Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

xmarg04
20. led 2013

@pebecka Ta tady to je, ale ber to s rezervou - neni to prisity a tudiz tam nejsou jeste nektery veci vysity - napisy na domech, okynka, cary na silnice, atd...😉 Ty prvni dve strany zleva budou jako v knize (tj. krouzky uprostred a ta posledni strana se tam bude zaklapet zpatky - tam by mely byt jeste garaze a v tom auticka. Sakra, mam fakt co delat, mela bych pohnout... 😀 😀 😀

xmarg04
20. led 2013

Mmch, holky, ma se zverejnovat, jak budou vyrobky vypadat?

pebecka
20. led 2013

@xmarg04 tyyyjo to je dost dobry 🙂

rozarka65
20. led 2013

@xmarg04 týjo,to je úžasný...🙂 😵

jper
20. led 2013

@xmarg04 tohle je super - něco podobného jsme s dcerou malovaly dva týdny zpátky na trénování písmena R - viděla jsem to v logopedii a do týdne slečna začla říkat R i kam nepatří 😀

xmarg04
20. led 2013

@pebecka
@rozarka65 Diky holky, jen je na tom jeste prace jak na kostele... 😅 😅 😅
@jper Ehm...asi jsem uplne mimo, ale R jako silnice?Mestecko?Auto? 😅 😀

rozarka65
20. led 2013

@jper jak se Ti to povedlo?Myslím,že bych s A. taky měla začít procvičovat R...

imzadi
20. led 2013

@xmarg04 neskutecne!! Jsi dobra..a ty pytliky z dvojmatek jsem myslela tyhle pytliky 😀 😀 😀

jper
20. led 2013

@xmarg04 @rozarka65 to se veme autíčko a dítě jak jede s tím autem, musí dělat TDN, nebo TD nebo TDÁ - postupně se to střídá a říká kam jede, co tam bude dělat. Moc ji to bavilo a pak i během dne chodila a furt si opakovala TD, TD 🙂 Není to na slova na R - ale na trénování jazyka a díky tomu přišla na to - jak se vysloví R. Jo a to ještě musím dodat, že rok a půl nebyla schopná se naučit říkat L. Až ted s tím R ji naskočilo konečně všechno po skoro 2 letech docházky do logopedie.

rozarka65
20. led 2013

@jper díky za tip,vyzkouším...🙂

jper
20. led 2013

@xmarg04 chtěla bych být s tebou v prvním kole 😀 máš to úžasné a té práce na tom. Jsi fakt dobrá

xmarg04
20. led 2013

@jper Aha, to je dobry, to jsem nevedela... Jen doufam, ze to nebudu potrebovat, manzel, tchan i svagr rackuji jak prase, tak mam fakt strach, at to ten nas napodobovac neokouka... 🙄 😅

@imzadi Neskutecne prastena. To pradlo, co se mi tyci v koupelne, se asi samo nevyzehli, a ja misto toho drepim u stolu a striham.. 😀 😀 😀

xmarg04
20. led 2013

@jper Pockej, to neni do vymeny...😉 To bych musela mit termin tak v prosinci...😀

jper
20. led 2013

@xmarg04 manžel taky ráčkuje a dítko dobré - uvidíme jak další 😉

jper
20. led 2013

@xmarg04 No jsem si říkala, že to příjde na majlant dělat to 12x 😀 😀 😀 😀

petapete
20. led 2013

@xmarg04 město je luxusní 😵. Já dnes nastříhala skoro sto čas 18cm kol z dek, zítra slepím vždy dvě k sobě a pak budu dělit 😀. Já jsem pro, aby se zveřejňovalo klidně🙂

xmarg04
20. led 2013

@jper Coz o to, o prachy by ani neslo, to zas tolik neni, ale je to piplacka a trva to, to bych fakt za mesic nedala... 😀 (obzvlast pote, co jsem se jako spravny hamoun prihlasila do obou kategorii ve dvou kolech... 😝 )

petapete
21. led 2013

@xmarg04 ještě na tebe mám dotaz s těma průchodkama - jak se to používá? Čím uděláš ty díry a jak se pak tam dají ty průchodky?

vegal
21. led 2013

@rozarka65 jen jsem se chtela zeptat,jestli neni nahodou volne misto ve skupine 1-3 roky.
@xmarg04 to jsem rada,ze to okusovani neni jen u nas

rozarka65
21. led 2013

@vegal ahojky,bohužel...místo je jen ve skupině 3-6

cabalkova
21. led 2013

@vegal Ja jsem ve skupiny 1-3 nroky, ale nejak se to na me nahrnulo a asi tu vyrobu nebudu stihat, tak jestli chces, prepustim ti svoje misto. 🙂

vegal
21. led 2013

@cabalkova a copak jsi mela delat?Pokud bys opravdu nemohla,udelala bych neco ja,prckovi je 20 mesicu,tak budu rada 🙂

rozarka65
21. led 2013

@cabalkova
@vegal Holky,domluvte se prosím se @sova33 ...děkuji...🙂

vegal
21. led 2013

@rozarka65 omlouvam se,mela jsem za to ze to tu vedes ty 🙂 az se domluvime napisu zakladatelce 🙂
Dekuju a nezlob se 🙂

rozarka65
21. led 2013

@vegal proč se omlouváš..psala jsi správně...já mám na starost 3. kolo...a tam už místo není....a místo si měníš s maminkou,která je v 1.kole výměny...🙂

vegal
21. led 2013

@rozarka65 tak to jo 🙂 Co jsem na materske,jsem nejak vic zmatena a vytraci se mi IQ ,tak hledam cinnosti u kterych zapojim mozek 🙂

rozarka65
21. led 2013

@vegal jj,já jsem doma daleko déle než ty a občas mám pocit,že se doma zblázním...😀 😉

jper
21. led 2013

@vegal já jsem doma již 6 let a radši ani nemluvit jak jsem na tom. I gramatika mi dělá děsný problém.

xmarg04
21. led 2013

@petapete Diry delam klestema (mam crop-a-dile, ale v podstate to jsou jakoby cvakaci nadrazacky kleste) a pak nasadis pruchodku - jsou tam na o taky takovy jakoby klesticky... kuk treba tady...

http://www.stoklasa.cz/pruchodka-vnitrni-7mm-s-...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru