Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
3. bře 2013

@petapete uzasne 🙂, ty jsi fakt nezmar ;)

pebecka
3. bře 2013

taky jsem udelala pripravu na to mereni a vybrala jsem tyto zviratka. Libi? Ke kazdemu "pravitku" bude jeste odkladaci karticka se zakladnimi informacemi o zvireti, aby si deti umely i predstavit, jak velke ve skutecnosti velikostni rozdily mezi vybranymi zviraty jsou

petapete
3. bře 2013

@pebecka vidíš, taky na tom makáš už🙂. Já teď týden budu mít utrum, musím rozjet přípravu na rozpytlíkování předchozích kol😀. Ještě zkusím možná zítra ty smajlíky, jak by to vypadalo, ale nevím, jak budu stíhat... Jo a za mě zvířata paráda🙂

dagmarkaaa
3. bře 2013

@petapete no ty rybicky jsou bomba'!!! 😉

pebecka
4. bře 2013

@dagmarkaaa vyhrabala jsem doma v zasobach jeste nejaky matros, co by se dal kdyztak pouzit na chodnicek. ve kterych jsem se s tebou shodovala? koberec, gumovou podlozku, bublinkovou folii, molitan, fleecovou deku, brusny papir..

ameliejulliette
4. bře 2013

Kdybych se nááááááááhodou chtěla přidat... A případně pro inspiraci 😉 Dost mě zaujal gelový pytlík na kreslení a matlání (bez umazání 😉 ), šablony pro "psaní" a tvaři - dinousauři 🙂

majatob
4. bře 2013

tak a ja se rozhodla, ze kdyz uz se ted dalsiho kola neucastnim, projedu tady tech 87 stran napadu a pokusim se aspon cast vyrobit 😀

misa_1
4. bře 2013

@ameliejulliette juuu, to je pekny, nemas zdroj na ty dinosaury?

ameliejulliette
4. bře 2013

@misa_1 Je to bohužel placený, ale zas za babku 😉 http://www.etsy.com/listing/97183349/printable-...

misa_1
4. bře 2013

@majatob jojo, zvolila jsem stejny pristup 😉 😀

Mockrat dekuju vsem za nekonecnou inspiraci!
Prcka totiz ohromne bavi i ten proces vyroby. Z poslednich dni jedeme v tomto:
Jen ty cisla budu muset asi dovyrobit do 20, tohle je moc jednoduche, ale bavi a aspon cvici jemnou motoriku, ty kolicky jsou opravdu malicky.

pebecka
4. bře 2013

@ameliejulliette tak to mas jasny, musis se pridat 😝

jajulin
4. bře 2013

@misa_1 ta pizza je dokonalá. Je na to možné někde stáhnout předlohu? (Myslím na ty kartičky). Kdybys s tím šla do dalšího kola, tak tam jdu taky 😀

rozarka65
4. bře 2013

@misa_1 ¨pizza je super, to jsem tu před tím taky navrhovala,ale nikdo se nehlásil,teda ale tahle vypadá lépe.....si můžeme hrát na pizzerii... 🙂

jper
4. bře 2013

@rozarka65 já netušila že k té pizze jsou kartičky 😔 jsem myslela, že to je jen pizza a děti zdobí podle sebe.

misa_1
4. bře 2013

NEEE, dalsi kolo jsem si zakazala 😀
Karticky muzu poslat, vyrabela jsem je v excelu, videla jsem to nekde v anglictine, je to dobre na rizenou hru a na pocitani, jinak samozrejme muze ditko kuchtit i dle svych predstav.

rozarka65
4. bře 2013

@jper jj, právě ty kartičky se mi k tomu líbily...🙂
https://www.modrykonik.cz/diskuse/sporty-hobby-...

petapete
4. bře 2013

@ameliejulliette ten malovaci pytlík jsem taky okukovala, čím bys plnila? Já viděla s velkém na vlasy, příp. pěnoh na holení, ale bála bych se trvanlivosti, aby to nebyla spíš jednorázová krátkodobá záležitost... Šablony pro psaní jsou fajn, já budu dělat podobnou abecedu do jednoho z kol 3-6, tak by se to dobře doplňovalo😀. A dinosauří tvary jsou fajn😵.

@misa_1 mohla bych otravovat prosbou o poslání kartiček na spetulka@seznam.cz? To je parádní doplnění k té pizze, taky jsem ji v původním Rozárčině nápadů pochopila jako "jen" k volnému hraní, tohle je super "nástavba" k tomu 😵

imzadi
4. bře 2013

@ameliejulliette pytlik mame ted prilepenej na okne a kubovi to vubec nejde a vzteka se...nevim asi moc tuhej pytlik😀

pebecka
4. bře 2013

@imzadi se nedivim, ze to na okne ztuhlo :D

pebecka
4. bře 2013

@misa_1 ja bych taky prosila o poslani "pizza objednavek" na pe-ha@seznam.cz. diky 😉

imzadi
4. bře 2013

@pebecka ale ne ja tam dala prstovky a me to krasne jde ale trosku musim pritlacit a to se mu panovi nechce😀

ilonne
4. bře 2013

@petapete Balíček odeslán, a to bych nebyla já kdybych na něco nezapomněla. Nedala jsem tam ten podací lístek ☹ . Máš tam igelitku, peníze a dvě samolepky s adresama. Jo a těch balíčků je 11, jeden jsem si nechala doma.

petapete
4. bře 2013

@ilonne podání lístek vypíšu😉. A udělala jsi to správně, své balíčky si každá nechá doma a ode mě dostanete pak zbytek🙂

ameliejulliette
4. bře 2013

@petapete Jj, s gelem na vlasy. S trvanlivostí nevím.

Oficiálně: Do dalšího kola nejdu. A nedovolte mi to. Děkuju! A děkuje manžel, že nebude upadat domácnost, a děkují i děti, že budu aspoň trochu vyspalá 😀
Bylo mi ctí se účastnit a těším se, až proběhne někdy za rok další vlna 😉 Teď si pár věcí dovyrobíme sami a uvidí se dál. Věřím, že tato diskuze bude pokračovat a bude nevysychajícím zdrojem isnpirace, co s přebytkem volného času a peněz 😀

pebecka
4. bře 2013

@ameliejulliette tak to me mrzi, myslim, ze bys to urcite zvladla

pebecka
4. bře 2013

i kdybych se na hlavu stavela, nevzpomenu si, co jsem mela za napad do pateho kola ☹ , do ktereho jsem se jeste ani neprihlasila 😀

rozarka65
4. bře 2013

@pebecka píšu tě... 😀 🙂

jper
5. bře 2013

Kdo není na fb, tak dnes tam dali, že si můžeme vytisknut barevné kartičky, tak dávám odkaz ať to máte i tady http://picklebums.com/2013/02/26/free-printable...

jajulin
5. bře 2013

@jper díky za ten odkaz, mám staženo 🙂. A ty stránky na FB jsou které?

sova33
autor
5. bře 2013

@rozarka65 Vlezu se taky ještě do pátého? A počítáš se mnou vlastně do čtvrtého?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru