Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

imzadi
24. led 2013

Zeny help...nejak mi ty testoviny zmekly, pritom jsem je macela chvilku...co s tim?😀 zkusim to navliknout, jestli se to nerozpadne...

sova33
autor
24. led 2013

@ofelieee No, ono se tu objevila spousta návrhů apod., tak jsem to nechala na vás, ať se dohodnete, a každá ať mi dá fotku, kterou mám dát do alba, aby ostatní účastnice měly přehled, co která vyrábí.

janakkk
24. led 2013

Holky, vy jste nějaký aktivní, já nemám ještě ani materiál, ani jsem nezačala nic dělat..... 😅 😅

janakkk
24. led 2013

@denisa_svatba prosím, co je MDF destička? googlia jsem to, nějaký jsem našla, ale pořád nechápu k čemu to je 😕

vegal
24. led 2013

@sova33 nedomluvily,ještě se neozvala,ale koukám po něčem s čím bych se kdyžtak zapojila 🙂

pebecka
24. led 2013

tak ja bych material asi i mela, ale chodim ted spat kazdy den v jednu a makam ☹ , pristi tyden uz bych ale na necem mohla zacit pracovat. tesim se

jankapavol
24. led 2013

@rozarka65 Ahoj, tak ktera aktivita mi připadla?Mam udělat ty autíčka skladací? zalaminovany?

ofelieee
24. led 2013

tak já přidávám svůj návrh... je to fakt návrh, těch karet by bylo 6, obrázek z každý strany kostky...

vegal
24. led 2013

Ahoj!
Tak v lidlu neměli už ani laminovačku,ani fólie,kamarádka ukořistila jen barevné papíry.Budu tedy objednávat tuhle http://www.nobynet.cz/peach-laminator-home-offi... a chci se zeptat,jak silné folie objednat?Jestli stačí 80 mikronů nebo víc,když ta laminovačka zvládne do 125 mikronů.

sova33
autor
24. led 2013

@vegal Já používám ty osmdesátky (kupuju je taky v Lidlu).

vegal
24. led 2013

@sova33 moc děkuju!!!

sova33
autor
24. led 2013

Nemáš zač 🙂

petapete
24. led 2013

@xmarg04 ty jsi hledala inspiraci s knoflíky myslím? Tak tady jsem něco našla😉: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/siera/album...

xmarg04
24. led 2013

@petapete Super, diy moc...😉

jper
24. led 2013

@petapete prosím nejde tu vložit fotka - nechcu se registrovat na dalších stránkách. Taky bych se chtěla inspirovat 😉

sova33
autor
24. led 2013

@jper Zadáš tam jméno a heslo, které používáš tady na koníkovi. Je to celé album fotek.

janakkk
24. led 2013

@xmarg04 prosím, myslím, žes to byla ty, kdo dáva odkaz na jedny korálky na MMB, byla to nějaká akce 1+1 nebo tak něco...projela jsem celou diskuzi zběžně znova a nemžu to dohledat.....vím, že už jsem se tě jednou na korálky ptala, promiň, tvůj prototyp je ze zažehlovacích? nemůžu nikde najít korálky, který by se mi fakt líbily....

jper
24. led 2013

@sova33 aha děkuju 😀

majatob
24. led 2013

@sova33 @helulela @rozarka65 @majatob @carmonka @mrazulkav @xmarg04 @zvirka @misa_1 @klara.t @apollo11 @ameliejulliette
holky, moc se omlouvam za zmatky, ale myslim, ze jsem tezce precenila svoje sily 😅 12x to nedam ani kdybych se na hlavu postavila, decka jsou porad nemocny a jedinej volnej cas, kterej mam je pozde v noci a uz padam unavou na pusu :-/ Nenapada vas jina aktivita, ktera se tu jeste neobjevila a rady byste ji v 1.kole (3-6let) mely? ☹

majatob
24. led 2013

napadlo me udelat nejaky rady, kde by byl vzor a deti by podle nej dokladavali...treba modry kruh, cerveny ctverec, zluty trojuhelnik a oni by vzor museli presne zopakovat, co myslite?

sova33
autor
25. led 2013

@majatob Mně přijde, že tvary a barvy už tu docela jsou, ale nejsem si jistá. jinak tady je pár fotek pro inspiraci 😉
a jeden odkaz http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=9916

majatob
25. led 2013

@sova33 tak nemusely by to byt vylozene tvary nebo barvy, ale treba co ja vim ruzne natoceny ptacek, proste aby v tom nasli system a zopakovali to, ale nenutim, byl to jen napad 🙂
ta hra z obalu na cd je super 🙂

misa_1
25. led 2013

@majatob Ahoj, taky souhlasim, ze barvy a tvary uz jsou hodne a prijdou mi spis pro mensi. Provlikacka se souhvezdima je luxus!!! Moc se mi od tebe libil prave ten napad se zlomky, ze je to neco uplne jineho. Skoda, ze se hodne krejeme se druhou skupinou, libi se mi moc i ty kolecka s 12 kulickama.

misa_1
25. led 2013

@imzadi ja dopadly testoviny? doufam, ze dobre, vypadalo to nadherne!

imzadi
25. led 2013

@misa_1 dopadly super! Krasne to ztvrdlo...vecer jsem si zahrala na popelku a spravedlive rozdelila do vsech pytliku...jsem nejak napred, termin je az do konce unora 😅 jeste udelam vzot pro navlikani a vysvetlujici karticku a bude tooooo

sova33
autor
25. led 2013

@imzadi Vždyť jsem to říkala, že jsi už skoro hotová 😀

imzadi
25. led 2013

@sova33 njn😀 chybi jeste v nejake skupine nekdo???ze bych pomohla...

sova33
autor
25. led 2013

@imzadi Myslím, že jseště bylo místo v kategorii 3-6 ve třetím kole 😉

rozarka65
25. led 2013

@imzadi jj,místo je ve skupině 3-6let... 😉

imzadi
25. led 2013

@sova33
@rozarka65 ze bych zkusila tu hru z obalu na cd??

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru