Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

apollo11
13. led 2013

@carmonka No ale jak jinak docílit toho, aby ty kartičky apod. věci byly pevné?

rozarka65
13. led 2013

@apollo11 mne napadá jen karton nebo laminovačka...

helulela
13. led 2013

@carmonka ten odkaz na e-shop jsi sem neměla dávat 😅

rozarka65
13. led 2013

@apollo11 a vypadá to pěkně,,, 😉

helulela
13. led 2013

@apollo11 dílky bych udělala taky z pěnovky a místo bambulek z druhého odkazu by možná byla dobrá kolečka vyražená z pěnovky, aby se to nekutálelo pryč

helulela
13. led 2013

@apollo11 ale podle mě na tom až tak nezáleží, jestli laminované/pěnovka/bambulky, všechno bude funkční, tak vybírej, co je pro tebe nejdostupnější

apollo11
13. led 2013

Nebo mi prosím něco doporučte 🙂 hodně věcí, co mě zaujaly, by bylo materiálově náročných, tohle je jednoduché, ale nevím jestli to vyhovuje.

rozarka65
13. led 2013

@apollo11 mně se to na seznámení s čísly líbí.... 🙂

ameliejulliette
13. led 2013

@apollo11 Mně se taky líbí a jestli nikde jinde nejsou bambulky, měla bych ráda bambulky 😉

xuxie
13. led 2013

@mismar mně se ukazovalo nějaké jiné asi, po otevření linku tam byla kolečka s písmeny a textem 🙂
Každopádně, dělám tedy to tvoje, moc se mi líbí, už jsem zkusila jedno na nečisto, bez lamiace a malý je z toho nadšený 😉
Jenom ho musím hlídat, aby neroydělával ty kolíčky, je to loupežník 😵

xuxie
13. led 2013

Pro pobavení: dnes jsem v Tescu kupovala 8 balení dřevěných kolíčků a všichni kolem, včetně kluka na pokladně ne mě koukali jak na blázna a paní za mnou říká manželovi: Franto, dojdi tam tak pro dva tři balíćky taky, ňáká akce asi! 😀

cabalkova
13. led 2013

@carmonka Ja bych pytliky zvladla a nemam zatim zadnou aktivitu, tak kdyby holkam nevadilo, mohly bychom se o to podelit napul, dala bys rozmer, ja usila pytlicky a ty bys udelala "napln". 🙂 Pexeso by bylo fajn.

xmarg04
13. led 2013

@apollo11 Pokud budes potrebovat bambulky, dneska jsem na ne narazila a nejsou financne narocny...😉

http://www.davona.cz/bambulky-pericka/c-1153/

rozarka65
13. led 2013

@xuxie 😀 😀

apollo11
13. led 2013

@xmarg04 Dík, bambulky bych sehnala, spíš ještě nejsem úplně rozhodnutá 🙂 chtěla bych to udělat magnetický, ale netuším, jestli by se to povedlo.

rozarka65
13. led 2013

@carmonka tý jo,škoda,že nejsou peníze na utrácení...

xmarg04
13. led 2013

@cabalkova Ne, ze bych ti do toho chtela kecat, ale co udelat neco takovyho? (libi se mi to... 😀 😎 )

cabalkova
13. led 2013

@xmarg04 Klidne, na oboji bych materialy vicemene mela, tak klido. Tak treba ty barevne "nanuky"? A diky za tip! Pytlicky muzu kazdopadne usit tak jako tak. 🙂

ameliejulliette
13. led 2013

@cabalkova Mně osobné by se víc líbily ty provlíkačky, na barvy toho máme už tuny (a stejně bude kluk asi po tátovi barvoslepej 😀 ), ale je to jen 1 názor, nechám na vás všech, beru všecko 😀 😉

xmarg04
13. led 2013

Ty jo, mela bych se uz krotit, ale tohle se mi taky moc libi...😉

xmarg04
13. led 2013

@ameliejulliette Me je to jedno, libi se mi oboji...😉 Ale co vlastne jeste mame na barvy krome kolecka od xuxie?

majatob
13. led 2013

@apollo11 idealni mi prijde nalepit na bambulky kolecka suchyho zipu a na zalaminovanou kartu taky, pokud magneticky, tak jedine zvlast karty (nezalaminovane) a polozit je treba na plech a na bambulky lipnout kousek magneticke folie 🙂

helulela
13. led 2013

Holky, je to sice mimo téma, omlouvám se, ale koukám, že se dost vyznáte, tak mi snad poradíte. Kde na netu se dá sehnat něco na vycpávání šitých hraček, aby to přežilo praní? Něco jako duté vlákno nebo tak...

majatob
13. led 2013

@helulela ja jsem davala polystyrenovy kulicky, ale ty chces asi neco mekciho, ze? 🙂

apollo11
13. led 2013

@majatob Jo jo, já jsem právě teď uvažovala, že by byly ty sucháče lepší (obojího se ale bojim, aby to šlo dobře oddělávat). A líbí se mi víc toto pojetí (viz obr.) než to první. A celkově se teda ještě ptám, jestli to má smysl 😀 mně to totiž nepřijde moc nápadité 😀 kdybyste měly ještě tipy, honem sem s nimi 😉 ( co nějaké ty obličeje, emoce, nebo tangramy, nebo posloupnosti..)

apollo11
13. led 2013

@helulela K té pavučině - super, něco na ten způsob by se mi taky líbilo 😉 akorát nesnáším pavouky 😅 našla jsem tam přes odkaz i variantu s barevnými vlákny, hmm.. popřemýšlím

helulela
13. led 2013

@xmarg04 ty kuchám taky, ale už jsem na dně a do Ikey daleko ☹

xmarg04
13. led 2013

@helulela Kllidne poslu...😉

ameliejulliette
13. led 2013

@xmarg04 @cabalkova Se omlouvám, MY (doma) toho máme na barvy tuny 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru