Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

jaa
9. čer 2010

@mes díky 🙂

mes
9. čer 2010

@molicova vy byste se mohla focením dětí živit! Vaše fotky jsou naprosto úžasné...na D90 jsem už neměla..ale také jsem po ní pokukovala 😵

Jaa - taky bublinky..to je boží🙂

molicova
9. čer 2010

@mes moc děkuji, jsem ráda, že se fotečky líbí 🙂 můžeme si tykat 🙂 já jsme s nikonem moc spokojená 🙂 byla to teda darda, ale nelituji 🙂 a co máš za foťák ty?

soanpe
9. čer 2010

dobré dopoledne 🙂
vítám nově příchozí.
@mes ty máš nikona,co je to poznat podle studeného nádechu 😉

molicova
9. čer 2010

@soanpe já jsem to taky někde četla, že má mes nikona, ale teď si nepamatuju kolikátku a kde to bylo 🙂 je toho tady už moc 🙂

jaa
9. čer 2010

asi nejvíce povedené... 🙂

murynka
9. čer 2010

ahojky holky 🙂 u nás jsou tropy 😀 😵

@mes ahojky vítám tě povedené fotečky 😵 😵 😵

molicova
9. čer 2010

@jaa krásné 🙂 🙂 🙂 malá má překrásný kukuč 🙂

molicova
9. čer 2010

@murynka tady máme taky hrozné vedro 🙂 až půjde Tomínek spinkat, tak se asi na chvilku vyvalim na sluníčko a pak nafouknu bazének 🙂

wwercaa
9. čer 2010

ahojky holky 🙂 dnes je u nás taky děsný horko, ale asi pojedeme na výlet 🙂 takže to znamená co - focení 😀

@mes ahojky, moc kráááásnýýý fotečky, paráda 😵

wwercaa
9. čer 2010

@jaa krásný, malá má krásný kukadla, je to kočka 🙂

@murynka fotečky s tou oblohou se moc povedly 🙂

murynka
9. čer 2010

tady nějaké obyč fotečky 🙂

molicova
9. čer 2010

@murynka ty jo dobrý, už to vypadá super 🙂 už ta čočka funguje 🙂

murynka
9. čer 2010

@molicova fakt? 😕 děkuuu 🙂

jaa
9. čer 2010

Holky díky... 😉 Je fotogenická..Jen foták už moc nestíhá její rychlost...Jinak s makrem se blíže,jak toto 😢 nedostanu..

molicova
9. čer 2010

@murynka jo myslim, že o proti tamtěm co si fotila, máš tyto i ostré 🙂 některé to chce ještě zaostřit víc, ale i tak se mi moc líbí 🙂
@jaa co že máš za objektiv 🙂

jaa
9. čer 2010

ten ,co je na fotáku...Olympus SP500UZ...Ale táta má k němu dokoupenou ještě makro čočku...

molicova
9. čer 2010

@jaa no tak to bude lepší uvidíš 🙂 já s tímhle bohužel zkušenosti nemám 🙂 ale holky s ní tady fotí překrásně 🙂

jaa
9. čer 2010

Uvidíme....Ale sám o sobě foták zrychlit nepůjde,takže se stejně musí koupit rychlejší... 😉

jaa
9. čer 2010

Koukala jsem i na Aukru a dají se sehnat za velmi rozumné peníze... 😉

pipiii
9. čer 2010

@molicova ahojik, tak dneska je fakt vedro, musime se nekdy ale sejit, ju? kde presne bydlis??

molicova
9. čer 2010

@pipiii já bydlim ve starých Řepých, jak je Hornbach 🙂

soanpe
9. čer 2010

@murynka, povedené kytičky

@pipiii včera byla zoo v pohodě.nebylo takový vedro

pipiii
9. čer 2010

@soanpe me vcera prislo jeste vetsi vedro, ale bylo o asi tim ze jsme cestovali autem bez klimosky 😀 a myslela jsme na vas jestli jste tam nakonec sly 😀

pipiii
9. čer 2010

@molicova tak to bydlis kousek ode me :-O tyyy jo to je super!!!!!

molicova
9. čer 2010

@soanpe no tak to teda nevim, já jsme se málem uškvařila a z Tomíka uplně lilo ☹ tak jsme šli raději ke kámošce dovnitř a venku jsme byli asi 20 minut ☹

molicova
9. čer 2010

@pipiii a kde byslíš ty?

pipiii
9. čer 2010

@molicova mame to od sebe 7km 🙂 ja bydlim v nove zastavbe mezi stodulkama a reporyjema, mam to k tobe 7km (17min 225 busem) dokonce nase ulice Přeučilova uz je take na mapach cz 😀 byslime tu ale v pronajmu 😒 bohuzell :-/

molicova
9. čer 2010

@pipiii ty jo tak bomba 🙂 no tak se mužeme sejít klidně teď někdy, a vy bydlite v baráčku?

pipiii
9. čer 2010

@molicova nene, je to takovy cely novy sidliste tady, mame 4-patrovou bytovku, bydlime v prizemi, cely barak je udelany jen pro pronajimani takze se tu setrilo a neni tu vytah, takze jsme sli do prizemi, mame byt 2kk ale veliky - 75m2 a malym balkonkem