Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

bajunka
29. čer 2010

Ahojky jdu jen pozdravit nemam ted moc casu na foceni ani na docitani, konecne mam doma ten portretni objektiv,ale jeste jsem ho ani nenasadila, protoze uz mam doma i Nelinku a ta ted vyzaduje hodne pozornosti 😵 , takze zatim mam jen par fotek co delal manza ale jen co se trochu s holkama sehraju tak se zas pustim do foceni

wwercaa
29. čer 2010

ahojky............nestíhám, nestíhám, nestíhám 😝 🙂 prcík leze po čtyřech, takže mám doma fofry 😀

@molicova malej v bazénu supeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 jsem ti včera zapomela pochválit fotečky, to je hřích 😔 🙂 jinak máme stejný nafukovací kruh pro Davídka, ten žlutej 😉 je to i na nožičky s operkou, když se nepletu, že 🙂

@mes ty kapičky jsou dokonalýýýýý 😵 😵 ty barvy fakt parááááda, to jak to děláš??? 😀 já takový makro mít nikdy nebudu, tak ostrýýýý, uuuffff 🙂 🙂 🙂 a taky se furt potím u toho jako myš 😀

@gisminka kytičky supeeer, taky ti to jde hezky 🙂 😉

pipiii
29. čer 2010

@mes ty fotecky jsou uzasny!!!!!!!! tyy brdo!!!!!!

sirael4
29. čer 2010

koukám že tu "frčí" makro 🙂

wwercaa
29. čer 2010

@sirael4 mes tady frčí s nádherným makrem 😀 🙂 má ho dokonalý 🙂 já jsem dneska byla s malým venku, přehodila jsem fotáček přes rukojet, ale v tom vedru se mi ho ani nechtělo vytahovat 😝

sirael4
29. čer 2010

@wwercaa to se nedivím, já tak tak dofuněla do práce 😀
makro má mes vážně pekné

binki
29. čer 2010

fotosoutěž "Kdo si hraje nezlobí", do 30. 6. na http://www.rodina21.cz/souteze/umim-se-divat

soanpe
29. čer 2010

@nikulka83 jj, dělá hezký fotky, ale pomaleji ostří a na běhací zběsilou Sofí to je pomalý 😀

mes
29. čer 2010

Všem děkuji za pochvalu..jste zlaté..já se tu cítím jak úplný začátečník..jak mluvíte o těch objektivech..tedy já vlastně jsem úplný začátečník 😀 😀 😀 Ale bohužel teda nemám vůbec peníze na investice do nových objektivů..a tenhle mi zatím stačí..i z něj jsou fotky krásné..kdyby mě to chytlo tak časem půjdu do portrétního a do makra..ale zatím mi to na mé hraníčko stačí 😀

@wwercaa Děkujuuuu za chválu..no jak to dělám..fotím na manuál - nastavuju co nejkratší závěrku a cloním si jak se mi to líbí..protože když dám vysoké clonové číslo tak ty fotky nejsou tak mázlé a mně se líbí když jsou ostré třeba jen ty kapky...tak to střídám...ostřím tak, že se hýbu směrem k objektu a od něj..no hukot 😀

murynka
29. čer 2010

@mes IP 😉

wwercaa
29. čer 2010

ahojik....byli jsme na prochajde, tak tady nejaký fotečky 🙂

wwercaa
29. čer 2010

@mes tak to jsi teda holka šikovná, že se s tím takhle pereš 🙂 me to ostření docela štve, nemam to furt ostrý, tak jak bych chtela 😝

murynka
29. čer 2010

také posílám něco ze dneška ale bylo strašné vedro odflákla jsem to malá spala v autě a nechtěla jsem jí tam trápit 😝 ☹

@wwercaa krásné 😵 😵 ta oranžová kytička nemá chybu 🙂 to už je s tou čočkou???

posílám malou kytky a autíčko 🙂

wwercaa
29. čer 2010

@murynka děkuji 🙂 to je vaše autíčko?? moc pěkné 🙂 koukám, že jsi taky neodolala mákům 😀 🙂 me se taky nechce v tom vedru fotit, tady bylo 35 stupnu na sluníčku 😝 😝

jdu do sprchy, pak spát jsem zničená 😝 tak se mejte krásněěěěě 😵

murynka
29. čer 2010

@wwercaa jj naše koupili jsme si ho v únoru 🙂 na máky jsem se chystala už dávno 🙂 pěknou dobrpu noc 🙂

jaa
29. čer 2010

@murynka jé,naše auto:-OOOOO
jinak,fotečky všech opět supeeeer!!!!!!

molicova
29. čer 2010

Ahoj děvčata 🙂 tak jsem na tom stejně jako něktré z vás 🙂 vůbec nestíhám 🙂 čtu vás tak letmo, ale fotečky jsem prošla a fakt super 🙂 gisminky makro kapičky, murinky malá a jejich nové auto 🙂 wwercaa nádherné makro kytiček 🙂 já na to teď nějak nemam chuť ani čášek, je vedro a jsme na zahradě u bazénu a tam mě to vůbec nebaví lítat s foťákem a pak je upravovat 🙂 takže teď něka fotim jen Tomíčkovi momentky 🙂 bazén, jak spinká sám v postely 🙂 takže sem občas zavítám a pročtu, ale vy píšete moc rychle a pak je toho prostě moc 🙂 tak se zatím mějte krásně a papa

wwercaa
30. čer 2010

ahojky, tady je ted pekná bouřka 😝 malej usnul, tak jsem si pokapičkovala pokojový rostlinky a snažila se ostřit a takto to dopadlo, nejsem s tím moc spokojená 😝
musím trénovat 🙂

blanka.k
30. čer 2010

@wwercaa mě to přijde super, já myslím, že něco tak kulatého jako kapka ani nejde pořádně zaotřit , nebo leda dát vysokou clonu, ale mě se líbí, že je to pozadí takové rozmazané aže jostrá jen část kapky 😉 Třeba ty kapky na těch zelených listech jsou super ostré 😉

gisminka
30. čer 2010

ahoj, jé já chci taky bouřku 😝
@wwercaa náhodou kapky se povedly a kytičky ze včerejška taky, ty oranžové pestíky, jsou super 😵
@murynka já teda na auta moc nejsem, ale to vaše mě dostalo, jak je krásně čisté. Já bych teda detaily toho našeho zveřejnit nemohla 😒 😀 Máky taky krásné 🙂
Já posílám pár našich domácích, tahat foťák ven nemám sílu 😝

wwercaa
30. čer 2010

holky, děkuju moc, fakt myslíte, že jsou dobrý 🙂 , když ty kapičky se tak šílene fotí a ostření ani neříkám 😝

taky tady jsem skoušela pažitku po dešti a ještě nějaké další, teeeeda řeknu vám, nafotila jsem asi 100 fotek z toho 80 rozmázlých až mi z toho bylo špatne a tady nejaký ty schopnější se mi podařilo upravit....a ted musím neco v PC promazat, chudinka pamět 😝

wwercaa
30. čer 2010

@gisminka krásné fotky malé 🙂 😵 ty jsi v 40tt, to musí být fuška v tom horku s pupkem co 😝 🙂 máš to zachvilku vid 🙂

gisminka
30. čer 2010

@wwercaa hele 20 ze 100 je dobré skóre. Takhle fotí i profíci, že nasekají milion obrázků a vyberou jeden 😉 A spoustu těch kapiček máš krásně ostrých 😵 Jo, břicho už mě fakt neba, proto doufám, že nějaká ta bouřka přijde i k nám a popožene to 😉

k.ate
30. čer 2010

Holky, tak já dneska fotila malýho, když jedl borůvky a třešně, ale ani se mi sem nechce je dávat, taková ostuda, tak je mám kdyžtak v blogu,kdyby chtěl někdo kouknout, až budu mít čas, nějaký zkusím nějak zkulturnit a hodit je sem, ale malej je teď tak šíleně akční, tak na to není moc času ☹

mes
30. čer 2010

@wwercaa no vidíííííš..nááádhera! Mně přijdou krásně ostré ty kapičky! Vidíš nenapadlo mě to fotit doma..to se to nebude houpat..to také vyzkouším🙂) Krása..i ty další kapičky 😵
@gisminka hezkééé..malá je roztomiloučká🙂

soanpe
30. čer 2010

@gisminka hezká modelka i její out fit 😉

soanpe
30. čer 2010

@wwercaa jééé krásný makro.,já už mám čočky a filtry na cestě 😵

vendulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wwercaa
1. črc 2010

holky, děkuju vám, jste me moc potěšily, že se vám to líbí 😅

andara
1. črc 2010

Ahojky holky.Mate vsechny nadherny fotecky, taky si obcas pujcim od brachy zrcadlovku-ma Canona 😉 Ale samo s tim neumim, neco nastavit atd. Ale fotky jsou to taky pekny 😀
Potrebuju radu, mam Corel Photo Paint a Zoner 12 a chtela bych udelat tu dvoubarevnou fotku, cernobilou a jedna vec treba barevna a nevim jak? Muzete mi nekdo napsat navod?Mozna uz jste to probiraly, tak se nezlobte 🙂

Mury-ahojky 🙂