Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
21. srp 2013

@hest Ahojky,kdyby se uvolnilo místo, dám vědět... 😉
@xmarg04 teď jsem psala wiwiane a zaffce,tak uvidíme...

klara.t
7. zář 2013

Kdyby někdo chtěl do další výměny 🙂 https://www.facebook.com/groups/1407817939435172/

rozarka65
7. zář 2013

@klara.t To je moc hezký nápad s tím adventním kalendářem pytlíkových aktivit.. 😉

klara.t
8. zář 2013

@rozarka65 už jsem se přihlásila 🙂 je to jen jedna aktivita, to stihnu .-) navrhnu něco, co jsem dělala sem, v tom už mám praxi, také jsou tam jiné maminky, co to nemají. Jen to bude 24x 😖

rozarka65
8. zář 2013

@klara.t To já použiji z naší výměny.. 😉

klara.t
8. zář 2013

@rozarka65 co použiješ? nechápu!

rozarka65
8. zář 2013

@klara.t co nechápeš? Udělám adventní kalendář z pytlíčků z naší výměny.... 😉

klara.t
8. zář 2013

ahá 🙂 @rozarka65

ameliejulliette
8. zář 2013

@xmarg04 😀 Ty jsi se do toho nějak ponořila! 😀 My děláme teď výměnu v termínové skupině, šiju hmatové labyrinty 😉 Nějaké tipy? 😀

janceh
11. zář 2013

Ahoj holky, nevite, jestli ted bude nekde probihat nejaka vymena se zamerenim na vek kolem 2 let? Moc dekuji, 🙂

rozarka65
11. zář 2013

@janceh Ahojky, výměny,které tu probíhají jsou rozdělené na dvě věkové skupiny 1-3 a 3-6

rozarka65
11. zář 2013

@ameliejulliette v jaké termínové skupině? Hoď nějaké nápady...🙂

ameliejulliette
12. zář 2013

@rozarka65 Ve skupině se stejným termínem porodu (jako jsem měla u druhého dítěte), z nápadů pro Tebe nic nového 😉

rozarka65
12. zář 2013

@ameliejulliette aha.. 😉

janceh
13. zář 2013

Ahojky, a bude tedy ted nejaka vymena probihat, popr. jak se o ni mohu dozvedet? 🙂 (mam 19.mes syna)

pebecka
13. zář 2013

@janceh ted s terminem do konce rijna probihaji dve kola pro tuhle kategorii 1-3 roky, jestli je ještě nejake volne místo ale vi @rozarka65

lucie255
14. zář 2013

Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá nějaké pytlíkové aktivity které nepotřebuje, děti si už snima nehrají....ráda bych je odkoupila. kategorii 1-3 roky. Já nejsem moc kreativní a stašně se mi to líbí a našemu malému určitě taky. Děkuji

rozarka65
15. zář 2013

@janceh Píšu tě mezi náhradníky a dám ti včas vědět... 😉

janceh
17. zář 2013

@rozarka65 dekuji a tesim se. Kdyby jsi mela nahodou tip, kde probihaji vymeny pro vekovou kategorii kolem dvou let, moc ho uvitam 🙂 nejak se tady v tom nevyznam a nemuze nikde nic najit 😖

rozarka65
17. zář 2013

@janceh no na MK otevřeně asi jen naše skupinka...věřím,že 7. kolem to určitě nekončí... 😀 Pak se můžeš zkusit zeptat na slov. MK,tak asi teď jedna skončila...
https://www.modrykonik.sk/forum/sporty-hobby-a-...
Potom výměny probíhají na http://rustspolecne.cz/
A @klara.t tu dávala odkaz na výměnu na FB,to moc neporadím,protože s ním nekamarádím... 😀
Jinak já teď budu nabízet dvě místa,ale to je věk. skupina 3-6 let...teda jestli jsem zas něco nepopletla, mám v tom už slušný zmatek... 😀 😝

janceh
17. zář 2013

jasny, moc dekuji. Muzu se kazdopadne zucastnit i te 3-6, to se neztrati 🙂

janceh
23. zář 2013

@sova33 ahoj, moc rada bych se prihlasila do skupinky 1-3 roky, ucastnim se i vymeny 3-6 let, mam ale doma 20mesicniho prcka, tak by se nam hodilo neco aktualniho 🙂 je mozne me jeste pribrat? 🙂

janceh
23. zář 2013

@sova33 promin, ted tu koukam na datum a koukam, ze jsem to uplne prehledla a konverzace je stara :( no nic, jen bych chtela poprosit, kdyby jsi nahodou vedela o nejake vymeny pro mensi, jestli by jsi mi mohla dat tip 🙂 moc moc dekuji, J.

janceh
23. zář 2013

@rozarka65 ahojky, na FB jsem se dozvedela, ze by se mela ted poradat vymena pro 3-6 let, je to mozny? 🙂

pebecka
24. zář 2013

@janceh ahoj, ono se jedna o ty vymeny o kterych ti psala @rozarka65. Koukam o radky vys, zes chtela napsat, ale asi to pred odjezdem prehledla. Tak ti tam misto zarezervuju a rozarka te prida do soukrome diskuze az se vrati. Kdyztak zatim vymysli, co bys chtela vyrabet. Do soukr posty ti zatim poslu odkaz na album, co budeme vyrabet my ostatni

maru5m
24. zář 2013

ahojky jsem na tom podobne jako janceh 🙂

janceh
25. zář 2013

@pebecka ok, super, a je to 1-3 nebo 3-6? 🙂

hanajaneckova
25. zář 2013

@rozarka65 ahojky, bylo by volno ještě ve skupině 1-3 let? díky za info, Hanka

pebecka
25. zář 2013

@janceh 3-6

pebecka
26. zář 2013

@hanajaneckova ahoj, bohuzel tam je plno a podle vseho i v te starsi

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru