Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

kozinka
15. čer 2010

@wwercaa 😀 😀 😀 tak to bude silná netová trojka no co už 😀 😀 😀 občas do Práglu zavítám i já 😀 tak se domluvíme 🙂)))) Když jsem tam byla teď dubnu, tak jsem jela na takovou svoji tour 😀 😀 začala jsem v Karviné a fičela do Pardubic,pak do Praglu pak do Stolan, pak do Peček a nakonec zas do Praglu 🙂)))) Byla to taková pěti denní tůrá a já koza si nechala foťák v Pečkách, takže v Praze jsem nenohla fotit ☹(((( a to jsem šla na mega mega mega túru zakončenou západem slunce na rozhledně... no proklínala jsem se ☹

kozinka
15. čer 2010

Tak třeba tahle ta 🙂))) ta je fakt focená na režim příroda 😀

soanpe
15. čer 2010

@kozinka tak ta doba nechci fotit u nás už je 😠 jen to sofí ještě neříká,ale bouchne mi do objektivu a prchá

murynka
15. čer 2010

@kozinka jaké pokusy vždyt fotíš jak profík 😎 😵 😵

@wwercaa odkud jsi 😀 😀 😀

murynka
15. čer 2010

@kozinka porad nějaké triky zítra fotím kámošku kámoše chtějí nějakou památku 🙂 také takové akty by se hodily jak jsi to nasvítila tak krásně????

ferinka
15. čer 2010

@kozinka no to je kus přírody 😵 😀 😀

wwercaa
15. čer 2010

@kozinka souhlasím s murynkou, fotečky máš fakt úžasné a fotečky tehulky, fakt povedené 🙂

ale me se taky stal podobný případ ale nechtěně, tuty tapičky jsem fotila na režim krajinka, jsem zapomela přepnout na makro, ale nevidim rozdíl 😀 po zjistění, jsem to okamžitě preštelovala 🙂

wwercaa
15. čer 2010

@murynka jsem přímo z Plzně 😉

@ferinka výstižné pojmenování 😀 😉

ferinka
15. čer 2010

@wwercaa že tu taky nemám takovou přírodu,já tu mám tak kopeček porostlý mechem 😝 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
15. čer 2010

ty o krajinka fotí parádně 😀 😀 😀 😀

kozinka
15. čer 2010

@ferinka 🙂)))))))))))))) a to je fakt hubenej, nevím jestli to je tím režimem krajinka, že mu takhle vše viniklo a vypadá líp 😀 😵

kozinka
15. čer 2010

@murynka 😀 😀 😀 vidíš, tak zkus krajinku 😀 jo a jinak nasvícené je to vše jen jednou lampičkou 😀 Ikea to jistí 😅 😀 lampička za 79,- 😀 😅

wwercaa
15. čer 2010

@ferinka ty taky?? 😀 😀 můj malý pivní plzenský kopeček je na noční 😀 😀 😝 můj nemá taky posečeno na kopečku 😀 😀

@murynka taky si myslim 😀 😀 a to můj me furt říká, at si to dám radši na automat, protože po 50 fotkách zjistuji, že fotím na úplně něco jinýho 😀

murynka
15. čer 2010

😀 😀 😀 😀 se bavím 😀 😀 😀

@kozinka my máme také lampičku z ikei za 150 kč 😀 😀 ale já ještě tak u nasvíceného nefotila ajaj ☹

kozinka
15. čer 2010

Jinak holky díky moc 😵 ale profík fakt ne-e to je ještě hodně daleká budoucnost a kdo ví jestli 😀

kozinka
15. čer 2010

@murynka 😀 vidíš máš drahší, to budeš mít lepší 😀 😀 😀 vše je jednou poprvé, ty akty jsem taky fotia prvně u nasvícení lampičkou 🙂 všechny 🙂))))) hodím je tady ať můžeš když tak mrknout zítra až si nebudeš vědět rady, ale myslím, že to zvládneš levou zadní 😉

murynka
15. čer 2010

@kozinka jéé díky 🙂 no nevím jestli to bude oki ta lampička 😕 😅

wwercaa
15. čer 2010

@murynka tak držím palce at se povede 🙂 já ještě nikoho nefotila, radši 😀 v

kozinka
15. čer 2010
soanpe
15. čer 2010

@kozinka vyniklo to díky bočnímu nasvícení a vysoké teplotě chromatičnosti ( barva světla 😉 ) a ten program krajina ještě podpoří tu barvu. preostě máš blbě vyváženou bílou 😀 jsem ti to vysvětlila a je po medové záhadě 😀 😉

wwercaa
15. čer 2010

@soanpe, ještě že te tu máme, ty se do toho tak rozumíš, jsi fakt profík, koukneš na fotku a hned vidíš, co je třeba vylepšit, jsi fakt profík, závidím, je vidět, že máš prostudováno, šikulka 🙂 🙂

soanpe
15. čer 2010

@wwercaa po víkendovém školení jsem chytrá jak rádio 😀 😀 😀

murynka
15. čer 2010

@soanpe ještě že tě tu máme 🙂 😵 😵 šikovná

soanpe
15. čer 2010

ale k čemu mi to je,když se můj nejoblíbenější fotomodel odmítá fotit 😅

molicova
15. čer 2010

@wwercaa @murynka holky s bleskem je to absolutně jednoduché, jen se člověk musí naučit ho otáček jak zrovna fotí, takže když fotím na výšku, musiím ho mít otočený trošku jinka než na šířku, aby tam nebyly takové ty ostré stíny, jinak tam nestavuji vůbec nic, jen ho nasadím zapnu a fotím 🙂 toť vše, takže když to zvládnu já, tak to zvládne každý 🙂

wwercaa
15. čer 2010

@soanpe ale zdravo 😀 😉 učíš se rychle 🙂

tak holky já mažu do postele, zatím se mějte krásně, at vám prckové hezky spinkají 🙂 dobrou ženy 🙂 😉

murynka
15. čer 2010

@soanpe to s e změní a nebo si pořídit druhý modelek 😎 😉 😀 😅 ???

@molicova děkuju no nevím nevím snad to zvládneme 😀 😀

murynka
15. čer 2010

jdu také dobrou noc 🙂

wwercaa
15. čer 2010

@molicova snad jo, uvidíme 😀 🙂

tak já už jdu...pa