Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

elisa_day
11. zář 2014

@emada A jaké téma? Já bych to asi neomezovala, člověk má volnou ruku, ale když budete chtít, tak je mi to jedno...

t22d
12. zář 2014

pokud bude odevzdání v listopadu,přidala bych se taky 🙂

anneli
12. zář 2014

@dagmarkaaa ta mapa je super nápad
kdyby se jednalo o aktivity pro trochu větší děti, dejme tomu 3-6 let, ráda se přidám taky

dagmarkaaa
12. zář 2014

@emada
@vendyzr
@elisa_day
@t22d
@anneli

Ahoj holky, já bych chtěla do kategorie 3-6 let, jak jste na tom vy?
Tématicky bych to nechala volné, nebo má někdo konkrétní nápad?
Založím skupinu až budu mít chívli čas, aby to bylo přehlednější, kdyby se nás sešlo cca 12 do 3-6 let kategorie, stálo by to za to!

emada
12. zář 2014

@anneli
@dagmarkaaa
Já teda spíš pro menší 1,5 - 3, ale zaspořit se do budoucna dá taky🙂

emada
12. zář 2014

@elisa_day Společné téma jsem myslela třeba příroda nebo roční období nebo věci kolem nás apod.

elisa_day
12. zář 2014

@dagmarkaaa
@emada
Já teda určitě kategorie do 3 let a nechala bych to volné. Klidně si ale udělejte výměnu 3-6 let a já se přidám k nějaké jiné později 😉

anneli
12. zář 2014

@dagmarkaaa jestli budeš zakládat skupinu 3-6, prosím počítej se mnou, jedeme teď na týden na dovču, tak nebudu na netu, ale určitě bych se ráda přidala

@emada
@elisa_day já už teď v jedné předvánoční výměně do 3 let jsem, tak potřebuju něco pro ty větší taky 😉

tématicky klidně něco k zimě/vánocům a nebo libovolné

dagmarkaaa
14. zář 2014

Ahoj holky,
Zakládám skupinu pro výměnu 3-6 let s termínem provedení a poslání do listopadu, jen potřebuju ještě 2 další moderátory, prosím kdo má zájem být moderátor, napište mi IP a založím.
Téma libovolné, jako vánoční by bylo fajn, ale pak by se opakovali aktivity, když už jste některé v jiných výměnách. To se domluvíme konkrétně. Roční období se mi taky líbí 🙂 ale když já zrovna chci dělat ty vlajky tak to do toho moc nezapadá, tak kdo co chce.
@anneli
@t22d
@emada
nebo jiní, co by měli zájem se přidat 😉

emada
14. zář 2014

@dagmarkaaa Já se omlouvám, ale nakonec spíš vyčkám na výměnu pro menší děti.

danw7
14. zář 2014

ahoj není tady někdo kdo už některé pytlíkové aktivity neotřeboval a rád by věnoval dál za poštovné a nebo za nějakou levnou částku prodal...Kdyžtak napište my do zpráv,díky tomu kdo se ozve

vendyzr
14. zář 2014

@dagmarkaaa Přidám se ráda

dagmarkaaa
18. zář 2014

Holky, taksoukromá diskuse založena, je to jednodušší než skupina, snad se nás ještě pár najde, zatím jsme 4, kdybych někoho zapomněla, prosím ozvěte se, dám vám přístup.
Kategorie 3-6 let
Kdyby měl někdo zájem, jste vítání, stačí napsat 🙂

t22d
18. zář 2014

@dagmarkaaa jak se do ní dostanu?nemůžu to najít :(

dagmarkaaa
18. zář 2014


@t22d tady je, je uzavřená jen pro účastnice výměny, už jsem tě přidala 🙂

millyh
19. zář 2014

@dagmarkaaa že bych taky něco 🙂 , jen mě nic nenapadá, momentálně 😀
je nějaký seznam nebo představa co by se tak vyrábělo?

millyh
19. zář 2014

no a kdyby se nás sešlo víc, tak se hlásím na skupinku novou, pro ty co to nestihly v létě a třeba bych ušila to korálkové počítání, to umim 😀

mjmjmj
8. říj 2014

ahoj holky, trochu asi s křížkem po funuse... neběží ještě nějaká aktuální pytlíkovka na advent?

t22d
8. říj 2014

@mjmjmj běží,ale je plná. Zkuste založit novou 🙂

stratford
8. říj 2014

@dagmarkaaa ahoj rada bych se pridala ale musim vymyslet co vyrobim🙂

clara.7
8. říj 2014

Ahoj, taky se hlásím do další výměny 🙂

t22d
9. říj 2014

@stratford výměna kterou založila dagmarkaaa je taky plná

stratford
9. říj 2014

@mjmjmj
@clara.7
tak založíme novou ? Pro děti 3-6 let ? 🙂

clara.7
9. říj 2014

@stratford jasně, dceři jsem dělala nákupní vozík s potravinami a nákupními seznamy (snad se bude líbit i do výměny):

t22d
9. říj 2014

@stratford já bych se přidala a doporučuji založit soukromou skupinu

mjmjmj
9. říj 2014

a dáme to jako adventní? Stihneme to ještě? Najde se nás 24? 🙂 Je nějaká dobrovolnice, která by si to vzala na starost (sběr a pak zase rozeslání?). Popravdě, teď na to nemám... Jinak jsem pro kteroukoli věkovou skupinu, mám jedno dítě spadající do 3-6 a jedno spadající do 1-3.

mjmjmj
10. říj 2014

@t22d j a dáme to jako adventní? Stihneme to ještě? Najde se nás 24? Je nějaká dobrovolnice, která by si to vzala na starost (sběr a pak zase rozeslání?). Popravdě, teď na to nemám... Jinak jsem pro kteroukoli věkovou skupinu, mám jedno dítě spadající do 3-6 a jedno spadající do 1-3.

mjmjmj
10. říj 2014

@stratford j a dáme to jako adventní? Stihneme to ještě? Najde se nás 24? Je nějaká dobrovolnice, která by si to vzala na starost (sběr a pak zase rozeslání?). Popravdě, teď na to nemám... Jinak jsem pro kteroukoli věkovou skupinu, mám jedno dítě spadající do 3-6 a jedno spadající do 1-3.

t22d
10. říj 2014

@mjmjmj myslim že pokud to chcete mít na vánoce,tak se nás tolik nesejde,založim skupinu pro lepší domluvu,ju?

t22d
10. říj 2014
Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru