murynka
28. čer 2010

@mes krása 😵 😵 😵 vid já také propadla kytičkám 😀 😀 je to pastva pro oči 😵 😵
potůček?já ani nevím asi jako ten tvůj 😕 😅 ten byl moc krásnýýýýýý!!!!

murynka
28. čer 2010

@mes já to dělám v picase 3 😉

sirael4
28. čer 2010

@mes jé děkuji, zatím nemám zrcadlovku tak si hraju s kompaktem 😀

molicova
28. čer 2010

@mes mes v první řadě bych strašně ráda poděkovala za pochvalu a zároveň bych také ráda pochválila fotečky 🙂 je to pastva pro oči 🙂 krásné makro 🙂 nádherně barevné. fakt se ti to povedlo 🙂
@blanka.k vypadá to legračně 🙂 jinak fotečky super 🙂
@jaa je vážně strašně roztomilá 🙂 kráááásná holčička 🙂

wwercaa
28. čer 2010

ahoj holky, včerejší zahrada nic moc teda, byla úplne malá a samej hnusnej pavouk a toho se mi fotit zrovna nechtělo 😝

jinak vám holky všem moc moc děkuji za pochvalu mých foteček, jste me moc potěšily 😅 😵

@blanka.k fotečky ze zoo jsou suprový, hlavně te lev, vypadá jak mazel 🙂 🙂 🙂

@mes já žasnuuuuuu, máš perfektní makro, kytičky moc povedené 😵 😵 😵 , taky te to popadlo s tema čočkama jako me 😀 😀 😉

@murynka fotečky malé s kuličkama se ti moc povedly 🙂 🙂 😵 😉 malá je krásná 🙂

@kozinka fotky těhulky jsou taky skvelé, jde ti to moc dobře 😉 co blesk, už s ním fotíš,,,,,to jsi fotila externím nebo to máš nasvícený?? 🙂

@jaa krásný fotky, zase moc pekný, na to, že nemáš zrcadlovku jsi dobrá 😉 😵

@nikulka83 fotky ze svatby jsou opravdu luxusní, moc se mi líbí detaily ale i ty s nevěstou jsou překrásné 😵 koukala jsem do albíček na rajčátku, vy jste mely taky srazek tam kde my, na Vánove statku 😉 byly jsme tam začátkem června, vše ok ale jídlo nic moc, vám to tam chutnalo 😕 a nebo jste mely jinýho kuchaře než my 😀 😉

nikulka83
28. čer 2010

@mes, krásný makro fotky! To ses vyblbla, co? 🙂

@wwercaa, díky 🙂 Vanuv statek super, ale jídlo fakt tragédie.. Za ty prachy fakt šílený.. Ale jinak skvělý .. jak tam dětitčky pobíhaly po restauraci, byli jsme tam sami... Akorát počasí vůbec nevyšlo... Bylo to v půlce května a 8 stupňů 🙄

wwercaa
28. čer 2010

jo holky, hledte jaký krásný kotátko jsme od prababi přivezli mýmu bráškovi 🙂

wwercaa
28. čer 2010

@nikulka83 to jo jídlo se fakt nedalo, ještě ná psal ředitel pře tím, jak si představujeme jídelní lístek a nakonec nám tam naházeli úplne neco jinýho, jinak akorát začátkem června se udelalo hezky tak jsem si to užili 🙂 dva dny tam meli nejaký oslavy v restauraei, první den 100 lidu a druhej 50, takže jsem nemohla usnout 😝 😝 příště tam jenom kvulli jídlu teda fakt nepojedeme 😝

@soanpe ta bílí máky jsou skvělý, fakt povedený, se mi líbí 🙂 😵

nikulka83
28. čer 2010

Ty jo, teď mi psala paní, u který byla hostina... že koukala na fotky a jestli mě může doporučit na svatby, který bude domlouvat 😉 Letos jich má ještě 6 + příští rok... Tak nevim - jak hlavní fotograf určo ne, ale na ty přicmrndávky by to asi bylo super 🙂

sirael4
28. čer 2010

@nikulka83 proč ne jako hlavní?To je přece super!!!
Můžu se na fotky podívat?

nikulka83
28. čer 2010

@sirael4, nemam pořádnej objektiv a ani externí blesk - bez toho to nejde.. A nebyla bych tak nervní 🙂
Fotky jsou tady http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Svatba/ Prvních 100 je upravených, ty skupinky jsou jak vylezly z foťáku 🙂

wwercaa
28. čer 2010

@nikulka83 ty brdo, paráda 🙂 , ber to, ja myslim, že jsi to nafotila na výbornou, tohle bych já nedovedla 😉 na materský se bokovky vždycky hodí 😀 😉

sirael4
28. čer 2010

@nikulka83 nechceš nám fotit svatbu? 😀

nikulka83
28. čer 2010

@sirael4, hele, jako druhej fotograf klíďo... 😎 Mně baví hlavně ty detaily - kytičky, auta, výzdoba.. Kurňa, chtělo by to pořádnej objektiv... Tenhle jsem měla pujčenej...
@wwercaa, ale dovedla... Každá by to tady dovedla... 🙂

pipiii
28. čer 2010

@nikulka83 ahojik co to bylo za pujceny objektiv??? bylo to fakt super!

holky davam nejaky fotecky amalky ze vcerejska kdyz jsme byla na navsteve 😵

nikulka83
28. čer 2010

@pipiii, sigma 24-70/2.8.. Ale ten bych nechtěla... Třeba ta 50 dělá o moc hezčí fotky, akorát nezoomuje, což je škoda... Třeba tyhle jsou dělaný 50... http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Svatba/#IMG_977... a dál... Lepší ostří, kreslí.. Nedá se to srovnat...

sirael4
28. čer 2010

@nikulka83 a kolik si bereš? 🙂 akorát to máem u Prahy to by pro tebe byl asi problém, koukám že máš malého chlapečka.

siby
28. čer 2010

@pipiii Amálka je krásná a má krásné čepičky na hlavičce 🙂

nikulka83
28. čer 2010

@sirael4 : tak nad cenou jsem fakt nepřemejšlela 😎 🙂 🙂 🙂 Praha je naprd.. Filípek by mě nepustil 🙂