Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

xmarg04
21. led 2013

@petapete @veverusa @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa @rozarka65 @pebecka @denisa_svatba @janakkk @jagado @jper

Holky, posledni sance rict, jestli nemam zmenit aktivitu - prototyp hotov zde...

dagmarkaaa
21. led 2013

@xmarg04 nic nemen je to bomba!!!!
Ja musim taky delat prototypy tenhle tyden to dam a taky sem hodim😉

veverusa
21. led 2013

@xmarg04 Je to perfektní.
Taky bych už tvořila, ale Matěj je marod, tak nemůžu nikam do obchodu. Jen se mi podařilo rychle zajít do Lidlu pro barevné papíry a folie do laminovačky. 😀

helulela
21. led 2013

@xmarg04 zírám tu na tvoje výtvory 😵
Jak jsi psala o průchodkách, nedávno jsem to řešila kvůli knížce. Na dírky s průchodkami potřebuju jen tu sadu, jak jsi dávala odkaz, nebo ještě nějaké kleště, kterými ty dírky udělám?

Já mám objednané filcy a pomalu maluju střihy na obličeje.

majatob
21. led 2013

@veverusa sakrys, to je ode dneska ten lidl!!! Ja na to zapomnela a mam nemocnyho loupeznika, tak se tam nedostanu ☹(( doufam, ze je vsechny nevyprodaji nez budu moct vyrazit...

xmarg04
21. led 2013

@helulela No tu diru je tam potreba necim udelat, ale tak nemusi byt pravidelna, to zakryje ta pruchodka, takze proste jen proderavet...

helulela
21. led 2013

@xmarg04 to jsem potřebovala vědět, dík 🙂

helulela
21. led 2013

@majatob já se dostanu do Lidlu až ve čtvrtek, taky jsem zvědavá, co tam zbyde 😒

jper
21. led 2013

@xmarg04 neměň je to suprové. Já nevím, kdy prototyp udělám. Všeci jsme nemocní, tak s tím i počkám, ať na to neplivem bacily 😉

jper
21. led 2013

Holky kde se dá koupit nebo čím spojit ty ručičky na hodinách, aby se otáčely?

rozarka65
21. led 2013

@jper Já mám doma šité hodiny a je tam knoflík...

ameliejulliette
21. led 2013

@xmarg04 Vím, že se mě to netýká 😀 ale moc se mi Tvůj výtvor líbí! 😉 Ty čísla jsou taky z filcu? Piplačka, ne?

Mááám laminovačkuuu! 😵 😵 😵 😀 A zatím se držím, ještě není úplně věechno doma zalaminované 😀

Prosím vás tvořivé duše o tip na výrobu krabičky / použití krabičky z něčeho, pevnější, zavíratelná... ?

klara.t
21. led 2013

tak jsem taky koupila laminovačku, folie a barevné papíry 🙂 měli tam toho dost. Laminovaček pomalu 20ks...

petapete
21. led 2013

@xmarg04 dík za instruktáž k průchodkám 🙂 . Prototyp se mi líbí, nic neměň 😉

@helulela to nevím, jestli ve čtvrtek v Lidlu ještě něco bude, to už bývá nová akce a letákový zboží většinou zas sklizený

Já dnes nakoupila folie a barevný papíry, sadu 3 nůžek a velkou soupravu nití, gum atd...🙂

denisa_svatba
21. led 2013

@xmarg04 Je to hrozně moc hezký 🙂

denisa_svatba
21. led 2013

Jsem "postižená" touto diskuzí. Než vyhodím něco do odpadkového koše, tak přemýšlím, zda by to nešlo ještě nějak zužitkovat 😀

petapete
21. led 2013

@denisa_svatba jsem na tom úplně stejně, M. už je ze mě úplně hotovej😀

majatob
21. led 2013

@denisa_svatba @petapete takovych je nas tu vic 😀

jen tak mimochodem, nenapada vas co se 6 krabickama karticek (v kazde 50ks) asi 3x3cm? 😀

xmarg04
21. led 2013

Holky diky, spustim teda manufakturu...😉

@ameliejulliette Jo, z filcu, piplacka, ale odmitam ty maly potvory strihat podle sablony, takze kazdy pocitadlo bude original... 😀 😀

A ja mam tady laminovacku... 😝 A papiry, folie, fixy, proste super, manzel to dozajista taky oceni... 😎 (aspon jsem mu tam koupila nejaky slusny vino... 😀 😀)

A jeste jsme stihli kadernici, sankovani, vyrobu auta z krabice od zidle, dneska je proste plodnej den... 😀 😀

xmarg04
21. led 2013

@majatob Veeelky pexeso... 😀 😀 😀

denisa_svatba
21. led 2013

A musím Vám napsat, jak jsem byla zklamaná, když včera dorazila sušička a nebyla zabalená v kartonový krabici (chtěla jsem z ní vyrábět domeček a přidělávat prádelní šňůry na věšení "prádla"), byla zabalená "jen" v polystyrenu ☹ A teď zpětně mi je ještě líto, že ten polystyren skončil v odpadkách, určitě by šel nějak plodně využít 😀

denisa_svatba
21. led 2013

A co by se dalo udělat z asi 200 stejných vizitek...? 😀

majatob
21. led 2013

@xmarg04 hahaha, to me taky napadlo, ale pexeso u nas moc nefrci 😀 spis se pokusim asi o nejaky "puzzle" a co se zbyvajicima 300 kouskama nevim 😀

majatob
21. led 2013

@denisa_svatba pocitaci karty nebo obrazek a slovo 🙂

pebecka
21. led 2013

@denisa_svatba domino 🙂

denisa_svatba
21. led 2013

@pebecka Super nápad, děkuji za domino 😀

denisa_svatba
21. led 2013

@majatob Počítací karty jsou taky dobrý 😉 Myslím, že mám dost vizitek na obě aktivity, tak si to hned musím zapsat do našeho inspiračního notýsku 😀

pebecka
21. led 2013

tak mam nakoupenou penovku, ale do stredy na to nehrabnu ☹ , financak by asi nebyl schovivavy, kdybych se za pozdni podani DPH vymlouvala na modryho konika 😀

@xmarg04 blaznis, ze bysme na tomhle veledile chtely neco menit? 😅

xmarg04
21. led 2013

@jper Ja mam na rucicky hodin calounicke nyty...

http://vse-pro-radost.cz/polotovary-k-vyrobe-ta...

wiwiane
21. led 2013

@xmarg04 super prototyp se mi líbí 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru