Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

klara.t
12. led 2013

@sova33 klidne do te mensi kategorie

sova33
autor
12. led 2013

@klara.t A ten obrázek ze špachtlí?

ameliejulliette
12. led 2013

@sova33 Píšu Ti tedy zvlášť, abys nemusela číst vše, ráda bych se přidala do obou kategorií, chtěla bych udělat geodestičky a hledání v rýži.
@helulela No ještě nevím, kolik ta "spousta" věciček bude, ale věřím, že to bude v pohodě 😉 Jen ještě přemýšlím nad tím obalem, PETka se mi nelíbi, skleněná je a) skleněná a b) těžká, takže asi opravdu nějaká pevnější fólie oblečená do vzhledného kabátku, aaaa, máme toho na práci fakt málo, že? 😀 😀 😀

Kdo nemá nápady co mě zaujalo: nějaké provlékačky, navlékání korálků na chlupaté drátky, přiřazování reálných věcí fotografiím, skládání podle předlohy, přiřazování dvojic, třídění čehokoli podle kategorií...

ameliejulliette
12. led 2013

@misa_1 Tohle mi přijde super 😉

klara.t
12. led 2013

@sova33 ano.klidne. Snad ty spachtle sezenu 🙂

misa_1
12. led 2013

@ameliejulliette Dekuji, jen si dovolim sirkam ulamat hlavicky vzhledem k tomu, ze tam je i krabicka od sirek 🙂

klara.t
12. led 2013

@sova33 vidim ze lze jit do obou skupin. To bych rada taky. Myslela jsem, ze si musim vybrat. Kdyby to slo tak to znamena vymyslet veci 2 ze ano? Pridate za me prosim ten obrazek do alba? Ted nejsem u pc kde ho mam,ale na mobilu.diky

sova33
autor
12. led 2013

@ameliejulliette Promiň, četla jsem to, ale ještě jsem nevěděa, co ti napsat 😅 Teď už se ozvala poslední, která to mohla zamíchat. Do té kategorie 3-6 se vlezeš v pohodě, stejně jako @apollo, pokud má ještě zájem 🙂
Do té 1-3 bys byla 13., takže se musím holek zeptat, jestli s tím souhlasí (domluvily jsme se max 12 účastnic, ale mně by se to hledání v rýži líbilo).
Uspím dítě a vrátím se 😎

sova33
autor
12. led 2013

Holky, už jsou obě kategorie plné, jakmile uspím dítě, hodím fotky do alby a sem dám jmenný seznam pro kontrolu.

rozarka65
12. led 2013

@klara.t v lékárně...nebo přes net...i na mimibazaru...

sova33
autor
12. led 2013

@klara.t Jsi tedy v obou.

xmarg04
12. led 2013

@sova33 Ja bych se primlouvala, at @ameliejulliette jeste pribereme...😉

apollo11
12. led 2013

@sova33 Díky, mám zájem 😵 jen ještě nevím, co vyrábět. Napadlo mě něco s pom pom kuličkama, ještě promyslím..

ameliejulliette
12. led 2013

@sova33 Oki, počkám si na verdikt 12-členné poroty 😀
@xmarg04 Dík 😀

xmarg04
12. led 2013

@ameliejulliette 😝 😀

sova33
autor
12. led 2013

@ameliejulliette Omlouvám se za obstrukce, ale nechci nic rozhodnout za ostatní, když jsme se na něčem dohodly 😅

ameliejulliette
12. led 2013

@sova33 To je v pohodě, to je jasné 😉 Kdyžtak si něco dovyrobím sama, vás okopíruju 😀

sova33
autor
12. led 2013

Kategorie 3-6 roků: @sova33 @helula @rozarka65 @majatob @carmonka @mrazulkav @xmarg04 @zvirka @misa_1 @klara.t @apollo11 @ameliejulliette
Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, je nás přesně 12. Fotky za chvíli dodám do alba a poprosím vás o případný komentář, popis apod.

sova33
autor
12. led 2013
rozarka65
12. led 2013

@sova33 promiň,chtěla jsem to potvrdit,ale jsem nějak unavená...tak jsem to odklikla víckrát.... 😀

ameliejulliette
12. led 2013

Jinak teda díky, chytlo mě to jakože mega a k narozkám chci laminovačku 😀

sova33
autor
12. led 2013

Kategorie 1 - 3 roky: @sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofeliee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @cabalkova @xuxie @klara.t @misa_1 To je 12 účastnic, ale ještě by měla zájem @ameliejulliette , tak se ptám, jestli by vám nevadilo, kdyby nás byl celkem 13. Její nápad vypadá dobře, já tedy hlasuji pro stejně jako @xmarg04

sova33
autor
12. led 2013

@ameliejulliette Já ji mám a je to droga 😀

vbrnka
12. led 2013

@sova33
@ameliejulliette jaaa som za..uz teraz sa tesim na vrecuska..🙂 a som kludne aj za predanie osobne pre prazske mamky..este mam taku technicku otazku pre tie co maju problem s dochvilnostou..dame nejaky deadline? 🙂

majatob
12. led 2013

@ameliejulliette laminovacku mam doma a nedam na ni dopustit 😀 ted jeste potrebuju tiskarnu a takovej ten kram na krouzkovou vazbu a manzel ze me sili 😀DD

klara.t
12. led 2013

@sova33 také jsem pro

katerina108
12. led 2013

@majatob Ty jsi ve skupině 3-6 let, že? Takže ještě někdo za skupinu 1-3 roky

klara.t
12. led 2013

@vbrnka jakou dochvilností? jako že neodepisují hned? já se dvěma dětma nemůžu být celý den u PC jestli je to myšleno takto. ALe každý večer si většinou k PC sednu, přes den také párkrát snad jo, ale ne každou chvíli.

xuxie
12. led 2013

@sova33 určitě @ameliejuliette ano prosím 🙂
Takže 13?
Laminovačku taky máme- moc dobrý 😉

misa_1
12. led 2013

Holky prosim, mam doma velkou zasobu tech vajec, ale rozrostly jsme se preci jen vic, pokud byste nektera z okoli
@ameliejulliette @xmarg04 @xuxie @carmonka, ale i ostatni Praha 1+5+6+7+10 mely nejake doma,schovejte, dejte vedet, prijedu si, vyzvednu si. Diky!

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru