Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
15. led 2013

@petapete ani mi to neukazuj... 😀 🙂

rozarka65
15. led 2013

@petapete já si to posílám na mail... 😀
@majatob jj,máš to krásné.. 🙂 😵 Právě když někdo dával odkaz na tebe,tak jsem si tě dávala do oblíbených.. 🙂 😵

petapete
15. led 2013

@rozarka65 na mail si to posílám, když koukám na iPadu, tam se mi to blbě "ovládá"🙂. Na notebooku jednotlivý obrázky ukládám do svýho archivu (pak samozřejmě můžu marně pátrat po zdroji😀) a ty blogy, na který se dostanu z Pinterestu a jsou celkově zajímavý třeba k těm dětem..., tak si hodím do toho mýho blogu, že tam pak v liště se na ně jednoduše dostanu (i teda moji návštěvníci🙂)

petapete
15. led 2013

tyhle stránky jsou asi nejbrutálnější: http://www.imagineourlife.com/, ty stránky jsou naprosto luxusní 😵

xmarg04
15. led 2013

@petapete souhlasim, taky jsem se tam zasekla nadlouho... 😕 😀

si
15. led 2013

holky, jsem ráda, že jsem vám inspirací. bohužel se nepřidám, neboť jsem začala chodit do práce... ☹ Takže jsem ráda, že něco občas vyrobím Tomíkovi, ale na hromadnou akci nemám. Nevím, jestli tu někdo řešil, ale teď u nás jedou tiskátka z moosegummi nalepené na dřívkách. 😉
Přeji ať se vám daří.

rozarka65
15. led 2013

@si Koukala jsem...vypadá to moc pěkně...u nás jsou razítka taky dobrou zábavou...a ty to máš vymyšleno hezky,že se z toho udělá výtvor...🙂

sova33
autor
15. led 2013

@si Ještě se to tu neřešilo, ale já jsem to včera viděla u tebe v albu a už jsem koukala, jak sehnat moosegumu 😅 JInak smekám před tvými nápad a vším, co d Tomíkem děláš 🙂 Už jsem se u tebe v albu několikrát inspirovala.

si
15. led 2013

@rozarka65 díky. U nás musí vše přes auta, cesty... 😀

si
15. led 2013

@sova33 to jsem ráda. Ale teď už to bude horší. Ale tvořit musím, prostě se musím odreagovat. 🙂

rozarka65
15. led 2013

@si je to úžasné...🙂 😵

pebecka
15. led 2013

@petapete @veverusa @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa ahojte, ja bych se tedy taky pridala do obou skupin. pro starsi bych asi zkusila ten tangram, ktery se v 1.kole neujal. pripadne me jeste napadlo prirazovani podlozek ruznych velikosti k sablonam (zkusim jeste dohledat obrazek pro lepsi predstavu). pro mladsi se musim zamyslet 🙂. kdyz to beru podle meho prcka, tak ho zatim nic nezajima :D. klidne poradte, jen vuuuuuuuubec neumim sit, jehle se vyhybam jako cert krizi ;)

pebecka
15. led 2013

toto...

klara.t
15. led 2013

co je to?

pebecka
15. led 2013

@klara.t misto monte-valecku jsou pouzity obycejne kovove podlozky a pokladaji se na predkreslene vzory

sova33
autor
15. led 2013

@pebecka
@pebecka Jo, to je dobré 🙂 A pro ty menší - co třeba něco s přiřazováním předmětů a stínů (pexeso, loto nebo tak něco).

sova33
autor
15. led 2013

A ještě se mi líbí toto - na trénink šroubování a potom se to dá použít i na procvičování barev apod. https://www.modrykonik.sk/fotoblog/myska2233/al...

pebecka
15. led 2013

@sova33 ted jsem vygooglila tohle:

ale stiny muzu udelat taky, mam neco postahovane

sova33
autor
15. led 2013

@pebecka To byl jen nápad, chystám se to pro prcka udělat (teda já se chystám udělat asi milion věcí 😀 )

wiwiane
15. led 2013

@dagmarkaaa jj ale budu zastřešovat jen tu 1-3, tu starší si vem ty, když se ji nezúčastním, tak nebudu mít takový přehled 😉

pebecka
15. led 2013

@petapete @veverusa @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa tak ja dam hlasovat: chcete radeji stinove obrazky nebo ty barevne chlupate zizaly (viz obr. vyse)? A pro velke tedy pripravim ten tangram?

wiwiane
15. led 2013

dorazila jsem z kina tak vas jdu dočíst a dát do alba kdo co bude dělat 😉

pebecka
15. led 2013

@sova33 ted jsem si teprve vsimla toho prispevku s vickama 😀 . to by se mi taky moc libilo, ale nekupujeme balene vody a uz vubec ne ruzne druhy s ruznymi barvami vicek 😢 . takze takhle rychle bych se toho materialu pro tolik lidi nedobrala... ale napad fakt zajimavy

sova33
autor
15. led 2013

@pebecka To my vody kupujeme, ale nějak nemůžu přijít na to, jak to udělat 😅

wiwiane
15. led 2013

@dagmarkaaa mě se ty knofličky libí pro 1-3

wiwiane
15. led 2013

@veverusa já myslela že ty rybky jsou pro 1-3 ?

rozarka65
15. led 2013

Jéé,vy jste ještě tady..prosííím poraďte mi,co mám teda udělat,aby se to líbilo i vám...

wiwiane
15. led 2013

@xmarg04 hodila jsem to do alba ale nevím přesně jak co zamýšlíš pro kategorii 1-3, to budou navlečené korálky na stužkách ? na počítání ? přišité na látce

wiwiane
15. led 2013

@rozarka65 ahojky, doháním den :o) co toto pro 1-3
http://www.montessori-beskydy.cz/pomuckove_knih...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru