Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
4. únor 2013

@petapete to jsou narezane odrezky z lamina

misa_1
4. únor 2013

@jper mohla bych taky poprosit o poslani obrazku? Vypada to vyborne. mail hodim do IP.

Vlastne jsem to chtela navrhnout vsem, ze bysme v ramci ruznych kol mohly tyto tisknutelne aktivity vzajemne poshareovat, co vy na to?

jper
4. únor 2013

@klara.t tak jsem dnes zjistila, že ty obrázky z toho stroje dostanu i do pc, bratr mi to zítra udělá.

Kdo by ještě chtěl ty obrázky, tak pisněte mi IP s mailem a já vám to pošlu.

jper
4. únor 2013

@misa_1 zítra odpol.pošlu 😉

vbrnka
4. únor 2013

jaa mam otazku na prve kolo..ci som nahodou nezaspala..zverejnovala sa uz adresa kam poslat balik? 🙂

helulela
4. únor 2013

@sova33 @helulela @rozarka65 @majatob @carmonka @mrazulkav @xmarg04 @zvirka @misa_1 @klara.t @apollo11 @ameliejulliette ahoj, mám nakreslené šablony na filcové obličeje. Pojala jsem to ve větších rozměrech, polotovar vypadá takhle.

misa_1
4. únor 2013

@sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofelieee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @cabalkova @xuxie @klara.t @misa_1 @ameliejulliette
Jeste dotaz, s temi obrazky se mi to bohuzel nevejde do tech plastovych pytliku z DM, poradite prosim nejakou vetsi verzi?

rozarka65
4. únor 2013

@misa_1 nevím,jak jsou velké v DMku,ale zkusila ses zeptat v papírnictví,tam by měli mít víc velikostí..

pebecka
4. únor 2013

@misa_1 v ikea maji i velke a ja jsem s jejich kvalitou spokojena. a jsou i za maly peniz

xuxie
4. únor 2013

@misa_1 jsem pořídila A4 plasové kapsy barevné s ouškem za 10 korun kus, v Albertu. Tam se to vejde 😉

misa_1
4. únor 2013

@rozarka65 Nezkousela, myslela jsem, ze preferujete nejakou jednotnou osvedcenou verzi. Aby si to pak zas kazda neprendavala hned do neceho jineho, pak by bylo v podstate zbytecne porizovat specilani sacky. Zkusim tedy tu Ikeu, diky @pebecka .

rozarka65
4. únor 2013

@misa_1 ty v papírnictví nejsou speciální...myslela jsem,že jsme se dohodly na těch zipových...nejsem si jistá,ale rozměr 20x30 nebo tak nějak, jen jsem kolem prolítla...100ks/150Kč...

sova33
autor
5. únor 2013

@rozarka65 Tady se dohadovaly nějaké sáčky? Já jsem myslela, že holky psaly, že to chtějí mít jednotně, tak si to stejně budou přendávat. Já bych vzala obyčejné z papírnictví a každá ať si to kdyžtak přendá do nějakých lepších, ne? Ikea jse třeba fajn, ale ne všechny se do ní dostanou.
@misa_1
@xuxie
@pebecka

sova33
autor
5. únor 2013

@vbrnka Ne, nezveřejňovala se adresa. Pošlu během dne všem IP. 🙂

sova33
autor
5. únor 2013

@rozarka65 Teď mě napadá, že ty myslíš ty obyčejné z papírnictví 😀 Tak to se omluvám, jsem nějak mimo 😀

denisa_svatba
5. únor 2013

@helulela Moc hezký, lituju, že nejsem i v prvním kole 😀

rozarka65
5. únor 2013

@sova33 jj,obyčejné zipové z papírnictví.. 😉

sova33
autor
5. únor 2013

@rozarka65 Jo, tak to je dobře, protože já už to v nich mám nandané 😀

jper
5. únor 2013

@misa_1 já mám z dm i velké 2 nebo 3l - mají více velikostí - pokud je zrovna teda měli v prodeji

rozarka65
5. únor 2013

@sova33 😀 Jsi dobrá... 🙂 To P. včera říkal,že bych měla začít něco dělat,když je termín do konce února a že prý to radši nechce vidět a že asi vezme děti a pojede k babičce... 😀 😎

sova33
autor
5. únor 2013

@rozarka65 Já musím, protože manželovi jsem o výměně sice řekla, ale už jsem mu neřekla, že jsou tři 😀 Takže to tu musím postupně tvořit. A hlavně s tím kojencem to sice jde, ale nechci si to nechávat na poslední chvíli, protože člověk nikdy neví ... Zrovna teď jsou u nás na pořadu dne špatné kyčle u malé a rýma a zuby u staršího. Takže třeba včera večer jsem se sotva navečeřela a pak jsem skončila s prckem v ložnici, protože nemohl usnout. A jak to dopadlo, je úplně jasné. Usnula jsem dřív než on.

sova33
autor
5. únor 2013

@jper V naší DM teď zrovna mají jenom ty malé (1l). Ale snad to časem doplní 😉

rozarka65
5. únor 2013

@sova33 to máš pravdu...
Tý jo,tak ať je dětem brzo dobře... 😉

sova33
autor
5. únor 2013

@rozarka65 Ono jsou to vlastně všechno "prkotiny" (teda s těma kyčlema v to pevně doufám), ale znáš to - stokrát nic umořilo vola. Já jsem kvůli těm kyčlím začala teď s malou látkovat, takže mám pocit, že u nás teď jede pořád pračka a vrší se hory prádla. Ale co už, hlavně zdraví.

rozarka65
5. únor 2013

@sova33 s tím prádlem to znám...ještě že je Eli už téměř bez plen... 😀 Ale já nežehlím,tak to šlo... 😉 😎 A neboj,určitě to bude dobré... 😉

sova33
autor
5. únor 2013

@rozarka65 No, já jsem s tím žehlením taky slevila.Zehlím jen pro malou a sem tam manželovi něco do práce, ale já začínám bát líná i na skládání a uklízení do skříní 😀

rozarka65
5. únor 2013

@sova33 to mi něco připomíná... 😀 😀 Ale bacha při každodenním praní se to rychle kupí a pak je z toho občas depka,když je prádlo kam se podíváš.... 😀 😝
Ale jsi dobrá,to já když se Eli narodila,tak jsem byla pěkně mimo..
A vše dělám na poslední chvíli...třeba na dnešní výtvarku ještě nemám přípravu,resp. nejsem rozhodnutá co budeme dělat... 😎

pebecka
5. únor 2013

tak zjistuju, ze vsechno uz mam pripravene a nejvetsi zadrhel je pro me nakonec barevny tisk. nevite holky Prazandy o nejakem levnem tisku v Praze?

pebecka
5. únor 2013

nechci prudit, ale jak to tak mam skoro hotove, chytaji me roupy na dalsi vymenu. uz mam asi i vymyslene co 😀

zvirka
5. únor 2013

@helulela Ahoj, super, už se těšíme.

U nás pořád malý chodí a "maminko, budeme vyrábět ty hračky pro děti" 😀 A já pořád musím říkat, že ještě nemám všechno koupené a že nám tatínek musí pomoct na počítači, tak Mireček prohlásil, že "na počitaču udělá Mireček" a už se hnal pro filce do skříně, že máme vyřešeno a můžeme jít na to 😀

Zkoušela jste ješě některá ty suché zipy samolepící? Tchýně švadlena mě od toho zrazuje, že to nebude držet, budu mít jedna strana filc, jedna papír.

A ty sáčky už jsou teda rozhodnuté? Obyč zipové z papírnictví?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru