Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

petapete
18. led 2013

@dagmarkaaa tady by sis třeba nevybrala? Nebo jsou moc drahý? Nemám totiž představu, kolik knoflíky stojí...http://www.fler.cz/zbozi?ucat=88506

pebecka
18. led 2013

@dagmarkaaa jee to by se mi libilo 🙂. Jen bych asi kazdy sacek skladovala v svem pytlicku, ale to by si kazda uz udelala podle sveho

jper
18. led 2013

@dagmarkaaa já mám starší dceru a nám by se muffinky líbily. Tohle se bojím, že než to dojde bude vonět všechno a dost zajímavě 😀 Hl.aby pak poštu nelákalo to kafe 😀, že by si balíček otevřeli 😵

pebecka
18. led 2013

@petapete @jper @dagmarkaa nebo by ty sacky byly v kinder vajickach jako sluchove pexeso a to by urco nenacichlo

xmarg04
18. led 2013

@dagmarkaaa Tak jsem se v tom ted hrabala a problem je v tech poctech, proste 15 stejnych jich dohromady nedam ani v jedny barve, natoz v 8. ☹ Takze promin, ja ti nepomuzu...

sova33
autor
18. led 2013

@dagmarkaaa Ahoj, já bych pro 2. kolo 3-6 let udělala kostku s rozcvičkou, mohla bys to dát do alba? Děkuju 🙂 Je to odsud: http://zlesa.blogspot.cz/2013/01/rozcvicka-exer...

daisyr
18. led 2013

Holky, ještě se chci zeptat, jak je to prakticky s těmi pytlíky, jestli to bude nějak uni, nebo to každá zabalí, jak se jí to bude hodit, či pytlíky ušít..?

imzadi
18. led 2013

@daisyr ja dnes koukala po nejakych hotovych peknych organzovych...nasla jsem jeden za 15 kc...to je super cena...

dagmarkaaa
18. led 2013

@xmarg04 vubec nevadi dik moc 🙂
Tak ja udelam ty muffiny

petapete
18. led 2013

@daisyr já bych navrhla poslat to třeba v těch zipových nebo normálních pytlících, ať si pak doma každý udělá svý balení, jak mu bude vyhovovat... Já bych totiž třeba chtěla mít ty aktivity v jednotným balení všechny... Takže si stejně budu pořizovat svoje (ještě nevím, jestli šít nebo do těch igelit. Zipových, ale prostě stejný všechno...

petapete
18. led 2013

Holky a já se jdu pochlubit dnešním dodělaným restem...pohádkové večerníčkovské pexeso, měkké látkové... Nejdřív plánuje jen přiřazování k sobě, prohlížení, povídání si o pohádce... Později pak (s Lukášem už rovnou) klasické pexeso

pebecka
18. led 2013

@petapete to je nadhera, ja chci taky takove 😀

majatob
18. led 2013

@petapete
@daisyr taky bych byla pro zaviraci igelitovy a kdo bude chtit, ten at si to pak predela do ceho bude chtit 🙂

majatob
18. led 2013

@petapete nadherny 😵

petapete
18. led 2013

@pebecka si vyrob 😉. Kdybys chtěla, ty předlohy mám někde uložený v mailu, tak bych je mohla dohledat (normálně by to bylo jednoduchý z počítače, ale ten dnes kixnul... Ale někde v tom mailu bych to dohledala... Já to tu měla rozdělaný od prosince, až teď jsem se dokopala k tomu udělat to...

petapete
18. led 2013

@majatob díky 🙂

daisyr
18. led 2013

@majatob
@petapete
@imzadi máte pravdu, bude nej, když to dáme do nějakých obyč levných a pak si každá uděláme svoje pytlíčky, jak kdo bude chtít, já si asi něco ušiji... 😉

daisyr
18. led 2013

@petapete krásné pexeso, já bych také ráda za předlohy, to jsi tam malovala? nebo jak jsi to přenášela na látku?

majatob
18. led 2013

@daisyr a ja su na siti lemra, takze si to necham pekne v igelitovych 😀 😀 😀

pebecka
18. led 2013

@petapete dobra rada nad zlato 😀 . leda bych si to nechala od nekoho vyrobit, uz jsem tu jednou psala ze ja a jehla se nekamaradime 😎 . ale pokud bys ty predlohy nasla, jsou moc hezke, daly by se vyuzit i jinak 🙂

petapete
18. led 2013

@daisyr malovala jsem fixou na textil... Jsem to musela obkreslit 😀 , tady mě u toho M. Fotil pro pobavení😀: http://spetulka.blogspot.cz/2012/11/stripky.html

petapete
18. led 2013

@pebecka no určitě by se to dalo i "jen" vytisknout, vymalovat a třeba zalaminovat... Já se s jehlou jako takovou kamarádím jen vlažně, byly doby, kdy i něco párnutýho zažíval M.😀. Pak jsem si pořídila stroj a tím nějaký primitivnosti zvládnu.... Sice technika provedení všelijaké, ale těm dětem to vadit nebude 😀

pebecka
18. led 2013

holky nevite, kde by se daly stahnout Simonovy pracovni listy? ja nasla na ulozto.cz 2 cisla, ale nic vic. dik

pebecka
18. led 2013

@petapete na obrazku to vypada ale dokonale 😉

rozarka65
18. led 2013

@petapete krásné...🙂 😵
@pebecka půjčit v knihovně...jaké potřebuješ?

petapete
18. led 2013

@pebecka nj, foceno jen na iPad, večer u lampičky, to se chyby dobře skryjou 😀 . Za oběť ale padl je strýček Fido, jsem mu prostřihla švy při finálním obstřihnuti 😀

petapete
18. led 2013

@pebecka já si je kupuji...jelikož nemám možnost kopírovat zadarmo, tak mi to přijde skoro jedno, jestli koupím nebo zkopčím a zas aspoň tím, že je zaplatím, podpořím svým způsobem tvorbu kvalitních materiálům pro děti...

pebecka
18. led 2013

@rozarka65 nepotrebuju, sbiram do zasoby 😀 . ale chtela jsem tenco se tu o nem mluvilo - dopravni a pak ten pohadkovy - s tim jsem myslela, ze bychom mohli zacit pracovat uz brzy, ale mozna se pletu

pebecka
18. led 2013

@petapete ja nerada skladuju doma spoustu kramu a tak zase vsechno radeji v elektronicke podobe. pokud by se to tak prodavalo, nemam problem. vytisknu jen to co zrovna potrebuju a pak do trideneho odpadu.

petapete
18. led 2013

@pebecka nj, tiskárnu nemaje 😀 je to pro mě lepší koupit... Ale teda myslím, že na ty ŠPL máš času ještě spoustu, to je fakt spíš pro ty předškoláky, neumím si představit, jak bych je využívala s Fífou...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru