Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

petapete
17. led 2013

jo a ten obrázek😀

leia1
17. led 2013

@rozarka65 @petapete jeeee, to jste mě potěšily, já jsem náhodou dneska na vás narazila a úplně mě to nadchlo. ale klobouk dolů, kdo to organizuje, asi rozarka, že to všechno koordinuje, to musí být docela těžký. já už na něco koukala, tak vám to pošlu. a dokdy se to musí udělat a poslat? to si potom ty adresy vyměníme? A posílá se to asi v nějakých větších obálkách, že? Nebo už máte nějaké výsledky za sebou?

petapete
17. led 2013

@leia1 mě se třeba do té kategorie 1-3 ještě hodně líbí tyhle hledací věci: http://busybags.blogspot.cz/2012/11/i-spy-fish-... ...takže kdyby se ti chtělo pustit do takovýho nějakýho projektu, nebyla bych vůbec proti🙂

petapete
17. led 2013

@leia1 no ony už jsou rozjetý tři kola, každý si vzal na starosti někdo jiný🙂. Posílání bude pak asi tak, že se vše pošle k jedné ochotné, ta to roztřídí do balíčků pro všechny a rozešle (vyřeší se tím dost poštovnýho, kdybys rozesílala sama, tak musíš třeba 10 balíčků, takhle jen dva vlastně...). U předchozích dvou kol je deadline pro výrobu konec února, to třetí se ještě neřešilo🙂

rozarka65
17. led 2013

@petapete vypadá to dobře...🙂
@leia1 je nás tu víc,co organizujeme..😀 🙂

rozarka65
17. led 2013

@petapete díky,že odpovídáš za mne...nestíháááám...😀 🙂

xmarg04
17. led 2013

@rozarka65 Kdyby xmarg04 nebyla uplne blba a dobre si to spocitala, nemusela by ted objednavat dalsi koralky....😀 Ale neva, na neco je urcite pouziju, takze nas muze byt i vic... 😉 Mmch kdyz uz budu v ty vyrobe, muzu ti udelat pocitadlo taky, nechces @ameliejulliette?

rozarka65
17. led 2013

@xmarg04 @wiwiane Tak se dohodněte a dejte mi pak vědět...ať v tom nemám guláš... 😀 😉 😎

apollo11
17. led 2013

Ahoj, už dávno jsem se v diskuzi ztratila a netuším, co se tu děje, ale je super, že to tu tak žije 😵

@majatob Na to tělo-orgány z filcu jsem narazila před pár dny na nějakém webu a hned jsem si vzpomněla na tebe a na loupežníky a vaše encyklopedické zájmy 😀 a vida 😅 Půjdeš do toho?

rozarka65
17. led 2013

@apollo11 😀 🙂 😵
to bude překvapení,co udělá @majatob.... 🙂 😵

xmarg04
17. led 2013

Damy, kdybyste mely nahodou moc penez, tady vas o ne spolehlive pripravi...😉

http://www.creativity4you.cz/

leia1
17. led 2013

@petapete tak ty rybičky by byly na mě asi moc těžký. Já neumím šít🙂

rozarka65
17. led 2013

@xmarg04 můžu jen snít...😀 🙂 😵 Ale zase si říkám,že když něco kupuji,tak dětem...a že bych si taky občas mohla udělat nějakou radost a tady si to můžu odůvodnit,že je to pro děti... 😀 🙂 😎

petapete
17. led 2013

@leia1 aha, tak zkus pohledat cokoli jinýho, je tu inspirace na několik výměn dopředu🙂

leia1
17. led 2013

pro to třetí kolo mě napadly buď špachtličky, co už tady byly nebo takovýto obrázky, mohla bych najít nějaký hezký a zalaminovat. Nebo mě napadlo hmatové pexeso. Tak jestli s tím souhlasíte, tak mi vyberte, co by se vám líbilo. Já dneska na pět dnů odjíždím, snad tam budu moct se připojit.

petapete
17. led 2013

@xmarg04 tak to ani neotvírám, prachy momentálně nepřebývají žádný, začátek roku je vždy vražedný, samý poplatky, poplatky,...a dnes zrovna mi došly knihy pro Lukáše za víc jak 600😀, takže mám minimálně na měsíc útrum😀

petapete
17. led 2013

@leia1 skládací obrázky ze tří částí tu zrovna včera někdo dával, že bude vyrábět🙂. Já bych byla docela pro hmatový pexeso, to v druhé výměně nemáme a líbilo by se mi 😵

denisa_svatba
17. led 2013

2. kolo: Většina z nás je asi v obou kolech (jak pro starší tak pro mladší), chci se tedy zeptat, zda by nebylo ekonomicky efektivní, kdybychom rozeslání udělali společně obě skupiny přes 1 určenou osobu? Místo rozesílání zvlášť mladší skupina a zvlášť starší skupina...

xmarg04
17. led 2013

@denisa_svatba To by slo, asi je levnejsi postovny za jeden vetsi balicek naz za dva mensi. Kdyby se do toho nikomu nechtelo, klidne muzu...

denisa_svatba
17. led 2013

@xmarg04 Já bych to takto udělala a souhlasím s Tebou jako s prostředníkem 😉 Tak se ještě vyjádřete ostatní...

denisa_svatba
17. led 2013

Jinak nějak mě to láká jít i do 3. kola 😀

denisa_svatba
17. led 2013

Je to tady silně návykový 😉

rozarka65
17. led 2013

@denisa_svatba jj, určitě,myslela jsem,že už se to odsouhlasilo...poslání přes jednu osobu pro obě skupiny 2.kola... 😉
Pokud máš zájem,jsi vítaná... 😀 😉

rozarka65
17. led 2013

@denisa_svatba jj 😀 😀

ameliejulliette
17. led 2013

@xmarg04 Děkuji za nabídku, cením si toho, nioméně já si ho udělám do quiet book 😉

leia1
17. led 2013

@petapete dobře, tak to pexeso je fajn, to udělám. z víček to asi nebude, páč jich tolik nemám, ale koukala jsem se teď, je strašně nápadů, jak si to vyrobit, takže to nebude problém.takže s tím budu počítat. do kdy se to má udělat a pro kolik maminek?

xmarg04
17. led 2013

@ameliejullette Ok...😉

rozarka65
17. led 2013

@leia1 ještě není uzavřený nábor...🙂 Jinak počítej 10-12 maminek... 😉

petapete
17. led 2013

@denisa_svatba já se nabízela k rozeslání u obou kategorií hned na začátku🙂, takže jsem určitě pro😉

petapete
17. led 2013

@leia1 ještě si s tím pexesem počkej i na vyjádření ostatních, ale v 2.kolo jsme ho neměli, ve třetím taky zatím určitě není, tak uvidíme🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru