Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

siby
28. čer 2010

@nikulka83 ta svatba se ti opravdu moc povedla, hlavně ty upravené pozovací fotky ženicha a nevěsty jsou úžasné a ty detaily jsou také skvělé 🙂 určitě bych do těch svateb šla, kdyby jsi se necítila jako hlavní, tak alespon jako druhý fotograf, nějaká ta kačka navíc se rozhodně hodí, objektiv si zatím třeba zas půjčíš, když bude potřeba a pak si už koupíš svůj.

sirael4
28. čer 2010

@nikulka83 právě, škoda 😉

molicova
28. čer 2010

tak jsem se holky rozhodla, protoze mi psalo plno lidi, kde jsem koupila ten obraz s tema makama, ze jsem si udelala na bazarku inzerat, jen bych chtela od vas uprime vedet jeslti to neni blbe 🙂 moc dekuji 😀 už si objednala jedna pani, tak uvidime 🙂

http://www.modrastrecha.cz/bazar/interier-dekor...

blanka.k
28. čer 2010

@molicova blbý to není, spíš můžeme upřímně závidět 😉 Tak ať se daří 😉

molicova
28. čer 2010

@blanka.k blani, moc děkuji jsi hodná 🙂 tak to zkusím a buď to půjde nebo ne 🙂 uvidí se časem 🙂

gisminka
28. čer 2010

Ahoj,

@kozinka moc hezké těhu fotky, ta dvě bříška u sebe mně rozesmála. To já bych vedle manžovy mřížky chytla tak akorát depku 😀 Už doufám, že se toho svého megabřicha brzo zbavím, už bych radši fotila mimčo 😵
@mes ty kytičky jsou krásné, moc hezká makra a krásné barvy.
@wwercaa kotě je k sežrání 🙂
@molicova gratuluji k první zákaznici, ty fotky jsou vážně krásná dekorace, takže myslím, že brzo se ozve někdo další 🙂 😉
Já si včera večer hrála s PS a upravovala nějaké staré fotky, tak ukázka:

jaa
28. čer 2010

@molicova Díky moc...
@nikulka83 jdi do toho a neblázni..Kačky se hodí a fotky máš úžasné.... 😉
@wwercaa Díky moc...Snad ta zrcadlovka bude brzy..čekám jen na korunky...
Jinak,fotky tu jsou nádherné..kam se hrabou profíci..Kolikrát jsou do nich katastrofální..Viz naše vítání občánků..něco tak hrozného jsem ještě neviděla..zrnité,neostré,barvy,hnus...
viz,foto ☹

jaa
28. čer 2010

@gisminka fotečky krásné..Koukám,že s vlásky jste na tom ještě hůř,než my🙂

jaa
28. čer 2010

@molicova nn.je to super..jen tak dále..Možná budu pak další zájemce...jak se koupí domeček...

gisminka
28. čer 2010

@jaa no to bylo Vice asi 8 měsíců, od té doby už nám nějaké narostly 🙂 Ale je teda pravda, že skoro do roka jsme ji museli návštěvám ukazovat proti světlu, aby si nemysleli, že je úplný plešoun. 😀 S profi fotkama máš bohužel pravdu, my máme ze svatby taky dost děsné. Naštěstí fotil i náš kamarád a ten tu profi fotografku naprosto trumfnul.

zuzankast.
28. čer 2010

ahoj, koukám tady samé profi fotografky,máte krásný fotky.
Můžu se zeptat, v jakém programu je upravujete, když už je upravujete? Nevím jaký vybrat 😕

jaa
28. čer 2010

@gisminka jsem se chtěla mrknout na aktuální fotky a ono tam nic není.-(((((

@zuzankast. Většinou mají holky photoshop... 😉

jaa
28. čer 2010

@gisminka malá je měla,než ji je sluníčko šislo,tmavé,tak vidět byly..Ale pomalu ji rostou..a ted,když se ji už udělalay krucánky,tak ji moje prdlá starší dcera ostříhala...Málem jsem ji za to přizabila... 😅 Tak zase budem čekat,až ji narostou zpět... 😠

soanpe
28. čer 2010

@molicova míšo, jak jsme se posledně bavily, tak asi znáš můj názor, který se odvíjí od pořekadla :
líná huba-holý neštěstí 😉
takže proč to nezkusit? 😎

pipiii
28. čer 2010

@siby diky amalka je ta v te s ohnutym ksiltem ta druhe je Sofinka (od murynky 😉 ) dekujeme za pochvalu 🙂

pipiii
28. čer 2010

@zuzankast. ahojik ja upravuji v Picasa3 je ot velice jednoduchy program a hlavne prehledny, potom mam Gimp ale ten je hodne slozity...

siby
28. čer 2010

@gisminka staré fotečky jsou moc pěkné 🙂 taky si pořád řikám, že bych ty staré fotky mohla stáhnout do počítače, ale pořád není nějak čas. 🙂
@pipiii aha, tím, že tam máš jen jednu fotku Sofinky kde má ještě hlavičku dolu, tak jsem myslela, že jsi jen převlékla čepičky 🙂

zuzankast.
28. čer 2010

díky moc, já mám zatím PhotoFiltre ale chci zkusit i jiný.
Ještě jednou, jste fakt šikulky, krásný fotky máte.
Přeji všem krásný den

wwercaa
28. čer 2010

čavec holky

přidávám pár nových foteček, Davídek v bazénku 🙂

wwercaa
28. čer 2010

@zuzankast. ja mám photoscape, taky moc jednoduchý program 😉

zuzankast.
28. čer 2010

@wwercaa dík, stahnu si všechny tři a uvidim 🙂
máš krásný fotky 🙂

wwercaa
28. čer 2010

@zuzankast. děkuju moc 😉

holky tady neco ze včerejška, beruška nám sedla na clonu na kočárku a tohle je můj bráška 🙂

wwercaa
28. čer 2010

@molicova to jsi dobře udelala s tím inzerátem, supeeeer 🙂 😵

molicova
28. čer 2010

@gisminka to je super nápad s tím nosánkem 🙂 krásné fotečky 🙂 jinak také moc děkuji 🙂
@jaa super moc děkuji 🙂
@wwercaa supééér 🙂 malej je boží 🙂 a fotečky brášky opravdu povedené 🙂 moc se mi líbí 🙂 a také moc děkuji za podporu 🙂
Ale jen jsem to zkusila, že se mě ptaly, jinak by mě to ani nenapadlo 🙂 Jinak dávám nějaké fotečky z dneška 🙂

jaa
28. čer 2010

@wwercaa Jé,ten dělá super ksichtíky... 😉 🙂

jaa
28. čer 2010

jaa,,,, 🙂 🙂 zase samé krásné fotky🙂))) 🙂 🙂

zuzankast.
28. čer 2010

tak jsem koukala na na ty programky, Gimp je fakt nabitej, hodila by se k němu nějaká česká příručka 😅

@molicova zas krásný fotky, jak to děláte, že vám tak krásně vynikne to co fotíte do popředí? to tak zaostříte nebo pak doladíte?

murynka
28. čer 2010

@zuzankast.

http://www.iva.nafoceno.cz/doostreni-v-gimpu-po...

ale gimp je hodně těžký doporučuji picasa 3 stačí 😉 a nebo zonner 11 😉

@molicova super nápad s tím inzerátem scvaluji 🙂 at to to jde 😉 a fotečky opět nádhera 😵 😵 😀 😀 😀

molicova
28. čer 2010

@zuzankast. ahojky, neznám ani gimp a ani picaso, takže moc neporadím, ale to ostření, to dělá velikost clony 🙂 teda jestli to říkám dobře 🙂
@murynka moc děkuji 🙂

mes
28. čer 2010

Ahojda..všem díky za chválu...! Dnes mi dovolte, abych vám představila "manekýna severočeského"