Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

blanka.k
27. čer 2010

@nikulka83 A koho měli jako profi, někoho známého?
Jsme dnes jeli do olom.ZOO, tam mimo dálnici, zpě jsme koupil známku, to se fakt nedalo, samé objížďky, takže jsme jeli 2x déle než hlásila navigace. Doma jsem zapomněla slun.clonu, jak je ta ZOO v lese, tak úplně deilní světlo a stíny, takže vyšlo jen pár fotek hlavně z vnitřků. ☹ JInak ZOO mě nenadchla, od dob studií, kdy jsme tam chodili, se skoro nic nezměnilo 🤐 Některý fotky jsou nic moc, ale kolikrát uvidíte ostříhanou lamu "dohola", kromě hlavy 😀

pipiii
27. čer 2010

@soanpe malem me trefilo z toho vedra na slunicku 😀😀😀 a nemely jsme s sebou nic k piti

blani krasne fotecky!! ten lev je dokonalej!!!!!

blanka.k
27. čer 2010

@pipiii Já toho lva fotila "zezadu" a on slyšel přes sklo cvakání foťáku, škubl sebou a otočil se a koukal přímo na mě 😀 M. prohlásil, že je znásilněný, jak ležel vyvalený a kolem něj 2 samice, a taky odpočívaly 😀

kozinka
27. čer 2010

Ahoj 🙂 tak co nového??? Máte nakecáno zase šílenou spoustu stránek 😅 na to nemám to dočíst 😅
U mě skoro nic nového, jen tento týden docela náročný, měla jsem na focení těhulku a pak jedny akty, ale vše ok 🙂 zvládla jsem to a takový jsem z toho měla strach 🙂 příští týden fotím svatbu 😅 tak jsem zvědavá, bojím se snad ještě víc, než bych se vdávala znovu já 😅 😀

házím jeden z portrétů, co se mi docela líbí 🙂 budu ráda za vaše nározy, děkuji

kozinka
27. čer 2010

ty jo tak ta fotka tady je strašně světlá... :-O

nikulka83
27. čer 2010

@blanka.k : nene, známej neni.. Jeden fotograf od nás z města.. Ani nevim, jak fotí a kde na něj přišli 🙂

blanka.k
27. čer 2010

@nikulka83 aby ještě nelitovali, žes nefotila vše 😉 (teda rozhodně bych jí nepřála, aby z těch profi byla zklamaná, ale když vidím občas ty "profi" fotky na BRM 😅

@kozinka - mě obecně na fotkách vadí ty tvrdé stíny na pozadí 😅 🤐

nikulka83
27. čer 2010

@blanka.k, na tom obřadu se snad nedá nic zkazit... 🙂 Doufam 🙂

kozinka
27. čer 2010

@blanka.k jo no mě taky ☹ 😠 ale jak se toho zbavit, že.. ☹

blanka.k
27. čer 2010

@kozinka to se nedivím, že budeš nervózní, je to odpovědnost, vše musí klapnout na 1.pokus 😉 já jak fotila kamarádce, tak byla KO, že jsem ani obřad nevnímala, a ani nestihla dojetím brečet 😀 Ale neboj, já myslím, že to dopadne super. 😉 My máme zítra sraz s holkama tady z MK, a taky chtějí zkusit nějaké fotky ode mě....taky bojím, bojím 😀

blanka.k
27. čer 2010

@kozinka nemáš tam víc místa, aby si stoupla trošku dál od té stěny? 😅

kozinka
27. čer 2010

@blanka.k no zatím ani moc ne no ☹ ale budem se stěhovat 🙂 tak to bude hned o něčem jiném 🙂 😵

lucka.adis
27. čer 2010

Holky, mám takovou prosbu... co říkáte na tyto fotky 🙂 myslíte, že jsou dobře vyfocené...

Víc fotek mám v Albu. Předem díky za vaše komentáře..

kozinka
27. čer 2010

a tady malá ukázka těhulky 3 týdny před porodem 🙂

kozinka
27. čer 2010

@lucka.adis mě se líbí ta druhá, škoda že je tak tmavá 😉

pipiii
27. čer 2010

@kozinka ahojik, take mi vadi ten stin, ihned me to bije do oci ale bohuzel v domacich podminkach se toho nezbavis, co Photoshop? Tehulka je uzasna!!!
@lucka.adis cim jsi to fotila???? myslim jakym fotakem? to je urcite nejaky kompakt, moc se k tomu nemuzu vyjadrit pac mam zrcadlovku a z toho lezou proste uplne jiny fotecky... :-/

molicova
27. čer 2010

@wwercaa super fotekčy, to makro je opravdu úžasné 🙂 moc se mi to líbí 😀
@murynka vypadá, že jste si to moc užily a fotečky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@soanpe ty jo psala jsem ti zprávičku na FB, kde se nachází takové pole ze kterých máš tak úúúúúúúúúúžasné fotečky 🙂 a ono je to u vás, tak to já budu muset nějak přijet, jestli by nevadilo 🙂
@nikulka83 ty jo fotečky ze svatby fakt bomba, ty si už svatbu někdy fotila, je to fakt profi nafoceno 🙂 moc krásné 🙂
@pipiii taky si to půjdu zkusit 21.8. jako druhá a příští týden v neděli je půjdu fotit, chtějí předsvatební fotečky z Prahy 🙂 tak jsem na to zvědavá 🙂
@blanka.k no tak ten lev je úžasnej 🙂
@kozinka fotka se mi líbí, jen bych tam dala víc kontrast, a aby byla tmavší 🙂 a ty maš ten externi blesk?
@lucka.adis já si myslim, že jsou dobře vyfocené 🙂

siby
27. čer 2010

@kozinka moc pěkné fotečky, povedly se ti, taky jsem byla dneska na focení a měla jsem přesně stejné botičky 🙂

siby
27. čer 2010

@blanka.k nádherné fotky ze ZOO

molicova
27. čer 2010

@siby jsem zapoměl uplně poděkovat za pochvalu 🙂 moc děkuji 😀

murynka
27. čer 2010

@molicova co je s fotečkami že ten smích 😀 😀 😀 ??

@kozinka těhulka výbornááá 😵 😵 😵
@blanka.k zoo super 🙂 😵 krása 😵
soanpe asi ze mě míšu málem trefilo 😀 😀

molicova
27. čer 2010

@murynka že se mi moc líbí 🙂 pořád se opakuji se slovama, že jsou prostě super 🙂

murynka
27. čer 2010

@molicova 😀 😀 😀 😀

molicova
27. čer 2010

@murynka 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

nikulka83
27. čer 2010

@molicova, byla to první svatba... Takže pokusy.. Švagraová se vdávala 🙂

molicova
27. čer 2010

@nikulka83 tak to klobouk dolů, opravdu super, super, super. Moc se ti povedly 🙂 ja to budu zkoušet 21. srpna, tak jsem na to zvědavá 🙂 ale budu jako druhá 🙂

blanka.k
27. čer 2010

Tomík je pěkně drzej....na taťku ukzaoval už v porodnici "Kalouska" (bohužel jsem to vyfotila, kydž už ten prostředník schodvával) a teď mě "paroháče" 😀

mes
27. čer 2010

Ahoj všichni!
Dneska jsem fotila makro..jsem tomu úplně propadla..jen kdyby nefoukalo..a kdybych měla stativ..a kdyby se mi netřepaly ruce.. (nejdříve nahraju a pak budu reagovat na všechny vaše krásné fotečky!)

mes
27. čer 2010

@murynka krásné fotečky! Ostré a pěkné záběry 😵 a Sofinka na těch dalších je k sežrání! A něten potůček měl jak vypadat? Mně se líbí🙂

@sirael4 kytííí hezkéé🙂

@molicova To tvé dokonalé dítě je radost fotit, že🙂) Jsou krásní (Tomík i fotečky!)

@blanka.k auta nářez, lev boží, gepard je úžasnej a malej je dokonalej..a ty? boží fotografka!

@k.ate Kubíček a kačenky hezkéé 😵

mes
27. čer 2010

@lucka.adis hezké dětičky a fotečky🙂 To musí být v létě radosti! 😵

@kozinka portrét pěkný (já bych přidala stíny - jako černou..trošku🙂
a ty těhufotky si vysloveně říkají o kontrast - ale záběry jsou fakt krásné 😵 😵