Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

jagado
13. bře 2013

Mám doma borovicové šišky a lískové oříšky a vlašáky-ještě nevylouskané🙂tak kdo bude dělat plody,pošlu🙂

jper
13. bře 2013

@jagado já dělám plody 😀 😀

daisyr
13. bře 2013

Ahoj holky, až budu mít chvíli, nápady projdu, hlavně, abych se vyznala v tom, co už je zamluveno a co ne 😉 Jedete jako fretky a já nestíííhááám 😀

jagado
13. bře 2013

Ok🙂dopravím 😀 😀

jper
13. bře 2013

@pebecka nechceš založit diskuzi na 4.kolo aj - je fakt, jak to tu zakecáme, tak je v tom nepřehledno 😉

jagado
13. bře 2013

A pokud ještě někdo neví co,já bych uvítala nějakou aktivitu vlevo,vpravo🙂naše malá s tím furt zápací

rozarka65
13. bře 2013

@jper 4. už je taky založená... 😉

rozarka65
13. bře 2013

@daisyr co je zamluveno,je dáno do alba u @pebecka ... 😉

daisyr
13. bře 2013

@rozarka65 díky projdu to 🙂

jper
13. bře 2013

@rozarka65 fakt - já tam chcu taky

jper
13. bře 2013

@rozarka65 Děkuju 🙂

daisyr
13. bře 2013

ještě mě napadlo k těm váhovým válečkům, co to udělat podobné, ale třeba do krabiček od sirek???

pebecka
13. bře 2013

@jper diky, ale co mam vybrano, tak 1 bambulka vyjde na 0,12 kc ;)

pebecka
13. bře 2013

@daisyr jakkoli 🙂, pokud mas napad jak to udelat a chce se ti do toho, tak to zkus 🙂

jper
13. bře 2013

@pebecka jo to je super cena 😉

daisyr
13. bře 2013

@pebecka hm, ale to by zase byla kategorie 1-3 r. ...

pebecka
13. bře 2013

@daisyr myslis? nemam tak stare deti, ale porovnavani vahy mi prijde docela tezke...

daisyr
13. bře 2013

dobrá, dopiš mi to prosím do starší kategorie, vyzkouším to a snad to půjde, máš pravdu, zas tak jednoduché to nebude

jper
13. bře 2013

@daisyr váha určitě pro starší, náš bude mít 2,5 a nechápal by co má dělat 😉

pebecka
13. bře 2013

holky mam na vas takovy vseobecny dotaz. Jakym zpusobem podavate detem aktivity? mate treba stanoveny cas nebo den na uceni? vubec totiz nevim, jak to Vojtovi spravne podat. kdyz neco zkousime, tak se to vzdy zvrtne v nejakou lumparnu.. vim, ze je jeste maly, ale rada bych zacala spravne. 🙂

imzadi
13. bře 2013

@pebecka ja teda nejedu moc na silu..kazdy den bych rada delala jednu rizenou ala montessori aktivitu ale cas nemame pevnej...kdyz vidim ze hrani ho prestava bavit a mam cas chut a mimino nic akutne nepotrebuje, neco vytahnu😀 nekdy delame aktivit vic, nekdy zadnou..proste jak je chut😀

jagado
13. bře 2013

Ono je to těžké,dítě se dokáže soustředit tak 10minut a asi nejlepší čas je mezi 9-10hodinou

pebecka
13. bře 2013

@jagado a je lepsi nabizet jednu aktivitu casteji dokud nepochopi co se po nem chce nebo to stridat jak ponozky, ale ma to zase takove rozmanite 🙂?

rozarka65
13. bře 2013

Máme bednu a Eli si sama vybere a sama si "řekne"... 😉 A je fajn,že si umí hrát i sama... 🙂
Nic nehrotím...ale je fakt,že Eli se do všeho hrne... 😀 Ale je to taky tím,že musí dělat vše jako ségra... 😉
Dnešní pečení tvarohových šátečků... 😀
@pebecka

jper
13. bře 2013

@pebecka já si myslím, že musíš vyzkoušet. Mně se to někdy dopol.daří, někdy jsem ko a zvládám to až po odpol.spaní. Zatím malému dávám ty zvířata a když je měl třetí den, tak ho to vůbec nebralo. Takže uvidíš 😉

jper
13. bře 2013

@rozarka65 jsi dobrá na tohle já nemám nervy 😀 😀

petula1981
13. bře 2013

holky tak jsem vás poctivě dočetla, přes den se sem moc nedostanu, Maty mi už po obědě nechodí spát, takže jsem celý den zapřáhnutá 🙂. Ale ukládám si nápady 🙂 .

rozarka65
13. bře 2013

@jper dneska ani moc nepořádek nebyl.... 😀 A hlavně Eli se neptá....než jsem to stihla připravit,tak si vyndala váleček a pustila se do práce.... 😀 🙂

pebecka
13. bře 2013

my prave jakmile neco zacneme, tak mi vic casu zabere to pak uklidit nez kolik casu zabere cela aktivita :D

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru