Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

xmarg04
11. únor 2013

@imzadi
@helulela A nekteri nejsou jeste ani ve 1/4 vyroby... 😅 😀

misa_1
11. únor 2013

@xmarg04 @imzadi @helulela A nekteri stale nemaji pytliky 😀 , za to mam doma dite se zapalem plic, manzela neustale v pr..., takze vidina vychazky v dobe, kdy maji otevreno obchody, nejak v nedohlednu. Asi vam to nabalim do mikrotenaku a zavazu maslickou 😅 😀 😀 😀

helulela
11. únor 2013

@xmarg04 😀 ty to dáš! Sebe odhaduju tak na 1/3.
@misa_1 tobě bych mikroteňák i odpustila, zvlášť když bude s mašličkou 😉 😀

imzadi
11. únor 2013

Zeny do bludiste v cd obalu dam koralky dva jo? At je to veselejsi😀

rozarka65
11. únor 2013

@xmarg04
@helulela a někteří ještě nezačali..se z toho asi zblázním....ale ještě zbývají dva týdny...to bude mazec.... 😀 😎

jper
11. únor 2013

Prosím do kdy musí být hotové 2.kolo a do kdy 3.kolo? Se nějak ztrácím 😵

sova33
autor
11. únor 2013

@jper No, zatím to vypadá, že všechno je do konce února.

rozarka65
11. únor 2013

@jper jj,všechna kola do konce února..

jper
11. únor 2013

@sova33 @rozarka65 děkuju - hm tak to mám co dělat 😉

rozarka65
11. únor 2013

@jper no ty už jsi alespoň začala..... 🙂 😎

ameliejulliette
11. únor 2013

Jinak mně zrovna nadává manžel, co jsem to vymyslela a jak budeme posílat ty geoboardy 😀 Ale že prý ví dobře, že jsem magor a nemám ráda jednoduché věci...
No nic. Zítra začínám stříhat na pytlíky, rozměry jsem už prokoumala při nočních kojeních 😀 Odhaduju, že to stihnu... 😀

pebecka
11. únor 2013

Dneska budu delat objednavku suchacu, tak posledni prilezitost se pridat. Cca v devet
@sova

jagado
11. únor 2013

Holky,posílám fotku hotových stromečků,každé ,,součástky" po 10kusech a dám to do pytlíku s tím zipem,ať se cestou nic neztratí.

rozarka65
11. únor 2013

@jagado krásné, to musela být taky piplačka...

pebecka
11. únor 2013

@jagado vypada to moc pekne, dala sis fakt zalezet 🙂

jagado
11. únor 2013

A teď obličeje,tohle je můj návrh.Můžu to tak udělat nebo máte námitky?

petula1981
12. únor 2013

ahoj holky, už delší dobu vás sleduji, zatím jsem se jenom inspirovala a přemýšlela, co bych mohla udělat. Pokud bude v plánu další kolo, ráda bych se do něj přidala 🙂. Mám doma 8 týdenního prcka a dvouleťáka a toho potřebuji pořádně zabavit. Tak až bude v plánu další kolo, prosím nezapomeňte na mě 🙂

rozarka65
12. únor 2013

@petula1981 píšeme si tě... 😉

jper
12. únor 2013

@rozarka65 já chcu taky někdy do dalšího kola pro obě věkové kategorie 😉

rozarka65
12. únor 2013

@jper jsi zapsaná... 😉

pebecka
12. únor 2013

@rozarka65 ja bych chtela taky , uz mam napady 🙂. jen to budu uz asi muset delat potaji nebo me manzel posle k Chocholouskovi ;)

dagmarkaaa
12. únor 2013

holky taky uz pomalu uvazuju nad dalsim kolem ze se pripojim 😀 😎 je to nemoc

Už mám udělanou skoro polovinu, je to teda docela prácička, obšívám strojově dírky na knoflíky na filcu, no do 14 dnů stihnu snad!

rozarka65
12. únor 2013

@pebecka 😀 😀

rozarka65
12. únor 2013

@pebecka
@dagmarkaaa A kategorie?

dagmarkaaa
12. únor 2013

@rozarka65 já obě 😉 bereš si to na triko tu organizaci? 😉

rozarka65
12. únor 2013

@dagmarkaaa zatím je to jen předběžné... 😀 😀 Uvidíme po skončení prvních třech kol... 😀 😉 😎

rozarka65
12. únor 2013

@dagmarkaaa ale takhle bude brzo plné i čtvrté kolo... 😀 😀
Takže si myslím,že zas pojede víc kol najednou...😀 🙂

pebecka
12. únor 2013

Musim se zase pochlubit par strankama do quiet book ;)

rozarka65
12. únor 2013

@pebecka Jéé,to je krásné...🙂 😵 Kdy to stíháš? a na čem to máš?

dagmarkaaa
12. únor 2013

@pebecka bomba 😵 😵 , to máš na sucháče? 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru