Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
16. led 2013

tak se nám to pěkně plní,kdo si vezme na starost 3.kolo...:-D 🙂

sova33
autor
16. led 2013

@rozarka65 @xmarg04 Tak do třetíhoteď už fakt nejdu 😀 Už takhle se mi protáčí panenky, když tu vidím, co jsem si naplánovala (začíná to tu vypadat jako v manufaktuře (v jedné části pokoje, zbytek začíná připomínat výbuch atomovky 😀) Ale až tohle v únoru skončí, nebudu se bránit pokračování 😉

rozarka65
16. led 2013

@xmarg04 tak jsem se spletla, zmatek bude pokračovat.. 😀 😀 No mám dost humoru, na to že mi dítě ještě nespí, je tu hrozný binec...zítra jsem nepůjdu...teda jestli to vydržím... 😀 🙂 😎

rozarka65
16. led 2013

@sova33 jj,atomovka,ale u nás po celém bytě... 😀 😀

rozarka65
16. led 2013

@zaffka
@jajulin
@daisyr
@jper Organizaci 3. kola si beru na starost já,ale domlouvání skupiny a aktivity přes IP,jinak se tu už nevyznáme...😀 😉 😎

xmarg04
16. led 2013

@rozarka65 @sova33 Tady je to zatim v pohode, jsem ve fazi zalibneho prohlizeni nahromadenyho matrose...😀 Az do toho dloubnu, bude hur... 😝 😝 Ale do tretiho zatim fakt nejdu, nicmene az to vsechno zmakneme, mohly bychom pokracovat... 😵

rozarka65
16. led 2013

@xmarg04 😀 🙂 😵

xmarg04
16. led 2013

@jper Doufam, ze to neberes nejak zle, ale ono uz koukam zacina dalsi kolo... 😉

daisyr
16. led 2013

@rozarka65 nojo, je to tu už pěkně rozjeté a navíc já ani nestíhám dočítat 😒

rozarka65
16. led 2013

@daisyr projeď odkazy... 😉

pebecka
16. led 2013

ja klidne zvladnu i dalsi kolo ;), v prvnim nejsem, uz bych asi mela i typy pro obe kategorie 😀, co tu porad vnucujeme... 😉

sova33
autor
16. led 2013

@rozarka65 Jenom tě poprosím, můžeš mi prosím dodat nějaké fotky do alb pro první kolo? Abychom už měly komplet aktivity a já na to nemusela myslet. Díky.

daisyr
16. led 2013

@rozarka65 jj, pár odkazů jsem zkoukla, hlavně ty 😀... jen právě mě spíše zajímá, co ostatní už vše vyrábějí (něco jsem zahlédla v albu u @sova33 ), abychom se neopakovali a mohla bych vymýšlet něco nového, jinám šiji, takže není problém něco v tomto stylu např...

sova33
autor
16. led 2013

@rozarka65 Ach jo, aby do toho husa kopla, už mě to začíná zase lákat 😀 Že já jsem ten počítač včas nevypla.

rozarka65
16. led 2013

@sova33 promiň, žádné reálné nemám,tak tam dej třeba toto a zpracování bude překvapení... 😀 😉
sk. 1-3 hra pavouček - tvary,popř. starší počítání
sk 3-6 pexetrio abeceda -malé a velké písmeno a obrázek

rozarka65
16. led 2013

@sova33 tý jo, to jsou asi moc velké obrázky...☹

rozarka65
16. led 2013

@sova33 😀 😀 😎

sova33
autor
16. led 2013

@rozarka65 Díky, já jsem se pokoušela toho pavoučka stáhnout z jedné stránky a tam mi to nešlo, tak jsem to vzdala 😅

rozarka65
16. led 2013

@sova33 jo a chcete obrázky z netu nebo mám něco nakreslit? Já teda kreslit moc neumím, jen překreslovat... 😀

sova33
autor
16. led 2013

@rozarka65 Moc se nesměj. Udělala jsem kompromis, když se mi s tím podaří do zítřka trochu hnout, jdu do toho potřetí s vámi. Tak mi prosím rezervuj místo a napíšu ti během zítřka, jo? Jako stálá zákaznice bych možná mohla mít ta zadní vrátka, co myslíš? 😅 😀 😎

majatob
16. led 2013

holky, nechate to na me? 😀 nemuzu se rozhodnout jestli lidsky telo nebo slunecni soustavu, tak objednam filc a budete mit prekvapko, jo? 😀

sova33
autor
16. led 2013

@rozarka65 Ne, jde mi jen o to, aby tam prostě něco bylo, aby se k tomu dal kdyžtak dodat popis nebo komentáře.

sova33
autor
16. led 2013

@majatob Nechám to na tobě 🙂

rozarka65
16. led 2013

@sova33 rezervuji,neboj.. 😉 Ale říkala jsem si,že už bych měla začít něco dělat.. 😀 😀
@majatob obojí je moc krásné...překvápko klidně...🙂 😵

rozarka65
16. led 2013

@sova33 zkouším zmenšit,za chvilku zkusím hodit sem.. 😉

rozarka65
16. led 2013
sova33
autor
16. led 2013

@rozarka65 Já už jsem to zvládla jinak 🙂

rozarka65
16. led 2013

@sova33 vidím...hned dopíšu... 😉

veverusa
16. led 2013

@majatob Překvápko chci 😀 Bude prima, těšit se na balík s pytlíkama. Už se vidím, jak hned všechny otevřu a budu hledat ten od tebe.

veverusa
16. led 2013

Jdu spát. Dobrou noc. Zítra zkusím sehnat materiál. Podle předpovědi počasí nám tu teda bude hodně sněžit, tak snad nezapadneme 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru