Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

imzadi
18. lis 2013

@xmarg04 nexo tam je ale neni to ono..ta holcina mela na jednom obrazku znacku a na druhem fotku toho auta...coz mi tak dochazi asi neni uplne pexeso ze?😀

xmarg04
18. lis 2013

@imzadi Tak to ti dochazi spravne...😉 Ale stejne nevim, kdo to byl... ☹

kofinek
18. lis 2013

@imzadi http://www.montessoridoma.cz/?p=4417 a bolo to v albu od si 😉

imzadi
18. lis 2013

@kofinek joooo.moc dekuju!! To je ono!

misa_1
18. lis 2013

@imzadi ja mam plno znacek, jen logo a nazev, zkusim najit a hodim to to do mailu, vytiskla jsem 2x na pexeso, ale zatim jen prohlizime.

jper
4. pro 2013

Prosím holky nějakou radu co koupit malé k vánocům, je třetí tak hraček je doma hafo - ale kdyby bylo něco na rozvoj, ale co o vánocích bude mít 8 měsíců. Já fakt nevím

pebecka
4. pro 2013

@jper tak kup něco z montessori pomucek pro nejmensi. deti mají hodne radi to vkladani kulicky se zásuvkou
http://www.montessori-eshop.cz/admin/aktivity-p...

klara.t
6. pro 2013

@jper jukni ke mě do alba na tipy k Vánocům, třeba tě něco zaujme

daisyr
19. led 2014

Prosím, kdo jste laminujete již nastříhané obrázky (např. pexeso apod.), máte nějaký tip, jak to dát do folie a zalaminovat, aby se to neshrnulo? Ještě 4 obrázky na A4 zvládnu, ale jak je toho více a menší, tak se mi to při přemísťování do laminovačky sesouvá...

misa_1
20. led 2014

@daisyr delam to na prkenku (plastovem) a pak to pomalu presouvam na ten navadec do laminovacky, aby to bylo porad rovne, ale i tak se to nekdy hne, protoze to je trochu z kopce... 😅

daisyr
20. led 2014

@misa_1 díky, taky dobrý nápad, vyzkouším, co bude fungovat 😉

klara.t
21. led 2014

@daisyr já to také dělám na tvrdém podkladu. I drobné kousky a dobrý. Málokdy se to hne, ale tomu se nedá zabránit.

misha_
21. led 2014

Nejakou dobu jsem sem nenahledla a vidim, ze prave probiha pohadkova vymena. Bude nekde k nahlednuti, co jste vyrobili, ze bych se inspirovala?

misha_
21. led 2014

A pokud bude na jare vymena lapbooks, tak se predbezne hlasim 🙂

rozarka65
21. led 2014

@misha_ určitě pak nafotíme... 😉

silvie_z
30. led 2014

prosím bude výměna pro děti kolem 2. roku? ráda bych se zapojila, pokud se mi podaří vymyslet něco, co by se líbilo i ostatním 🙂

rozarka65
5. únor 2014

@silvie_z když bude dáme vědět... 😉

silvie_z
5. únor 2014

@rozarka65 děkuju, budu se těšit 🙂

jper
5. únor 2014

@daisyr Já si to dycky podložím knihou -velkou a tlustou tak aby tam byl co nejmenší přechod a jen to lehce posouvám. Pak už se to málo kdy hne.

rozarka65
8. únor 2014

Jedno volné místo v quiet book výměně...má někdo zájem?

saaralota
11. únor 2014

@rozarka65 taky bych měla zájem se zapojit do výměny pro děti kolem dvou let 🙂

rozarka65
11. únor 2014

@saaralota Omlouvám se,zapomněla jsem to sem napsat,místo už je obsazené...☹ A stejně to bylo spíš pro starší...

saaralota
11. únor 2014

@rozarka65 já jsem teď spíš myslela, jak tu psala @silvie_z , že kdyby se organizovala nějaká výměna pro děti kolem dvou let, že bych to nerada prošvihla. Já sem jen občas nakouknu a vždycky přijdu pozdě, když se něco organizuje 🙂.

rozarka65
11. únor 2014

@saaralota už jsem zapsala a dám vědět... 😉

saaralota
11. únor 2014

@rozarka65 díky 🙂

silvie_z
14. únor 2014

holky, chtěla jsem se zeptat - mám holky - dvojčata, které se rvou o všechny hračky. myslíte, že bych mohla "dostat" dvě sady, pro každou jednu? nabízím, že udělám dvě aktivity, za každé dítě jednu 🙂

kiki2
26. únor 2014

Holky, dobrý den, jsem tu nová, zatím se rozkoukávám 🙂

zickemartina
2. bře 2014

moc rada se pridam, jsme z prahy

zickemartina
2. bře 2014

@daisyr
vypodlozit knizkama folii kde vstupuje do laminatoru - nam to tak funduje dobre

zickemartina
2. bře 2014

ahoj Vsem jako nove prichozi je tu docela tezke se vyznat organizujete ted nekdo vymenu 2-3 roky ??

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru