Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

dagmarkaaa
8. kvě 2013

@klara.t nýtovačky myslím (nýtovací kleště)

jper
8. kvě 2013

Ahoj holky, tak 30.4. se nám císařem narodila Ester 3280g a 47cm - byly tam velké komplikace u mně, ale už je to ok a jsme obě doma. Už se těším, že budu fit a po prázdninách se zapojím zase do aktivit 😀

dagmarkaaa
8. kvě 2013

@jper jůůůů veliká gratulace k Esterce krásné jméno, byl nakonec císař? Hlavně že už jsi v pořádku, hodně síly přeju oběma 🙂

klara.t
8. kvě 2013

@jper velká gratulace 🙂

rozarka65
8. kvě 2013

@jper Moc gratuluji.... 🙂 😵 Jste šikulky,že jste to zvládly..teď už bude jen dobře... 🙂 😵

xmarg04
8. kvě 2013

@klara.t AHoj, pokud by se ti nechtelo kupovat kleste jen kvuli tomu, rada ti provlikacku udelam...😉 (ale pokud jsem to nepochopila a potrebujes duvod si je koupit, beru zpet... 😀 😀 😀 )

pebecka
8. kvě 2013

@jper take moc gratuluju, kamaradce se 30.4 take narodila holcicka a ta zase spechala tak rychle, ze se narodila cestou do porodnice 🙂 - tatinek je ted zkuseny porodnik :D. tesim se ze nam ukazes nejakou fotecku 😅

emanuelka13
9. kvě 2013

@jper Velká gratulace, ať se máte obě pohádkově a Esterka dělá mamince jen samou radost 🙂

wiwiane
9. kvě 2013

@jper Gratuluju k holčičce a Esterce přeji úspěšný start 😉

wiwiane
9. kvě 2013

@klara.t Klarko kde ty bereš energii 😀 kleště jsem kupovovala ve výt potřebách jako děrovací kleště 😉

klara.t
9. kvě 2013

@wiwiane ani sama nevím...budu jim vyrábět tu sněhovou vločku z filcu (pak ještě další 2 aktivity)...takže dost stříhání, ale to jsem ted z toho laminování měla také...bylo toho asi 260 kartiček - vystříhat, zalaminovat a znovu vystříhat...hrozný. no a ta frotáž byla ještě horší. Vůbec to nešlo, tak děvčata omluvte provedení, ale tavná pistole je asi naprd....ted mě napadly barvičky na sklo, že by se daly použít...ale nezkoušela jsem, jak by držely na papíře. Ale určitě by udělaly nižší linku...

zaffka
11. kvě 2013

Holky, super nápad s tabulkou, napište mě i do 7. kola🙂prosím

klara.t
11. kvě 2013

@zaffka já myslím, že je už plno...ale nevím to jistě.

rozarka65
11. kvě 2013

@zaffka Byla jsem celý den pryč...už je plné i 7.kolo...

petula1981
11. kvě 2013

@klara.t ahoj, v té tabulce jsem v 5.kole uvedena v kategorii 3-6 let, ale patřím do mladší kategorie 1 - 3,tak si to kdyžtak prosím oprav 🙂 .

@rozarka65 já jsem zapsaná v 6.kole v kategorii 1-3 roky, ale nevím jak to budu stíhat. Budeme se někdy kolem léta stěhovat, tak si nejsem jistá, jak na tom vůbec budeme a kdy se nakonec přestěhujeme. Proto si mě prosím vymaž, ať zbytečně neblokuji někomu místo. Určitě ale dál budu nakukovat a inspirovat se 🙂

rozarka65
11. kvě 2013

@petula1981 A nechceš si to ještě rozmyslet...řešit se to bude až v září a byla bych zase pro 2 měsíce na realizaci...

petula1981
11. kvě 2013

@rozarka65 já jsem to dlouho zvažovala, a nakonec jsem si řekla, že tentokrát vynechám a uvolním místo někomu, kdo už teď může začít přemýšlet, co bude tvořit. Já totiž nevím kdy přesně ke stěhování dojde, v plánu je konec léta, ale ještě něco budeme v bytě upravovat, tak se to může klidně prodloužit. Tak mě prosím smaž, ráda uvolním místo někomu dalšímu 🙂.

rozarka65
11. kvě 2013

@petula1981 Dobře,mažu Tě... 😉

zaffka
12. kvě 2013

Tak když se v 7.kole uvolní místo, půjdu do toho...

misha_
14. kvě 2013

@jper nejdriv ze všeho gratuluju a přeju ať se vám daří. Ester je skvěle jméno.
Pročítám postupne diskuzi. Je tu nápadu na spoustu let 🙂 je dane nejaké tema na další výměny? Jsem přihlášena do obou skupin, tak ať začnu aspoň něco vymyslet. Vzhledem k tomu, ze budete mít za sebou pět výměn, spoustu her už budete mít.

petapete
15. kvě 2013

@petula1981
@rozarka65 jé, tak jestli v té tabulce jsou chyby, tak hlásím, že mám špatně popsaný pytlíky, psala jsem to podle té tabulky😀. Ale vycházelo mi to dobře, tak teď nevím, jak to🙂

rozarka65
15. kvě 2013

@petapete v pohodě...já si stejně ke každému udělám seznam a pojedu podle toho... 😉

holky,chybí mi balík ze 4.kola 1-3 a z 5.kola 3-6...takže ještě nemám seznam,ale můžu to poslat asi akorát @emanuelka13

emanuelka13
15. kvě 2013

holky, tak já popsala pytlíky podle fotoalba, tak snad to bude ok...už se na pytlíčky moc moc těším 😉

daisyr
15. kvě 2013

@rozarka65 já popisovala dle seznamu u fotoalba... tak snad se v tom @rozarka65 vyzná

rozarka65
15. kvě 2013

@daisyr snad ano,taky píšu seznam podle toho,co je ve fotoalbu... 😀 🙂

klara.t
15. kvě 2013

já také podle fotoalba 🙂

pebecka
15. kvě 2013

tak doufam, ze to v tom albu mam dobre :D, ale delala jsem to taky podle nej ;)

jper
16. kvě 2013

Ahojte, všem moc děkuju, tak tady máte jednu usměvavou v čepičce, kterou jsem háčkovala v nemocnici ve Zlíně než se malá narodila 😉

klara.t
16. kvě 2013

@jper je krásná!

sova33
autor
16. kvě 2013

@rozarka65 Ahoj, já se moc omlouvám, ale pytlíky jsem nepopsala jménem adresátky, 14 dní jsem se nedostala k PC, takže jsem neměla podle čeho to popsat. Napsala jsem tam jen svoje jméno a kolo, do kterého je to určené (a to jseště doufám, že jsem to nepopletla 😝 )
@klara.t Alba by možná nějak zveřejnit šla, ale teď dost těžce nezvládám a nestíhám, takže nemám moc čas to zkoumat. POkud bys měla nějaký "návod", ráda to podle něj udělám 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru