Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

jaa
7. srp 2010

@bajunka krásný..Jako kuklička... 🙂

bajunka
7. srp 2010

Juj člověk je chvili zaměstnán rodinkou a tady už se to cele sesype?...to je přece hrozna škoda proč se vlastně založila soukromá skupina, vždyť pro radu jak co fotit lip nebo jak fotku upravit se muže hodit komukoliv jak profesionalkam tak i začinajícím...no prostě škoda

bajunka
7. srp 2010

@jaa děkuji taky jsem ji musela do te šály pěkně zabalit 🙂

jaa
7. srp 2010

@bajunka JJ,Je to škoda☹(((

murynka
7. srp 2010

http://murynka.rajce.idnes.cz/Svatba_Nika_Pepa_...

byla jsme na svatbě 🙂 je to uzavřené ale pokud máte zájem písněte IP a napíšu vám přihlašovací údaje 🙂

murynka
7. srp 2010

něco co sem můžu dát 🙂 pro ostatní 😉

fotila jsme pro zábavu byla jsme tam jako druhý fotograf a samozřejmě zadarmo 🙂

murynka
7. srp 2010
fair
7. srp 2010

@murynka Velmi povedené fotky! 😵 Úplně jsem se ve vzpomínkách vrátila na naši nedávnou svatbu, děkuju 😉

bajunka
7. srp 2010

@murynka moc krasne fotky

nikulka83
8. srp 2010

Ahoj holky,

tak mam za sebou tu svatbu... Byla to docela fuška, ale zvládla jsem to 🙂 Bohužel, celou dobu pršelo, tak jsme venku udělali jen pár foteček...
Můžete mrknout na pár z nich
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Svatba_7_8_2010/
svatba / skorice

Musim vás dočíst, vůbec nejsem v obaze 🙂

fair
8. srp 2010

@nikulka83 Máš krásné fotografie! 🙂

lenka.dv
10. srp 2010

Ahoj holky!
Dnes mi právě přišel foťák nikon D3000, tak doufám, že fotky budou povedený 🙂 Máte nějaké rady pro začátečníka? 😀 Hlavně by mě zajímaly úpravy ve photoshopu, máte nějaký návody?

Všechny tady fotíte nádherně, je to radost se na vaše fotky dívat 😵

Murynka, fotky ze svatby fakt krásnéééé! 😵 😵 😵

gisminka
10. srp 2010

Ahoj, to jsem ráda, že to tu neumřelo úplně 🙂
@murynka krásné fotky, škoda, že už jsem se vdávala, bych si tě jinak pozvala 🙂
@bajunka Nelinka je krásná, to jsem koukala, že už má krásně modré oči, my máme pořád ještě ty tmavé miminkovské

holky, máte někdo objektiv Canon EF 55-200 /4,5-5,6 USM II ? Jak jste s ním spokojené?

Moje holky jsou si neuvěřitelně podobné, s Álou zažívám permanentní deja vu a mládnu o dva roky😀 A taky se chci pochlubit prvním zachyceným úsměvem, vystála jsem u postýlky důlek, než se to povedlo 🙂

bajunka
10. srp 2010

@gisminka moc pěkny fotečky i holčičky,koukam, že mi to věkove rozpětí mame úplně stejně 🙂
vcera jsem poprve sama vyrazila s holkama na prochazku,takze jen s jednim kocarem a primontovala jset tam to koupeny stupatko Ninus na nem stala 5 vterin a pak jsem ji musela nest na konovi nebo slapala pesky, takze vyhozeny prachy, nakonec si sama nasla msto kam se na kocaru uvelebit 🙂
no ja v Nelce taky vidim obcas Ninusku,ale zatim jsem se nedostala k tomu,abych nasla dve fotky kde bych rekla jo to jsou stejny . Ocicka uz mame modry a doufam, ze i modry zustanou jak Ninušce, u nas jsme všichni modrooci jen jeden dědeček nam to kazi ten ma hnědy,

gisminka
10. srp 2010

@bajunka tak Vika naštěstí ten skate miluje, jinak bychom se snad ani na procházku nedostaly. Zase ale odmítá ťapat po svých, pořád se vozí (tvrdí, že je popelář 😀 ), tak mi dá víc práce ji unavit aby odpoledne spala. Ale koukám, že Ninuška to nakonec vyřešila 😀

murynka
10. srp 2010

@lenka.dv děkuju gratulka k fotáčku 🙂 🙂 super volba 😵 návod musíš na to přijít sama 😅 😀
@gisminka nepřehánej tak moc hezké nejsou 🙂 fotila jsem pro zábavu 🙂 prví úsměv je překráásnýýý 😵 😵
@bajunka je hezky se uvelebila 😀 😀 😀 šikulka 😀 😀

gisminka
11. srp 2010

@murynka jasně, že fotíš pro radost 😉 , ale já mám z naší svatby právě zkušenost, že ti co fotili pro zábavu pak měli daleko lepší fotky než ta profesionálka.

sirael4
11. srp 2010

@ferinka jo to je pravda, na BRMS mě taky štvalo věčné "nezakládej duplicitní témata" a v tom jejich vyhledávání aby se čert vyznal 😠

soanpe
12. srp 2010

koukám, že to tady žije 🙂 to je fajn
já včera fotila neteř.ona je k sežrání 😵
http://sedmikraska1.rajce.idnes.cz/Klarka_v_pre... mám toho víc,ale segra dala limit, co jo a co ne 😀

murynka
12. srp 2010

@soanpe super 🙂 😎 😵 😵

soanpe
12. srp 2010

@murynka díky 🙂 🙂 🙂

blanka.k
12. srp 2010

@soanpe úúúžasné fotky a ten obleček nemá chybu, už jsem ti psala na FB, kde se dá sehnat? 😨

soanpe
12. srp 2010

@blanka.k odpověd máš na FB 😉

gisminka
12. srp 2010

@soanpe krásné fotky a roztomilá holčička! 😵 😵 😵

soanpe
12. srp 2010

@gisminka je krásná.já ji hrozně ráda fotím,já a sofí jsme bledule a ségra s malou jsou jak nějaký jižanky 🙂

lenka.dv
13. srp 2010

Ahoj!
Soanpe, ta je božííííí! 😵 A obleček teda nemá chybu 😵

Teprve se seznamuju s tím mým foťákem, mám Nikon D3000, zkouším fotit jak jen to jde... Chtěla bych to umět jako vy 😀
Jsou to takový obyčejný fotky, ale dám vám je sem na ukázku, třeba mě poradíte, co je blbě...

lenka.dv
13. srp 2010
blanka.k
13. srp 2010

Ahoj holky, potřebovala bych radu, mám poradit Canon zrcd.kolem 15.000, univerzální, aby šlo fotit i makro... 😅 Trošku oříšek, hlavně to makro, koukala jsem zatím na C1000 + Sigma 17-80, ta je něco přes 15t, pak k tomu ještě nějaká karta, baterky, brašna....nevím, co vymyslet za tu cenu. Vy jste tu Canon teď kupovaly, neporadíte něco? 😉

soanpe
13. srp 2010

@blanka.k asi nic jiného nevymyslíš. a co nějakou starší 450D? Ta líp měří expozici atd

blanka.k
13. srp 2010

@soanpe díky 😉