Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

petapete
20. bře 2013

@rozarka65 no já jen jestli mezitím nebude třeba nějaký "mezikolo"😀... Já asi nebudu stíhat čtvrtý kolo to šití, protože ke stroji urvávám vyloženě chvilky času... Jen doufám, že v dubnu bude lepší počasí a vyženou M. s klukama ven a pak budu moci šít v klidu😀. A musím koupit folie do laminovačky na ta písmena...

pebecka
20. bře 2013

@petapete folie prisly vcera 🙂 , dneska dorazi zbytek a ja se musim venovat praci. ale v dubnu si snad trochu oddychnu ... stejne me to porad laka pracovat na vymene misto uctovat :(

rozarka65
20. bře 2013

@petapete doufám,že ne... 😀 😀 Já začnu vyrábět teprve o víkendu...a to pexeso stromy kopírování,folie a filc na motýly až v dubnu po rodičáku,tak snad stihnu...

rozarka65
20. bře 2013

@petapete a hlavně jaro, léto budu řešit botky...P. bude víc doma,takže větší spotřeba jídla,takže bych asi ani finančně ne.... 😒

denisa_svatba
20. bře 2013

Tak mě pořád nic nedorazilo ☹ Jsem asi jediná, co?

sova33
autor
20. bře 2013

@denisa_svatba Nejsi, mně taky ještě nic nepřišlo 😒

petapete
20. bře 2013

@denisa_svatba
@sova33 holky, vše je posláno minulý pátek, takže je to v rukou pošty... Zkuste si vysledovat podle podacího čísla: Denisa: BX0501238594X a Kamila: BX0501238546X

sova33
autor
20. bře 2013

@petapete Ahoj, to nebylo myšleno nijak na tebe 😉 Česká pošta je holt Česká pošta. Já jsem si teď vysledovala, že to teprve připravují v Benešově, takže dneska to taky nebude. Už mě s tím docela štvnou - dneska podáte, zítra dodáme. Prdlajs. Dnes vám to milostivě přijmeme a dodáme to, až se nám bude chtít 🙄 Někdy je to hned druhý den a někdy na to člověk čeká týden. Stejně tak ty jejich slavné SMS - každá druhá jejich zpráva, že mi budou doručovat ten den balík je na houby, protože mi pak večer napíšou, že z technických důvodů je všechno jinak.

sova33
autor
20. bře 2013

@denisa_svatba Teď jsem koukala na tvoje podací číslo a prý už ti to doručovali a máš to na poště.

rozarka65
20. bře 2013

@sova33 Mně na poště řekli,že doporučený balíček může trvat..že přednost mají balíky do ruky,takže jestli to chci druhý den,tak si mám připlatit...
@petapete

petapete
20. bře 2013

@sova33 jj, já vím, že to nebylo na mě😉. Však si vem, když to šlo sem... Taky něco bylo hned a něco za tři čtyři dny... Ono to dnes podáte, zítra dodáme je garantovaný jen u těch drahých balíků - do ruky, na poštu... Ty "obyčejný" doporučený můžou trvat dýl☹

petapete
20. bře 2013

@rozarka65 jj, je to tak...

rozarka65
20. bře 2013

tady jsou hry...ne do výměny,ale jsou tam recenze
http://www.deskovehry.com/index.php

rozarka65
20. bře 2013

a tady jsou hry na cesty...už tu někdo myslím dával odkaz...
http://www.nunynek.cz/hry-na-cesty/

denisa_svatba
20. bře 2013

@petapete Díky, takže se neobtěžovali ani zazvonit ani vhodit do schránky upozornění o uložení na poště ☹

denisa_svatba
20. bře 2013

@sova33 Přesně to jsem zjistila, hlavmě že jsem byla úplně celý den doma ☹

pebecka
20. bře 2013

@denisa_svatba taky jsem takhle dopadla, trceli jsme doma abych to nezmeskala a druhy den jsem si pro to sla na postu :(

rozarka65
20. bře 2013

Hry z odkazů výše....

janakkk
20. bře 2013

@pebecka
@denisa_svatba
@petapete
@sova33 já jsem naštěstí tentokrát pošťáka stihla, ale u nás to funguje totiž tak, že když tě "nezastihnou" doma, pošťák balíček odnese zpátky na poštu a DRUHÝ den nese lístek o uložení na poště s info, že si ho můžeš vyzvednout po 17 hodině. Takže když ho jeden den nestihneš, tak další šanci máš až druhý den večer..... 😒 😒

pebecka
20. bře 2013

@janakkk tak u nas je to taky tak, ale protoze jsem si myslela, ze ten balik mel prijit, tak jsem sla na postu i bez listku 🙂

pebecka
20. bře 2013

@rozarka65 ty hele, obrazky dobry, ale bez manualu ty hry vubec nechapu :D (vim, staci rozkliknout odkaz a podivat se, ale na to ted nemam cas ;) ).... takze se tomu budu venovat aaaaaaaaaaaaaaaaaz nekdy budu odpocivat od prace :(

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru