Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

klara.t
1. čer 2013

@jagado vím o nich, ale u těhle se mi líbí ty uzávěry

klara.t
4. čer 2013

Děvčata, toto je moc pěkné že? 🙂 objednávám to pro holky. za 95,- mají ještě poslední kus. zde https://www.facebook.com/groups/333774176669732... kdyby některá chtěla, objednám to i pro ní a pošlu to pak za klasické poštovné. jinak se tu platí 79,- za poštovné. Nebo to berte jen jako inspiraci pro výrobu. U mě v albu je něco podobného - hexicard https://www.modrykonik.cz/fotoblog/klara.t/albu... 🙂

klara.t
4. čer 2013

tak už je to vyprodané, ale nápad hezký 🙂

petapete
5. čer 2013

@klara.t v dm jsou ty pytlíky 15ks😉

petapete
5. čer 2013

@rozarka65
@xmarg04 holky, chtěla jsem napsat už dřív - za sebe nemám problém, pokud nás v nějakém kole nude klidně 13 (resp. u "ověřených" spolehlivých účastníků😀) klidně třeba do těch 15max.)... když se to ví dost dopředu, tak by se to dalo stihnout ne?

petapete
5. čer 2013

tohle je celkem pěkný🙂

Hráči se musí nejprve rozhodnout, zda chtějí hrát samostatně nebo ve dvojicích. Hraní v páru vyžaduje více dovedností. Koš je umístěn cca. 20 cm daleko od stromu.

Hráči se snaží dostat jablka pomocí speciálních sběračů ze stromu do košíku. Jablka, která se nepodaří dostat do košíku a spadnou při přesunu, se do hry nezapočítávají. Vše je omezeno časem, který plyne v přesýpacích hodinách.

Cílem hry je získat co nejvíce žetonů, které představují sklednice s jablečným džemem.

ustarana
5. čer 2013

Ahoj, viem, že toto do tejto debaty nepatrí, ale nenašla by sa tu ochotná šikovná mamička, ktorá by mi vytvorila quiet book? Samozrejme zaplatím. Veľmi sa mi to totiž páči, ale bohužiaľ neviem šiť a nikde na nete som nič takéto k predaju nevidela. Ďakujem

xmarg04
6. čer 2013

@petapete Souhlasim...😉

@ustarana Ahoj, nechci ti brat iluze, ale obavam se, ze by to bylo tak drahy, ze zaplatit to by byl mazec. Nejde ani o matros, ale toho casu co je potreba na tom stravit... 😅 😅 😅 Ale na Fleru jednodussi sezenes...😉

pebecka
6. čer 2013

@ustarana ja taky neumim sit, ale tady neni dulezite ani tak jak to siti vypada, ale jak to funguje 🙂. vsechno siju jen zadnim stehem nebo obsivam a zatim jsem si s tim bohate vystacila. casu na tom ale stravis spoustu...

ustarana
6. čer 2013

@pebecka Pre syna sa snažím niečo vytvárať podľa typov z tejto diskusie, ale zatiaľ sú to len veci z papiera a kartonu. Šitie je u mňa fakt hroza, nedokážem obšiť ani knoflíkovú dierku (ale križikove vyšívanie ma baví). Ono je toho viac - nemám material a ani predstavu o tom aký materiál je na to potreba, neviem ako zariadiť, aby niektoré veci fungovali tak, ako fungovať majú a nemám ani nástroje (klešte...). Respektíve by som asi potrebovala, aby si ku mne niekto sadol a hovoril mi toto prišiješ sem a toto spravíš tak a tak. Ja som na tieto ručné práce trošku viac ľavá.

pebecka
7. čer 2013

@ustarana myslim ze kdyz se tady zeptas co a jak a budeme vedet, tak ti rady poradime. a nic si z toho nedelej, ja nektere veci sila nekolikrat, protoze mi neco nedoslo ;) a doma se mi pak smaly. treba zip na penezenku jsem prisila tak, ze jsem ho prosila skrz na skrz a do penezenky uz neslo logicky nic vkladat. takze jsem parala a sila znova. a jak se rika, chybama se clovek uci, pro priste uz jsem si to pamatovala :D

pebecka
7. čer 2013

@leia1 myslis, ze bych te mohla poprosit o poslani nejake predlohy toho klauna? obavam se ze zanedlouho bude potreba mirna obnova ;)

leia1
7. čer 2013

@pebecka pošlu, ale zkus to slepit vteřinovým lepidlem nejdřív. co se ti odlepuje? mně obočí, oči a tvářičky a pomáhá, když to slepím.nevím, proč se ty malé části odlepují.

pebecka
7. čer 2013

@leia1 on to mrnous spis muchla (hlavne masli) a male casti obcas hledame v nasi domaci cerne dire ;)

jper
19. čer 2013

Holky, nemáte některá předlohu housenek na bambulky? Jsem dnes koupila bambulky, ale kreslit se mi to nechce - tak kdyby to některá měla v pc, tak budu moooc vděčná 😀 Děkuju

erinka83
26. čer 2013

Holky, bude nějaké další kolo? 🙂

pebecka
26. čer 2013

@erinka83 uz jsou naplanovane a zaroven i obsazene dve podzimni kola. ale myslim, ze tim to neskonci :D

xmarg04
29. čer 2013

Holky, nevim, jestli nejdu s krizkem po funuse, ale dneska jsem si v Lidlu koupila super nastroje - v jednom baleni derovaci, nytovaci a pantentovaci kleste, to vse za 129 kace, kdyby to někdo potreboval...😉

klara.t
29. čer 2013

@xmarg04 to měli už před pár týdny,já to prošvihla a u nás už to nemají. vypadají dobře jo?

xmarg04
29. čer 2013

@klara.t Vypadaji super, jen jsem je ještě nepoužila, ale snad budou i fungovat...😉

klara.t
29. čer 2013

@xmarg04 to měli už před pár týdny,já to prošvihla a u nás už to nemají. vypadají dobře jo?

garzonka
30. čer 2013

@xmarg04 Taky jsem si je koupila a uz i pouzila a @klara.t myslim ze u nas to jeste maji 😉

ustarana
10. črc 2013

Ahoj, tak som manželovi ukazovala návrhy na quiet booky tak dlho, až som k narodeninám dostala farebné filcy. Chcela som sa spýtať, či jednotlivé časti (napríklad strom na poznávanie ročných období) možem aj prilepiť, alebo to musím prišiť?

misha_
16. črc 2013

Ahoj, nasla jsem tuhle hru http://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/figuracci/. Nemate nekdo napad, kde sehnat predlohy k podobnym obrazkum? Nejak se mi nechce do kresleni, tvaru bychom meli doma dost, tak by bylo aspon dalsi vyuziti. A s tim souvisi i druha vec. Vedel by nekdo, kde se daji sehnat hraci kostky bez potisku?

pebecka
17. črc 2013

@misha_ ahoj, kde sehnat předlohy nevim, ale tady mají kostky s potiskem dle prani http://eshop.imlok.net/eshop/14-potistena-hraci.... mozna by ti poslali i bez potisku

klara.t
12. srp 2013

Tak jsem si dnes koupla v lidlu "razidlo" v domění, že je to vykrajovátko ☹ tak jsem trochu zklamaná,neboť nevím, jestli to využiju :-/ účtenku jsem asi vytratila....no dětem se to líbit určitě bude, ale vykrajovátko by bylo lepší.

hest
20. srp 2013

Ahoj, mohu se k vám přidat? Nevím jak to funguje, ale zajímají mě tyhle kreativní věcičky pro děti-) Tak bych se třeba ráda výhledově zapojila, díky.

xmarg04
20. srp 2013

@hest Ahoj, vitej...😉 Jen teda ted na podzim budou dve kola, ale obe uz jsou plny, takze jedine potom... A nebo ted psala @pebecka, ze pousti jedno místo ve starsi kategorii, ale nevim, jestli tam není nejaky nahradnik...😉

hest
20. srp 2013

@xmarg04 fajn, však klidně až na jaře-)) mj jak si určujete co se bude vyrábět? -) Koukám co bych mohla doma s dětma dělat..hlavně až zase bude hodně hnusně a zima-)))

xmarg04
20. srp 2013

@hest Každý si vybere a ostatní schvali - zezačátku to bylo snadny, všude spousta inspirace ale cim vic kol, tim hur... 😅 😅 A na inspiraci koukni ke @klara.t, ma u sebe velke album se spoustou napadu...😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru