Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
9. únor 2013

@sova33 kdyz uz tak uz 🙂

carmonka
9. únor 2013

@misa_1 Ještě ad pytlíky, nevím jestli pořád řešíš - já kupovala v Tescu a měli slevy.Já kupovala A5, ale měli i A4 asi za 15 kč. A byly to takové silnější, na opakované použití - je to takové mnohem bytelnější, než ty z IKEA.

zvirka
9. únor 2013

@mrazulkav Super, doufám, že to malému chvíli vydrží, občas ho chytá nějaká destruktivní nálada 😅

klara.t
9. únor 2013

chci se zeptat na ten termín - konec února - to musím do konce února poslat, nebo aby už to bylo u sovy...btw. nemám ani adresu kam to poslat a ani jsem nikam nepsala svou 😒

sova33
autor
9. únor 2013

@klara.t Konkrétní údaje a pokyny rozešlu zítra do IP i s návrhem poštovného podle stránek České pošty. Termín je do konce února, ale nechala bych to jako poslední den pro odeslání, ať je to jednodušší. Adresu mi posílat nemusíte, byla bych ráda, kdybyste mi do balíku přiložily vyplněný podací lístek (bude to tak efektivnější, protože přece jenom budu mít těch balíčků docela dost)

petapete
9. únor 2013

@sova33 mě se to teda zatím netýká, ale jen technická... Podání lístek bych do balíku pro jistotu asi nedávala, kdyby něco, tak ať se dá balík "reklamovat" třeba v případě ztráty... To spíš do balíku lístek s napsanou adresou+přezdívkou😉. Ale je to jen návrh, ostatní kola ještě nejsou pořešený vůbec😀.
@pebecka mě ty zipy stačí, pokud mi je pošleš v balíku v pytlíčku pro mě, nespěchám na ně, tak ať je to za jednu návštěvu pošty a poštovné🙂

pebecka
9. únor 2013

@petapete jak chces. Jinak @sova podle me myslela dat do balicku novy predvyplneny podaci listek, ne ten na ktery to budes posilat ;)

denisa_svatba
9. únor 2013

@jper Tak já se taky zhrozila nad cenou za barevný tisk, když jsem si šla vyzvednout 😀

petapete
9. únor 2013

@pebecka jo ahá, jsem mimoň😀, mám dnes naspaný tři hodiny a v noci zvracející dítě, tak mi to nemyslí😀.

vegal
9. únor 2013

@sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofelieee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @xuxie @klara.t @misa_1 @ameliejulliette
Můžu tedy do 1. kola 1-3 roky udělat tohle

vegal
9. únor 2013
pavlk
9. únor 2013

@vegal super

klara.t
9. únor 2013

@vegal me to neprijde tak super. tak male deti cist neumi, aby to priradily samy a je to v podstate uceni slov. to muzem procvicovat u jakehokoliv obrazku. ukaz mi stonek ukaz mi list apod. muzem proste natrenovat jinak. nemate jiny napad? ale pokud to bude vetsina chtit, tak nemam problem. ale prijde mi to trochu zbytecne.

pebecka
9. únor 2013

@petapete nas mladej sice neblí, ale taky melnejaky neohaleny problem ana stridacku spal chvili u sebe,pak prisel knam a nemohl zabrat

xuxie
10. únor 2013

@vegal pěkné, klidně kytičku 🙂

vegal
10. únor 2013

@klara.t ono jde spíš o to,že se dítě naučí kytku poskládat.Nevím,jestli je to tam dobře vidět,ale květináč,semínko,kořeny,stonek a květ,je každé zvlášť a prcek se to naučí poskládat,jak to patří a při tom se i naučí,jak se čemu říká.Ty názvy tam být nemusí,to mi přijde taky zbytečné pro takhle malé dítě.

sova33
autor
10. únor 2013

@vegal Mně se to líbí.

ameliejulliette
10. únor 2013

@mrazulkav Za mě žlutá cajk 😉

pavlk
10. únor 2013

@sova33 @sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofelieee @katerina108 @carmonka @vbrnka @xuxie @klara.t @misa_1 @ameliejulliette
tak jsem dnes zvládla ušít pytlíky s fazolí a hrachem.A doufám,že mě za to nebudete moc pomlouvat.Na hodině šití by to určitě bylo za pět,ale našim dětem to snad bude stačit.

xuxie
10. únor 2013

@pavlk určitě 🙂

klara.t
10. únor 2013

@vegal no jo vlastne. tam je i to skladani. a koreny a seminko jsou taky zvlast na karticce? bude vic obrazku? nebo jen ta kyticka?

vegal
10. únor 2013

@klara.t na stránce 67 je obrázek na kterém jsou všechny části.Tímto děkuji @sova33

sova33
autor
10. únor 2013

Holky z prvního kola ( @rozarka65 @xmarg04 @ofelieee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @vegal @xuxie @klara.t @misa_1 @helulela @majatob @carmonka @mrazulkav @zvirka @klara.t @apollo11 @ameliejulliette ) nakonec jsem pro domlouvání organizace otevřela soukromou diskuzi https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk... Prosím, koukněte do ní, ať se co nejdřív domluvíme.

klara.t
10. únor 2013

@sova33 už jsem si všimla a napsala 🙂

ameliejulliette
10. únor 2013

@pavlk 😀 Mě čeká 13 "I spy" pytlíků, a to je teprve žůžo bájo šití (všívá se tam ta fólie), myslím, že nepůjdu dvě noci spát 😀 Ale půjde to, to půjde 😉

helulela
10. únor 2013

Hlásím, že pytlíky se zipem v DM měli 🙂 Litrové, vejde se mi to do nich na milimetr přesně, ufff.

helulela
10. únor 2013

A zjistila jsem, že filcové obličeje nejsou žádná brnkačka. Myslela jsem si, že jak budu mít šablony, nastříhání už bude raz dva. Houby, včera jsem večer u TV vyrobila 12 pirátských pásek přes oko, 12 knírů a u šestých brýlí jsem to vzdala 😝 Dnes pokračuju, ale původní plán, že budou brýle sluneční i dioptrické pomalu ruším 😀

sova33
autor
11. únor 2013

@helulela Jo, to mi povídej 😀 Já jsem stříhala kytky a šneky a motýly a dalo mi to zabrat. A to mě ještě čeká sešívání a přišívání zapínání 😝

imzadi
11. únor 2013

@sova33
@helulela kdyz vas ctu tak je mi az trapne ze nemam tak slozite pytliky 😅

helulela
11. únor 2013

@sova33 koukám, že tam toho máš taky dost 😉
@imzadi klíd, každá máme to, co jsme si vybraly 😉 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru