Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

gisminka
13. zář 2010

@lucka.adis to oko dej Verunce na zeď s nápisem Velký bratr mě sleduje 😀 Jinak klučík je fešák ! 😵

gisminka
14. zář 2010

Ahoj, jsem vzala o víkendu foťák v Praze do Stromovky, mají tam nádherné záhony. Vždycky žasnu, jak vědí, že jim všechny ty kytky vykvetou naráz. Si představuju, jak na to mají nějaký počítačový program 🙂

misakri
27. zář 2010

krásný večer holky fotografky.. 🙂
tak už mám taky digit. zrcadlovku, nakonec vyhrál nikon d5000.. můžete se mi, prosím, kouknout do alba a říct mi svůj názor.. mám ho teprve 2 týdny a mám se moooooc co učit.. děkuji moc 😉 🙂 🙂 🙂

murynka
28. zář 2010

@misakri mě se fotečky moc líbí 🙂 a gratuluji k nikonu 😵 😵 suoer volba...

murynka
28. zář 2010

@misakri mě se fotečky moc líbí 🙂 a gratuluji k nikonu 😵 😵 suoer volba...

misakri
28. zář 2010

@murynka jéé děkuji 😵 😵
já chtěla původně canon, byla jsem pro něj už přesvědčená, ale když jsem ho viděla naživo, vzala ho do ruky, tak vůbec.. ☹ .. nesedl mi.. takže zvítězil nikon.. ale jsem ráda.. je božíííí, jsem z něj nadšená.. 😉 🙂 🙂

murynka
28. zář 2010

@misakri hlavně že jsi spokojená 🙂 přeji krásné fotečky a plno nápadů na focení 😎

blanka.k
28. zář 2010

@misakri tedam na to, jak ho máš krátkce, tak super 😉 Ty fota z vlaku (nebo kde to je u okna) jsou moc povedené! Co máš k tomu za objektiv? 😉

misakri
28. zář 2010

@murynka děkuji moc 🙂

misakri
28. zář 2010

@blanka.k jj, fotky jsou z vlaku 😉 .. děkuji za pochvalu.. 😵 😵
objektiv mám standart.. af-s dx nikkor 18-55mm f 😉

srsnicka
1. říj 2010

@misakri forky jsou nádherné, to já ho mám už měsíc a nic moc 🙂 můžu se zeptat na jaký režim jsi fotila ty u okýnka ve vlaku? Nebo jsi to ještě nějak doupravovala softíkem?

tweety18
1. říj 2010

Ahojte... ste veľmi šikovné fotografky... aj ja rozmýšlam nad kúpou nejakej, ale asi len staršiu... neviete mi niektorá poradiť či je Olympus E-510 dobrá na také začiatočné fotenie? vopred veľmi pekne ďakujem.. 😉

blanka.k
2. říj 2010

@tweety18 ahoj, já jsem spíš zastáncen Canonu , Nikonu... 😅 Kolik peněz jsi ochotná obětovat a co všechno chceš fotit,... 😉

misakri
2. říj 2010

@srsnicka děkuji moc 😉
zrovna tyhle 2 fotky jsem brala pod "portrétem" tuším.. 😉
a jsou trošku upravené v picasu 😉

tweety18
2. říj 2010

@blanka.k tak okolo 250 eur 🙂 asi je to málo, ale uvidím ako mi to pôjde 😉 nechcem nový, asi skôr použitý... , a fotiť chcem hlavne synčeka.. 😉 .

blanka.k
2. říj 2010

@tweety18 Tak to teda nevím, bych měla strach, že za tyto peníze bude použitá zrcadlovka po nějakém "začátečníkovi", a ani nevím, jak se ceny použitých pohybují, ale asi nebude moc na výběr, asi nějaká se základním setovým objektivem... 😅

lucka.adis
4. říj 2010

Ahoj kočky, tak jsem zase tu... pořád mám jenom obyč DIGI, ale možná mi ježíšek nadělí zrcadlovku. Když se budu učit a učit 😅 😀
Co říkáte na tyto fotečky?

gisminka
5. říj 2010

ahoj, zdravím po delší době
@lucka.adis moc se mi líbí ta červená houba na čb pozadí 😉
taky jsme byli na houbách 😀

murynka
6. říj 2010

holky houby moc pěkný 😀 😵 😵 fakt!!! 😵 😵 povedly se vám..

kozinka
7. říj 2010

ahojky holky 🙂 Jdu mrknout, nevím jestli stále chodí ta samá sestava, nějak nemám čas dočítat 🙂)) ale občas jukám na fotečky 🙂 nádhera, jako některé opravdu jak od profíka....
Já jsem teď v jednom kole, za měsíc min. 2 svatbičky, nějaké těhulky, akty a hlavně děti 🙂 Jsem ráda, že se nenudím 🙂 Fakt mě to baví a hlavně teď co jsme se přestěhovali, už mám doma svou "stěnu" 🙂)) tak to je pro mě velká radost 🙂
Hodím pár foteček malé, co jsme nafotitli asi před třemi dny a nějaké ze svateb 🙂 ať taky můžete juknout 🙂

kozinka
7. říj 2010

a tady pár svatebních 🙂

ver_broderie
7. říj 2010

Ahoj všem, ráda se k vám přidám. Fotím fakt už od dětství, teď už Canonem 350D, který sem dostala. Je to sice starší model, ale funguje naprosto skvěle. Zatim se s nim učim už skoro rok, je to fakt něco jinýho než digi krabičky 😀 No důležitý je, že jsem se od focení přes modeling, přes postprodukci v grafických programech dostala až k čistý grafice a následně i kresbě 😵 Taky se něčím pochlubím 😉
Tady sem fotila ještě digi krabičkou Nikon CoolPix 😀

ver_broderie
7. říj 2010

Fotky z modelingu nebudu přidávat :D, ale tady už fotím zrcadlovkou:

ver_broderie
7. říj 2010

A v průběhu tří let dělám grafiku. Začala sem rastrovou, skončila u tabletu a u vektrovové grafiky.

lucka.adis
7. říj 2010

Ahoj holky, včera jsem fotila děti od kamarádky, tak můžete mrknout a říct co si o tom myslíte, mám se určitě pořád co učit 😉

lucka.adis
7. říj 2010

.... a tady je naše nejmenší 😵 😵

kozinka
7. říj 2010

@lucka.adis krásné 🙂 hlavně ta s tím prstíkem v puse 🙂

murynka
7. říj 2010

holky všechny máte krásné fotečky 😵 😵
@kozinka no ahojky jsme si říkala kde se touláš moc povedené fotečky !!!!jak jinak 🙂

wendulla
7. říj 2010

ahoj, prosim muzu se na neco zeptat? Vubec nevim, jak se upravuji fotky tak, aby byly polozene za sebou v jedne fotce. Tak jak taby ma lucka.adis dve fotky vedle sebe v jedne. Omlouvam se, ale fakt nevim... 😅 dekuji

murynka
7. říj 2010

@wendulla já to dělám v picase 3 dáš koláže hromádka poházených obrázků pak klikneš na fotku objeví s etam jakoby hodiny a ty si určí jak otočit jak velikost a je to 😉 vybereš 2 nebo 3 fotky které chceš dát vedle a musíš si to udělat je to piplačka ale jde to 😉

wendulla
7. říj 2010

@murynka jeee, dekuju, uz to mam 😉