Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

vegal
27. led 2013

@rozarka65 spíš bych se divila,kdybys v tom zmatek neměla...z tolika aktivit by mi asi hráblo 🙂

rozarka65
27. led 2013

@vegal 😀 😀

vegal
27. led 2013

@sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofelieee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @xuxie @klara.t @misa_1 @ameliejulliette
Prosím vás,poradíte mi,která aktivita v 1.kole kategorie 1-3 roky chybí nebo jakou byste uvítaly? Možná budu vytvářet místo @cabalkova , a už se tu v tom nějak ztrácím a nemůžu nic pěkného najít,tak kdyby jste měly nápad,budu vám vděčná 🙂

sova33
autor
27. led 2013

@vegal No, jelikož se @cabalkova už neozvala ani mně a aktivitu žádnou nenahlásila, rovnou bych tě napsala do prvního kola, co ty na to? Už tě napadla nějaká aktivita?

vegal
27. led 2013

@sova33 právě hledám,ale přijde mi,že všechno už tu bylo ☹

rozarka65
27. led 2013

@vegal tak udělej tu pizzu s kartičkami (str.58)

sova33
autor
27. led 2013

@vegal A co něco takového? Sice je v prvním kole tuším hmatové pexeso, ale tohle by bylo na hrubou motoriku a smyslovou výchovu.

rozarka65
27. led 2013

@sova33 .................. kostka - zvířátka
@rozarka65 .............. kolíčkový ptáček, krokodýl (lev) ??
@petapete ................ semafor
@denisa_svatba ............ posloupnost, pohádka o třech prasátkách
@pebecka.....................destičky na přiřazování dle barvy a tvaru (smyslová výchova)
@leia1 ..........................hmatové pexeso
@ilonne ........................filcový domeček
@estrellita ....................obrázky přiřazování, př. bota-tkanička
@zaffka
@daisyr ........................filcové pexeso
@jagado .......................logická řada
@imzadi ........................navlékání těstovin

Holky, na toho kolíčkového ptáčka...velké kolíčky...nebo dva velké,dva malé...a dvě kostky (barvy a počet)??

vbrnka
27. led 2013

@sova33 ja ten blog proste milujem :D

rozarka65
27. led 2013

Dítko konečně usnulo,tak jdu taky,včera jsem šla ve čtyři...dobrou...🙂

vbrnka
27. led 2013

@rozarka65 ja sa len chcem tak btw ci uz mate u vas plno 🙂

rozarka65
27. led 2013

@vbrnka ahoj,už máme bohužel plno...ale myslím,že když tak 14 dní počkáš,že se oklepeme a pofrčí další kolo.... 😀 😉

dagmarkaaa
27. led 2013

@sova33
@sova33 odkud mas prosim ty placky na skakani? to by me zajimalo moje deti by to urcite ocenily

sova33
autor
27. led 2013

@rozarka65 No, já mám do konce února co dělat 😝 😀 , pak se možná oklepu 😀

vbrnka
27. led 2013

@rozarka65 hm skoda..som sa neskoro spamatala na dalsie kolo :(

rozarka65
27. led 2013

@sova33 no neboj,já ještě pořádně nezačala...času doooost.... 😀 😎

sova33
autor
27. led 2013

@dagmarkaaa Ta druhá fotka má vpravo dole adresu, ale je to na principu hmatového pexesa. Kartonové placky rozměrů vhodných na dětskou nohu a na nich různé materiály (bublinková folie, provázek, filc, alobal, krepák apod.) Odkaz na druhou fotku zkusím najít.

rozarka65
27. led 2013

@vbrnka tak se zatím inspiruj a přemýšlej,co bys mohla vyrábět... 😉

sova33
autor
27. led 2013

A ještě se mi docela líbí toto (ale to je k tomu, aby si to každá vyrobila sama doma 🙂 http://www.icanteachmychild.com/2010/07/make-it...

rozarka65
27. led 2013

@sova33 jéé,další hezké stránky...🙂

vbrnka
27. led 2013

@rozarka65 njn ja si nieco vymyslim dovtedy 🙂) ak by niekto vypadol alebo sa zacalo nove kolo myslite na mna 🙂 sem tam nakuknem ale ak je novych 10 stran som stratena :D

rozarka65
27. led 2013

@sova33 to už jsem taky zahlédla...🙂

rozarka65
27. led 2013

@vbrnka píšeme si tě,máš tu rezervované místo...🙂

majatob
27. led 2013

ahoj holky, omlouvam se, ze pisu az ted, nejak ted vubec nestiham :-/ jeste porad premyslim nad aktivitou pro 1. kolo... libilo by se vam neco takoveho? nedela to uz nekdo?
nebo pak me napadla spis takova oddychovka pro deti, ze bych udelala postavicky k nejake pohadce, viz foto https://www.modrykonik.cz/fotoblog/majatob/albu...

sova33
autor
27. led 2013

Tohle mi přijde jako obdoba těch "pokladů v rýži" 😉 Ale na cesty nebo k doktorovi apod. se mi to taky zdá fajn http://pinterest.com/pin/235031674274915558/

sova33
autor
27. led 2013

@majatob To je fajn, ta souhvězdí. Dávala jsem ti sem podobnou fotku včera nebo předevčírem. 🙂 😉 str.56

pebecka
27. led 2013

tak vas doufam rano prekvapim 🙂 a vkladam vzorek štítků. akorát přemýšlím o tom, že bych je podlepila magnetickou páskou, protože ty dvě lamina po sobě dost kloužou. když se to dá na plech nebo jiný magnetický povrch, tak by to mělo být lépe fixované. ještě k tomu rozepíšu různé úrovně skládání a je hotovo 🙂

pebecka
27. led 2013

tak odzkouseno s magnetem a je to o moc lepsi 🙂, takze musim dokoupit pasku, mam ji tu pro vsechny malo....

petapete
28. led 2013

@pebecka super 😵. A s magnetickým podlepem to bude naprosto dokonalý, to teď Fíka moc baví 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru