Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

mes
30. črc 2010

@molicova hele a kdy se staneš profifotografem?? Když máš webové stránky?? Jsem strašně rozhořčená! A paní ikarkulka by si měla přečíst pravidla, když je adminka - tak by měla vědět, že čajový servis v jejím albu nemá být 😠

molicova
30. črc 2010

@mes no já jsem naštvaná také 🙂 ale co se dá děla, když neposlechnu tak mě smažou 😠 bohužel nemám na výběr, budu se snažit sem dávat tomíka moc neprofi podle nich, ale nebudu mit hnusne fotky, jen proto že si tu na mě někdo zasedl ☹ fakt jsem nasr......

wwercaa
30. črc 2010

@mes já na ty fotky taky koukala a ten komentář, co si jí napsala, byl naprosto správnej...a odpoved, že fotografka je jiná káva si myslím, že moli fotí na stejný úrovni, možná i lepší,než jsou ty fotky její fotografky, jak píšeš, kolik profi fotografek má tady alba a nevadí to, proč se dali do naší moli 😠 Moli my te nedáme!!! 🙂

wwercaa
30. črc 2010

tahle Verča, taky profík a proč to nevadí, tak at jí taky napiíšou at fotí neprofi fotky....nechci prudit jenom dávám příklad, protože tohle albíčko si taky horzne moc ráda prohlížím 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/veronika88/a...

mes
30. črc 2010

@wwercaa no vidíš..a znám i další..jen už nechci nikomu přivodit co moli..tak nic psát nebudu!

Tak si myslím, že by měli vymazat alba:
wwercaa
pipii
murynka
blanka.k
siby
ferinka
soanpe
a všech tady..neboť vaše fotky vypadají příliš profesionálně!!

wwercaa
30. črc 2010

@mes správne, není to spravedlivý 😝 je taky v pravidlách, že fotky nemají vypadat profi?? chci to videt!

mes
30. črc 2010

@wwercaa bohužel to tam je..jak jsi profifotograf, tak nesmíš užívat alba 😔

mes
30. črc 2010

Prezentace firem do alb také nepatří. Např. pokud uživatelka profesionálně fotí, nemůže využívat alba na stránce.

Ale myslím, že to bylo myšleno jinak..jako že se nesmíte prezentovat svou činností na stránkách a né, že nemůžete vložit fotky svého dítěte..
Přesně jak mi napsala kamarádka..povahu člověka poznáte, když dostane moc... tak se nám ikarkulka ukázala

wwercaa
30. črc 2010

@mes a proč tedy tady mají alba profitotografky????? nechááápu, vždyt pro ne je to taky reklama..poč se obuli zrovna do moli, nedokážu to pochopit,........mela bych se balit na SVK ale nejak me to vrtá v hlave a nedá me to....holky počkejte zítra všechny obdržíme IP od adminů 😝

wwercaa
30. črc 2010

@mes mesi, já taky myslím, vždyt tady si nikdo reklamu nedelá, pouze vkládame fotečky jak nám detičky rostou, nikdo tady neprezentuje svatby, maturity, modelky, portréty a pod.

wwercaa
30. črc 2010

to všechno je závist!!!!

mes
30. črc 2010

Tak jsem nabyla dojmu, že iKarkulka profesionálně fotí..měly bysme jí udat 😀 😀 😀
://https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al...

mes
30. črc 2010

@wwercaa a co? Já mám foťák 2 měsíce..profík nejsem..ať mi to promažou jak chtějí..leda ukážou, že máme pravdu..že se zaměří jen na někoho koho si vyberou.. 😠

mes
30. črc 2010

@wwercaa Kdybych to bývala věděla, že je to adminka..tak jí nic nepíšu..stejně jsou ty fotky "průměrné" a některé jsou úpravou dost špatné..můůůůj názor 😉 Moli fotí líp a hotovo

soanpe
30. črc 2010

@molicova Míšo ,zkus napsat šlověku jménem bob.ten má nastarost celý stránky atd.

wwercaa
30. črc 2010

@mes počkej, až budu tehu podruhé, ve fotografovi mám jasno 🙂 , moli je jasná 😀

siby
30. črc 2010

@mes no myslim, že já bych tu asi jediná zůstala, já zatím nemám co fotit, ale vy ostatní máte všechny možná až moc nádherné fotky a když jsem viděla ty fotky z odkazu, nevím od které z vás, tak rozhodně všechny fotíte mnohem líp. Fakt by mě zajímalo kdo rozhoduje, co už je profi a co ještě ne.

siby
30. črc 2010

Člověk se asi nesmí bohužel zmínit, že si za to vyfocení něco řekne nebo sám něco dostane.

molicova
30. črc 2010

Ahoj holky strááááááášně moc děkuji za vaši podporu, ale snad se to nějak vyřeší, psala jsem jednateli a uvidíme co se z toho vyvrbí 🙂 chci jen vědět co je profi a co ne a kdo to sem může dávat a kdo ne 🙂 nevim, ale jestli bylo správné někoho zveřejňovat, už se bojim všeho, aby to někdo zase nepoužil proti mě, že jsem vás naočkovala. No snad né a moc obdivu a děkuju za takovou přímost a otevřenost, i když víte, že to bude pro vás znamenat třeba určitý problém 😅
Takže ještě jenou moc a moc děkuji a moc si toho vážím a jsem ráda, že jste takové jaké jste 🙂 znamená to pro mě strašně moc 🙂

mes
30. črc 2010

Takže chci uvést věci na pravou míru. Byla jsem upozorněna, že Ikarkulka nebyla ta, která se stará o moli, takže se jí tím veřejně omlouvám za veškeré invektivy, které jsem tu proti ní měla..byla jsem zaujatá a nechala jsem se unést. Omlouvám se.

murynka
30. črc 2010

ahojky něco o tom málo vím ale ne moc dneska mi i volala míše co se moli děje ☹ ☹ je to hnusný ale prostě na koníku se neměří stejným metrem 😝 😝 to už vím dávno a na koho si admini zasednou ten má útrum ☹ ☹ jeto prostě tak!!!!! 🤐

@molicova stejně fotíš líp ty fotečky by vyfotilo hdně děvčat tady a s pomocí programů by zvládli to co i ta slovenka 😉 😉 a za tím si stojím!!!!!!!!!!!!!!!

@wwercaa krásné fotečky jak z hluboké tak z pole 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
30. črc 2010

já včéra také fotila malou doma jak mi uklízí 😀 😀

mes já album mazat nemusím 😉 😉 já profi fotit neumím 😀 😀 😀
zá týden touhle dobrou budu juchat na svatbě 😵 😵

molicova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pehaka
30. črc 2010

ach ta lidská závist 😔 nechápu jak se může někdo nad tímhle bavit 😠 najdu si tě na FB nerada bych přišla o tak krásné pokoukání - další diskuze která se sere ten kůň je snad začarovanej 😔

molicova
30. črc 2010

takze se devcata loucim, album smazano a to je konec

mes
30. črc 2010

@molicova uvažuj o tom si ho dát jako neveřejné .. a všem nám poslat přihlašovací údaje..alespoń nějaké fotečky..bééééééé já chci vidět Tomínka jak rostééééééééé!!! Ježiš mě to rozplakalo..

molicova
30. črc 2010

@mes uz je pozde, vsechno smazala

nebe
autor
30. črc 2010

Ahoj holky, jelikož jsem tuhle diskuzi založila a teď vidím co se tu děje, jde mi z toho mraz po zádech, měla to být diskuze kde si budem sdělovat rady a tipy jak byt dobre ve fotografování. A měly jsme byt vděčné za rady od těch lepších než jsme my a radovat se z toho že nám pomůžou lépe přijít jak na to. A ne že si budem závidět. Ale jak vidím v dnešní době je ta závist pořád silnější. Moli byla jedna z těch co se rada delila o sve zkušenosti a radila a jak dopadla. Jen mě mrzí že nevím kdo to je -komu to tak strašně vadilo. Už nemám ani chuť tuto diskuzi sledovat i dyž jsem v posledni době na to moc času neměla sem tam jsem nahlédla. Jen nechápu proč by moli nemela davat sve fotky sem kdyz ja bych tady mohla napsat desitky uživatelu co foti velmi podobně jak moli. No raději NO COMENT.

nebe
autor
30. črc 2010

Doufám že ta co to způsobila má z toho něco lepšího než orgasmus jinak nechapu co ji to dalo 😝 😖

mes
30. črc 2010

@molicova je mi to moc líto.. 😢 Už to nejde vrátit?? To neumí?? Třeba?? Chjoo...a kde teď uvidíme Tomínka?? Máš rajče? Nebo kam budeš dávat jeho fotky..prosím, radši do IP aby to zase něco neporušovalo..já si ty pravidla jednou budu muset přečíst 🙄