Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

misa_1
5. únor 2013

Holky 😝 , dejte prosim foto obycejneho zipoveho sacku z papirnictvi, dneska na me pani prodavacka koukala jak na blazna, asi spatne papirnictvi 😅 Diky, ja uz pak nebudu otravovat s blbostma, slibuju 😉 😎

klara.t
5. únor 2013

Už mám špachtle. Už jsem na ně zkusila nalepit herkulesem obrázek. Nařezala a dcerka to prubla a moc se jí to líbilo 🙂 Posloupnosti mám připravené, už jen zalaminovat. Nikdy jsem to nedělala, tak snad to bude v pohodě.

sova33
autor
5. únor 2013

Ahoj holky, tady jeden odkaz na nějaké věci ke stažení (abeceda s obrázky, vývojová stadia, zvířata apod.) http://www.svetmontessori.cz/download_jazyk

sova33
autor
5. únor 2013

@vegal Ještě se mi dost líbí něco takového 😉

pebecka
6. únor 2013

@klara.t prosim te ty mas na ty spachtle obrazky ze vzoroveho obrazku nebo jine?

klara.t
6. únor 2013

@pebecka jiné, kreslené postavičky...víla amálka, krteček, mickey...

janakkk
6. únor 2013

@pebecka @jper @petapete holky, jak s těma sucháčema? pokud by to šlo přese mě, tak už bych to teď potřebovala objednat, aby to aspoň toho 20.2. bylo....musím to objednat, kamarádky strejda vyzvednout, pak jedeme na týden na hory, pak si to musíme nějak předat...... 😅

jper
6. únor 2013

@janakkk já počkám jak se domluvíte s pebecka - mi to je jedno od koho mi to dojde. Děkuju

petapete
6. únor 2013

@janakkk stejně jako @jper je mi jedno, od koho si je nechám koupit.... Spíš podle toho, pro kterou z vás je to jednodušší zařídit😉. Díky

dagmarkaaa
6. únor 2013

@janakkk @pbecka holky taky bych se rada pridala k suchacum, az budete objednavat prosim🙂

pebecka
6. únor 2013

ja vam tam dojedu, at to mate driv, jen mi tedy napiste radeji do IP kdo co chcete a kam vam to mam pak poslat

petapete
7. únor 2013

@janakkk domluveno s pebecka😉

@pebecka písla jsem rovnou IP, díky🙂

vosinka
7. únor 2013

Prosím o radu, čím k sobě lepit 2 filcy? Od lepící pistole mám furt popálený prsty, jak přitiskávám malý části, Herkules se odlepuje .....Šít nechci, mám tam plno pidi částí, to by mi hráblo 😉 Jiný tip? Děkuju. 🙂

garzonka
7. únor 2013

@vosinka já to lepím tyčinkovým lepidlem a drží 😉

jper
7. únor 2013

@janakkk tak jsem poslala @pebecka IP - děkuju

vosinka
7. únor 2013

@garzonka Děkuju, zkusím, to by bylo super, snad to malej neukouše, on je dost vytrvalej.... 😀

danw7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jper
7. únor 2013

@danw7 máš je tam 🙂

pebecka
7. únor 2013

tak jsem dneska dosla vytisknout ty barevne stranky a pri placeni se mi protocily panenky. vzpomnela jsem si, jak se tu resily drahe koralky a kolicky, ale kam se hrabou na barevny tisk (nedejboze laminaci) ☹ . jeste ze to manzel nevidi 😉

ustarana
7. únor 2013

@jper ahoj, síce niesom vo vašej výmene aktivít, ale veľmi ma zaujali obrázky zvieratiek, ktoré si vložila na stranu 65. Sú fakt krásne. Mohla by si mi poslať odkaz, kde si ich našla? Ďakujem. Ja totižto hľadám a hľadám, ale zatiaľ som našla buď realistické fotky alebo kreslené skoro karikatúry.

jper
8. únor 2013

@pebecka proto jsem tiskla na fotopapír, je to levnější a i se mi líbí, že pevnější papír a dnešní fotky jsou i omyvatelné když na to příjde. Tak pro příště 😉

pebecka
8. únor 2013

@jper kolik to vyjde na fotopapir?

jper
8. únor 2013

@pebecka záleží na jakou velikost papíru to máš.

petapete
8. únor 2013

@pebecka kolik vyjde barevný tisk? Já mám totiž nějaký pěkný podklady, co by se mi líbilo vytisknout, tak ať jsem připravená😀, nemám vůbec představu...

pebecka
8. únor 2013

@petapete v copy general to treba vyjde na 29 kc, coz bych asi nerozchodila, kdyz jsem zatim v nejlevnejsi tiskarne kde maji asi 12 kc za A4 platila litr :(

pebecka
8. únor 2013

@jper ja tiskla na A4

jper
8. únor 2013

@pebecka tak tos měla dobrou cenu, fotky A4 vychází kolem 20-30Kč záleží na počtu.

mrazulkav
9. únor 2013

@helulela @sova33 @helulela @rozarka65 @majatob @carmonka @xmarg04 @zvirka @misa_1 @klara.t @apollo11 @ameliejulliette holky, mám "prototyp" 🙂 zatím bez zipů... dnes pojedu koupit normálně metráž, protože samolepicí kolečka u nás prostě nikde nemají.... chcete tam takhle ty obrázky tvarů, nebo jen barevné puntíky? A žlutá mi přijde taková málo výrazná, tak jsem ji zkoušela zvýraznit oranžovou (... ale není to úplně ono, tak bych to asi nechala tak...

pebecka
9. únor 2013

@mrazulkav a nechces ty kolecka taky koupit, kdyz uz tam pojedu?

sova33
autor
9. únor 2013

@pebecka Já už od začátku o nich (o sucháčích) taky přemýšlím, ale zase je mi to blbé, abys už toho neměla moc 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru