Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

pebecka
11. bře 2013

@rozarka65 tak udelej ty motyli super 🙂, pisu ti to
ja bych pro starsi klidne hlasovala pro to skladani pismen

petapete
11. bře 2013

@rozarka65 mě se líbí taky ti motýli 😵. A pak to skládání, asi celkem jedno, jestli ptáčků (ti se mi víc líbí🙂), nebo písmen (to vidím jako praktičtější k výuce písmenek🙂)

pebecka
11. bře 2013

@xmarg04 zapsano 🙂

rozarka65
11. bře 2013

Jéé,teď jsem objevila hezké kostky...se mi je nepodařilo vyrobit a řekla bych,že to, co jsem poslala, není moc použitelné...ach jo...☹
http://eshop.imlok.net/eshop/14-potistena-hraci...
http://eshop.imlok.net/eshop/4-barevna-hraci-ko...

rozarka65
11. bře 2013

@petapete no hledám dvě aktivity do sk. 3-6...takže můžu udělat obojí... 😉

pebecka
11. bře 2013

@rozarka65 uz nevim kdo to sem daval (mozna i ty 😉 )

rozarka65
11. bře 2013

@pebecka podobně to dostane ten,co je ve 3. kole sk.3-6, dodělávala jsem to k těm homonymům...ale kreslila jsem,tak to není úplně přesné.... 😀

jajulin
11. bře 2013

Holky, vy teda jedete 🙂. Já se dalšího kola nezúčastním, asi bych to nestíhala. Aktivit teď budeme mít dost.
Ještě jsem se chtěla zeptat @pebecka a @petapete - o pár stránek dál tu byla fotka s pizzou a kartičkami. Dotyčná slíbila předlohu na kartičky poslat, napsala jsem jí IP, ale zatím nic. Vám to poslala?

pebecka
11. bře 2013

@jajulin napis mail a preposlu ti to

sova33
autor
11. bře 2013

@rozarka65 Jo, ty kostky znám. Objednávala jsem tam ty s ročním obdobím.

jajulin
11. bře 2013

@pebecka jééé, díky, píšu IP 🙂

rozarka65
11. bře 2013

tohle je ještě nedovybarvená verze... 😀

rozarka65
11. bře 2013

@sova33 škoda,že nehodila odkaz....taky bych je objednala...tak se předem všem zúčastněným omlouvám.... 😒

sova33
autor
11. bře 2013

@petapete Mně je to jedno, jen jsem to upřesňovala, protože je to úplně to samé. Je mi jasné, že opakovat se aktivity budou, ale zase by to nemuselo být úplně stejné 😅

sova33
autor
11. bře 2013

@rozarka65 Myslím si, že ty tvoje bohatě stačí. 😉 Já bych ale roční období nenakreslila ani omylem 😝

rozarka65
11. bře 2013

@sova33 no neviděla jsi ty k ptáčkům a lvíčkovi...kostku jsem přetřela bílou a pak tam udělala barevné šmouhy,vypadá to otřesně... právě jak mne nic nenapadala a pak jak už mne tlačil čas,tak z nouze....😒
Ale už to mám uložené,tak příště.. 😉

petapete
11. bře 2013

@jajulin jj, já ty předlohy mám🙂.

@rozarka65 měla jsem tu kamarádku, tak jsem balík ještě nerozbalila, čekám až usne aspoň Filip, ale myslím, že se zbytečně podceňuješ, určitě to máš krásný😉

rozarka65
11. bře 2013

@petapete bohužel ne...když tak mne uškrtíte,no....a odpustíte,když slíbím,že se polepším... 😀 😉 😎

rozarka65
11. bře 2013

Jo a hlavně tentokrát začnu snad včas a ne 14 dní před koncem termínu... 😀 😉 😎
@petapete

petapete
11. bře 2013

@rozarka65 btw a jak je to teda s termíny 4. a 5. kola? Budou do konce dubna, jak se řešilo nebo je nějaká změna?🙂

rozarka65
11. bře 2013

@petapete já doufám,že to platí...že do konce dubna... 😀 Už jen kvůli penízkům...tenhle měsíc mám objednané dvě židličky...

rozarka65
11. bře 2013

Jo a holky,nevadí vám,že jsem skoro všechno,až na jednu věc vybarvovala...taky kvůli ušetření...?

jper
11. bře 2013

@rozarka65 proč hledáš dvě aktivity 3-6, ty ještě počítáš s 6.kolem 😀 😀 😀 Ta chytrá opice vypadá skvěle 🙂

Holky ztrácím se - jdu prohlídnout album, pač už nevím co je schváleno, kdo ještě chce něco schválit 😲 😀

rozarka65
11. bře 2013

@jper nn,zatím mám odsouhlaseno ty stromy s tebou ve 4. kole a pak motýli v 5 kole..to je skupina 1-3...takže ještě dvě aktivity pro skupinu 3-6...🙂

jper
11. bře 2013

@rozarka65 ne ne - stromy jsou skupina 3-6 😀 a motýy máš 4.kolo 1-3. takže ti chybí 5. kolo obě kategorie

rozarka65
11. bře 2013

@jper aha,já myslela 1-3... 😀 😉

rozarka65
11. bře 2013

@jper @petapete @zaffka @sova33 @jagado @pebecka @klara.t
tak holky, hlasujte... skládání písmen a nebo ptáček??
A ptáček by byl asi pro kategorii 1-3 těžký,že..leda že bych kromě malých předloh udělala i větší,kde by mohly přikládat...

klara.t
11. bře 2013

@rozarka65 dej motýli do pátého kola prosím, já bych je chtěla, když už jsem je navrhla 🙂

já asi místo labyrintu udělám to ovoce, jak se přiřazujecelé ovoce k půlce? co vy na to?

rozarka65
11. bře 2013

@klara.t to ovoce se mi moc líbí...jde to použít jako pexeso.... 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru